Красиві зачіски для дівчаток (120 фото): легкі, прості та наймодніші варіанти зачісок на різну довжину волосся

Гарні зачіски для дівчаток на кожен день – огляд класних прикладів дитячих стрижок зі стрічками та іншими аксесуарами

Зробити зачіску дівчинці, збираючи її до дитячого садка або школи, особливо коли часу в обріз, та ще проблема. Щоб вирішити її раз і назавжди, потрібно запам’ятати кілька простих правил, здатних полегшити життя не лише дорослим, але й дитині.Туге стягування волосся небажане, але при цьому зачіска повинна тривалий час триматися на волоссі, не заважати дитині, і не відволікати її від занять.

Не варто забувати, що в будь-якому дитячому закладі дітям доводиться часто переодягатися, тому споруда на голові повинна стійко переносити різноманітні маніпуляції: Переодягання, або надягання шапки.

Ну й останнє: зачіска має подобатися не лише батькам, а й дочці теж. Інакше навіть найкрасивіші зачіски для дівчат стануть великим розчаруванням.

Найпоширеніші зачіски

Короткі стрижки вважаються найпрактичнішими, особливо якщо дитина дитсадкового або молодшого шкільного віку. Способів урізноманітнити будь-яку із стрижок досить багато.

Зачіска, що стала класикою, – це так званий “кінський” хвіст. Маючи деяку навичку, зібрати її можна швидко. Кілька хвостиків допоможуть впоратися з довгою чубком, що випадає із шпильки. Правда, такий варіант не дуже підходить для денного сну.

 • Варіантів хвостиків існує безліч: їх можна скручувати, переплітати між собою, комбінувати з плетінням на чубчику, прикрашати бантами та шпильками. Найголовніше полягає в тому, що така зачіска універсальна і підійде як для занять у школі, так і для відвідування дитячого садка.
 • Одна з різновидів хвостиків – укладання волосся в кульку. Щоб навчитися правильно робити її, варто подивитися фотографії або відеоуроки, тим більше, що в інтернеті знайти їх не важко.
 • Простіший спосіб укладання волосся – це «мальвінка» з хвостиком на маківці. При спорудженні зачіски у хвостики збирається лише верхня частина волосся. Зачіска популярна тим, що має безліч варіантів, модифікацій, підходить для волосся будь-якої довжини і завжди виглядає дуже ефектно.
 • Довжина волосся нижче за плечі дозволяє експериментувати з зачісками, виглядати дівчаткам шкільного віку кожен день абсолютно по-новому.


Найпоширенішим варіантом легких та красивих зачісок для дівчаток є хвіст із кіскою. Дуже довге волосся заплітає у вивернутий хвіст з косою, можна зібрати волосся в хвостик з плетінням французькою кіскою та вільними пасмами. Останній варіант плететься швидко, а прикрашений бантом виглядатиме святково.

До досить поширених зачісок можна віднести укладання волосся у вінець або кошик із двох кіс, досить оригінально виглядають зачіски із джгутів, а також бічна кіска.

Як зачісуватися до школи

Коси та плетіння – це найкращий варіант красивих зачісок для дівчаток до школи, якщо, звичайно, у них не короткі модні стрижки.

Такі зачіски красиві, волосся укладається швидко, а найголовніше – воно не падає на очі під час письма чи читання.

Щоб укладання волосся проходило без швидко і без проблем, варто приділити увагу наступним моментам:

 • Підібрати, використовуючи можливості інтернету, п’ять варіантів зачісок на тиждень, причому це потрібно зробити разом з дочкою;
 • Скласти розклад на папері – в який день і яку зачіску потрібно буде зібрати, – і повісити його на чільне місце;
 • У вихідний день потренуватися у плетінні кіс або хвостиків, бажано при цьому відстежити час, який витрачається на цю процедуру, до нього необхідно буде зробити поправку, додавши 10-15 хвилин;
 • Заздалегідь зібрати в окремому місці всі необхідні аксесуари;
 • Вибрати спільними з дитиною зусиллями прикраси, розкласти їх за пакетиками, написавши, до якої зачіски, що необхідно – це дозволить заощадити час.


Як зачесатися швидко

У випадку проблеми з часом, можна досить швидко зробити наступні красиві зачіски для дівчаток за 5 хвилин:

 • Коса з хвостиків навколо голови або мальвинка;
 • Французька чи зворотна коса;
 • «Колосок» або «риб’ячий» хвіст;
 • Водоспади з двох або трьох пасм по верхній частині голови
 • Комбінація коси з бантиком або бубликом.

Як причесатися в сад

Укладаючи дівчинці волосся для відвідування дитячого садка, варто пам’ятати про те, що в розпорядок дня входить тиха година, а отже зачіска має бути такою, щоб дитина не відчувала дискомфорту під час сну.

Найправильнішим рішенням буде плетіння і коси, вони добре утримують навіть коротке волосся і не стягують шкіру голови.

Достатньо поширеними вважаються такі красиві зачіски для дівчаток у садок:

 • Коса у вигляді обруча, плетіння волосся у верхній частині голови, водоспад або коса навиворіт;
 • Дві коси з боків здатні витримати сон і ігри протягом усього дня, бажано пушкове волосся злегка збризкати лаком – так воно не постійно випадатиме;
 • «Змійка» або коса навскіс добре тримають форму, а залишене розпущеним решту волосся під час сну незручностей не доставлятимуть;
 • При плетінні французької коси з підхватами важливо щоб вона лягла строго по голові, інакше надвечір вона просто розпадеться;
 • Коса «равлика» — це дуже надійне плетіння, ось тільки воно не повинно бути надто тугим;
 • «Корона» або коса навколо голови, «бублики» або «бублики» без бантів – досить надійні варіанти зачісок;
 • Африканські кіски не заважатимуть під час сну, але все ж таки краще зібрати їх разом у косу.
Для короткого волосся або локонів середньої довжини, найбільш практичним буде «Віночок». Зачіска сама по собі нескладна, часу для укладання потрібно не дуже багато, тому вона ідеальна для щоденних походів до дитячого садка.

Численні фото красивих зачісок для дівчаток чудово допомагають у виборі зачіски. Удосконалювати майстерність можна у вихідні дні чи вільними вечорами. Завдяки різноманітним відеоурокам можна хоч щодня дивувати однокласників та подружок новим чином.

Фото красивих зачісок для дівчаток