Зачіски з фатою: 115 фото ніжних та красивих укладок для нареченої з довгою або короткою фатою. Підбірка стильних весільних зачісок

Зачіски з фатою: стильні поєднання та актуальні варіанти найкрасивіших укладок (115 фото весільних зачісок)

На своєму весіллі кожна наречена хоче виглядати найкрасивішою, ніжною та прекрасною. Один із ключових моментів образу – це акуратна зачіска.

Невипадково перед весіллям рекомендується зробити репетицію, тобто повністю виконати зачіску з усіма прикрасами й у тому числі з кріпленням фати, щоб напевно все підійшло. Зачіски з фатою підуть як на коротке, так і на довге волосся – головне, враховувати всі особливості.

Особливості зачісок з фатою

Фата – необхідний елемент туалету нареченої, який символізує її чистоту, а також за повір’ям захищає наречену від пристріту. І, звичайно, фата завжди є прекрасною та романтичною прикрасою.
Щоб цей аксесуар добре виглядав на волоссі, при його підборі слід враховувати кілька нюансів:

 • Фата повинна збігатися точно за тоном із сукнею – за жовтизнею чи блакитністю.
 • Варто звернути увагу на фату з прикрасами з бісеру, страз, перлів та інших предметів. Крім краси, такий аксесуар практичніший – менше піднімається від вітру.
 • Фата має пропорційно співвідноситися з довжиною сукні та волосся.
 • Існує безліч різних варіантів: шлейф, фата-мантилья, фата-піратка.
 • Фата завжди привертає увагу до обличчя та зачіски. Тому макіяж повинен бути ідеальним, а волосся пишним. При цьому важливо прибрати волосся від обличчя.

Весільні зачіски з фатою також мають свої особливості. Вигляд зачіски насамперед залежить від різновиду фати:

 • Для простої, аскетичної моделі, яка кріпиться на волоссі в одному місці підійдуть гладко зачесане волосся з пучком або косами.
 • Розкішна двоярусна фата підійде до пишних, довгих локонов та діадеми.
 • Довга фата найкраще до пишної грецької зачіски, коли все волосся зібране вгору, а низ спускається лише кілька локонів.
 • Коротка модель буде доречна на волоссі такої ж довжини або для пучка з довгого волосся.

Рада. Для пишності зачіски найкраще використовувати шиньйони та накладні пасма.Весілля – це чудовий привід дозволити собі дуже складну зачіску, навіть за короткого волосся.

Зачіски для різної довжини

Складність зачіски, кріплення та довжина фати залежать від довжини волосся. Фата має свою вагу, яка співвідноситься зі складністю кріплення. Тяжка фата-шлей явно повинна кріпитися у кількох місцях на волоссі, а для цього важливо продумати зачіску.

І, навпаки, від величезної фати голова і шия дівчини, яка звикла до короткого та легкого волосся, просто втомиться через пару годин.

Важливо! У дівчат з коротким волоссям шкіра голови та м’язи шиї звикли саме до цієї ваги, тому носити важку фату їм буде складно. Зачіска з довгою фатою дівчатам із пишною довгою шевелюрою не сильно збільшить вагу у відсотковому співвідношенні до маси волосся.

Рада. Довгу і важку модель найкраще кріпити на тіару чи діадему. Так її легше носитиме. Крім того, так можна буде швидше зняти тканину, щоб виправити зачіску.

На коротке волосся

Для короткого волосся можна використовувати два напрямки: або гладко укладене волосся, або пишні завитки на кінчиках.Ідеї зачісок:

 • Легкі завитки і заколоте назад волосся. Важливо підняти верхівку.
 • Голлівудська хвиля, покладена гелем, добре підійде для гладкого волосся.
 • Асиметричні зачіски, де з одного краю волосся гладко зачісується, з іншого, навпаки, створюються пишні кучері.

На середню довжину

Середнє волосся укладати в пишну зачіску досить просто.

Варіанти весільного укладання:

 • Мушля. Цей найрозкішніший варіант. Для прикраси кінці волосся не забираються, а залишаються нагорі. Це піднімає маківку. Фата до черепашки дуже надійно кріпиться.
 • Асиметричний проділ зробить волосся на голові більш пишним. Він чудово поєднуватиметься з високим пучком, бабетою або низькою черепашкою. Витонченим доповненням буде пара пасм волосся у особи.
 • Асиметрична коса або колосок по всій голові зробить зачіску мальовничо недбалою і романтичною. Коси є досить надійним кріпленням волосся.
 • Зачіска з фатою і чубком добре поєднується з піднятим нагору волоссям. Тут важливо підняти волосся начосом від самої чубчика до верхівки.

На довгі локони

Весільні зачіски на довге волосся з фатою найчастіше бувають пишними, з великою кількістю локонів.Ідеї весільних зачісок:

 • Розпущені локони. Для кріплення головного убору та зручності кілька пасм потрібно прибрати від особи, закріпивши їх на потилиці. Пасма можна оформити скачати у валики або оформити в коси. Найкращий варіант – скомбінувати те й інше, як показано на фото зачісок з фатою.
 • Грецька. Волосся піднімається нагору за допомогою черепашки, де закріплюється шпильками та гумкою. Також їх можна зав’язати зверху у вузол. За допомогою великої кількості кучерів створюється об’єм.
 • Високий пучок. Найчастіше для весілля він також буває пишним. Щоб зачіска була урочистою, по краях обличчя можна випустити 1-2 пасма. Ще варіант: перед тим, як зібрати волосся в хвіст відокремити дві пасма у обличчя. Після закріплення хвоста витончено задрапірувати волосся на голові і також приєднати до хвоста.

Зачіски з тіарою

Зачіски з діадемою та фатою зроблять із дівчини справжню принцесу. Тіари найкраще підходять до пишних зачісок. Тут вони підкреслюють густоту волосся та красу локонів.

Варіанти прикрас:

 • Тіари мають більш легку конструкцію і кріпляться до верхньої частини голови. Тому їх краще використовувати для пишних зачісок, де кінцями вони йдуть у волосся нагорі. Фата може кріпитися як до тіари, так і волосся.
 • Діадеми має більш довгастий вигляд і міцніше охоплюють голову. Кінцями вони, зазвичай, йдуть у низ потилиці. Ці варіанти підходять для будь-якого типу зачісок: гладкого, з коротким волоссям, з кінським хвостом. Так як у тіари потужніша основа, то фату зручніше кріпити саме до неї.
 • Обідок. Має таку ж основу, як і діадема, але менше прикрас. Більше підходить для гладких зачісок та короткої фати.


Рада. Використання таких прикрас дозволяє надійно прибрати волосся від обличчя, через що воно не заважатиме при вітрі та фотографіях на вулиці.

Зачіски з квітами

Весільні зачіски на довге волосся з фатою найромантичніше виглядають з квітами. Квіти можуть бути при цьому різними від дрібних точок до великих композицій з ліліями і трояндами.
Важливо! Натуральні квіти однозначно не підходять для зачіски, якщо вона не у вінку. Крім того, квіти важливо використовувати і під час репетиції.

Ідеї використання квітів у весільних зачісках:

 • Дрібні квіти на нитках, вплетені в коси або розпущені локони.
 • Дрібні квіти на шпильках, розставлені по всій голові.
 • Велика композиція з одного боку голови. Такий варіант дуже добре підійде для короткого волосся.
 • Витончені квіти великого або середнього розміру, які допомагають приховати місце кріплення фати.
 • Вінок із квітів. Це рідкісний випадок, коли варто використати живі квіти.
 • Одна велика квітка збоку зачіски в поєднанні з дрібним по всій масі волосся.
 • Поєднання кольорів із прозорими дрібними стразами.Прозорі стрази створять ефект роси.

Для весільних зачісок найкраще використовувати білі квіти з доповненням із золотистих або сріблястих деталей. Так наречена перетвориться на неземне, ніжне та романтичне створення.
Фото зачіски з фатою