Зачіски для дівчаток на кожен день: варіанти красивих стильних зачісок для довгого, короткого та середнього волосся (100 фото)

Зачіски для дівчаток: докладна інструкція, як зробити модну та оригінальну зачіску дитині (100 фото ідей)

Для юних модниць існує велика різноманітність зачісок, а також аксесуарів для волосся. Це дозволяє робити нові та красиві зачіски для дівчаток щодня, причому для будь-якої довжини волосся.

Різноманітні зачіски дозволять дівчинці щодня виглядати у школі, на прогулянці та у гуртках як маленькій принцесі.

Особливості зачісок для дівчаток

Зачіски для дівчаток трохи відрізняються від варіантів укладання для дорослих людей. Якщо доросла дівчина робить укладання, як правило, сама собі, то дівчинці зазвичай зачіску робить мама чи старша сестра. Зробити складні вигини, проділи та перехоплення з волосся зазвичай простіше, ніж самому собі.

Дівчатка поводяться активно, як будь-які діти, а це означає, що зачіска має триматися міцно. Якщо доросла дума не буде перекидатися або стрибати зі складним укладанням, для дитини це цілком природно. Тому варто використовувати максимум шпильок та гумок.

І, звичайно, зачіска повинна мати безліч прикрас, щоб юна модниця виглядала як принцеса.


Зачіски з гумками

Легкі зачіски для дівчаток найпростіше створити за допомогою звичайних гумок.Створивши кілька перехоплень гумками, можна створити на голові справжній шедевр.

Ідеї для зачісок із гумками:

 • Сіточка з волосся. Відокремити передню частину волосся у особи. Решту волосся зачесати назад і з’єднати в хвіст. Переднє волосся розділити на прядки та закріпити резинками. Далі перехресно з’єднувати пасма, щоб вийшла сіточка. Коли плетіння дійде до хвоста – закріпити волосся навколо нього.
 • Зачіска з хрестиком. На верхній частині голови проділами відокремити 4 квадрати. Два передні квадрати резинками. Прядки закрутити в джгутики та переплести так, щоб вийшов хрест. Гумками з’єднати з хвостиками від двох задніх квадратів. В результаті вийде два хвостики, які потрібно з’єднати із загальним хвостом ззаду.
 • Вінок із джгута волосся. Відокремити переднє волосся у особи. Решту волосся затягнути в хвіст. Переднє волосся розділити проділами на прядки. З’єднувати гумками прядки по черзі, формуючи таким чином джгут навколо обличчя, який перехоплюється гумками в місці кріплення прядок. Вільне волосся закріпити у хвіст.

Хвости, в які збирається волосся гумками, можна прикрасити бантами, стразами, а кінчики просто завивати.Таким чином, перехоплюючи прядки гумками в декількох місцях, можна робити легко робити різні зачіски дівчинці на день.

Зачіски з косами

Волоси в косах тримаються чудово весь день. Таке укладання створює романтичний вигляд, як видно на численних фото зачісок для дівчаток з косами.

Рада. На відміну від дорослих кіс таку укладку не варто робити надто вільною, інакше вона швидко розтріплеться.

 • Зачіска з косою та проділами. Розділити верхню частину голови на шість кліток. Прядки від кожної клітини закріпити резинкою на рівні потилиці почати плести косу з цих прядок, поступово вплітаючи в неї колоском розпущене волосся. Вийде гарне плетіння на голові.
 • Хвостик з кіскою. Зібрати волосся в кінський хвіст на потилиці, знизу відокремити два пасма, які заплести в кіски. Кисочками хрест-навхрест у кількох місцях обмотати хвіст і закріпити їх.
 • Дві кіски з плетінням на голові. По центру голови зробити 3 хвостики. Кожен хвостик розділити навпіл і заплести тонкі кіски. Вільне волосся розділити на дві частини. З кожної частини та трьох кісок заплести по одній з кожної сторони.
 • Подвійна французька коса з хвостом. Волосся розділити на п’ять частин: на верху голови, з боків, у передній частині голови і на потилиці. З центральної верхньої частини сплести колоски до потилиці, тимчасово закріпити. З передньої частини зробити напівкруглий колосок навколо центральної коси. Хвіст з’єднати з волоссям від центральної коси. Дві бічні частини гладко зачесати до загального хвоста, який закріпити остаточно резинкою та бантом.

Кінці кіс варто прикрашати бантами або резинками з великими прикрасами.

Розпущене волосся також варто оформляти косами. Це найпростіший і найкрасивіший спосіб прибрати волосся від обличчя і зробити так, щоб воно не заважало дівчинці. Це може бути французька коса по периметру обличчя або кілька кіс, які закінчуються потилицею пишними хвостиками.

Зачіски для маленьких дівчаток

Дитячі зачіски для маленьких дівчаток мають також свої особливості:

 • Волоси у віці 2-3 років ще не мають великої довжини та обсягу, тому зачіски не будуть пишними.
 • Короткі зачіски для дівчаток краще робити з використанням об’ємних м’яких гумок з тканини, оскільки крабики та невидимки дитина може проковтнути.
 • Волосся не варто сильно затягувати, тому що дитина від цього швидко втомиться.

Зачіски для малюків можуть складатися з кількох хвостиків. Волосся за допомогою гумок також можна закрутити в шишечки. Варіант – зробити за допомогою гумок дві міні-шишечки баббети, які розправити та прикрасити бантиками.

Зачіски для активних занять

Якщо дівчинка займається танцями чи гімнастикою, то часто постає питання, яку їй зробити зачіску. Адже укладання не повинно заважати заняттям, а так хочеться, щоб дитина виглядала красиво навіть на тренуваннях.

Тут слід врахувати кілька важливих моментів:

 • Волоси слід збирати в пучок строго нагорі, так щоб потилиця залишалася вільною, що важливо при перекидах або при інших вправах.
 • Волосся навколо обличчя краще оформляти в колосок, так вони не тріпатимуться, а зовнішній вигляд буде красивим. Також можна сплести багато маленьких кісок від обличчя до пучка.
 • Не варто використовувати складні шпильки, які створюватимуть незручність, ламаються та відскакуватимуть у найнезручніший момент. Маленькі шпильки та гумки – найкраще кріплення.

Для активних занять підійдуть пучки різноманітних варіацій:

 • З коси.Такий пучок буде найміцнішим.
 • Із джгута волосся, що зробить пучок акуратним та аскетичним.
 • З багатьох маленьких косичок
 • З двох кісок
 • З кіски з витягнутими в петлі пасмами. Завдяки петлям пучок стане схожим на троянду.

Такі пучки будуть виглядати по-різному, хоча, по суті, залишатимуться однією і тією самою конструкцією.

З різними зачісками дівчинка щодня виглядатиме по-новому, а її подружки будуть дивуватися майстерності її мами.

Фото зачісок для дівчаток