Красиві зачіски для дівчаток (120 фото): легкі, прості та наймодніші варіанти зачісок на різну довжину волосся

Гарні зачіски для дівчаток на кожен день – огляд класних прикладів дитячих стрижок зі стрічками та іншими аксесуарами

Зробити зачіску дівчинці, збираючи її до дитячого садка або школи, особливо коли часу в обріз, та ще проблема. Щоб вирішити її раз і назавжди, потрібно запам’ятати кілька простих правил, здатних полегшити життя не лише дорослим, але й дитині.Туге стягування волосся небажане, але при цьому зачіска повинна тривалий час триматися на волоссі, не заважати дитині, і не відволікати її від занять.

Не варто забувати, що в будь-якому дитячому закладі дітям доводиться часто переодягатися, тому споруда на голові повинна стійко переносити різноманітні маніпуляції: Переодягання, або надягання шапки.

Ну й останнє: зачіска має подобатися не лише батькам, а й дочці теж. Інакше навіть найкрасивіші зачіски для дівчат стануть великим розчаруванням.

Найпоширеніші зачіски

Короткі стрижки вважаються найпрактичнішими, особливо якщо дитина дитсадкового або молодшого шкільного віку. Способів урізноманітнити будь-яку із стрижок досить багато.

Зачіска, що стала класикою, – це так званий “кінський” хвіст. Маючи деяку навичку, зібрати її можна швидко. Кілька хвостиків допоможуть впоратися з довгою чубком, що випадає із шпильки. Правда, такий варіант не дуже підходить для денного сну.

  • Варіантів хвостиків існує безліч: їх можна скручувати, переплітати між собою, комбінувати з плетінням на чубчику, прикрашати бантами та шпильками. Найголовніше полягає в тому, що така зачіска універсальна і підійде як для занять у школі, так і для відвідування дитячого садка.
  • Одна з різновидів хвостиків – укладання волосся в кульку. Щоб навчитися правильно робити її, варто подивитися фотографії або відеоуроки, тим більше, що в інтернеті знайти їх не важко.
  • Простіший спосіб укладання волосся – це «мальвінка» з хвостиком на маківці. При спорудженні зачіски у хвостики збирається лише верхня частина волосся. Зачіска популярна тим, що має безліч варіантів, модифікацій, підходить для волосся будь-якої довжини і завжди виглядає дуже ефектно.
  • Довжина волосся нижче за плечі дозволяє експериментувати з зачісками, виглядати дівчаткам шкільного віку кожен день абсолютно по-новому.


Найпоширенішим варіантом легких та красивих зачісок для дівчаток є хвіст із кіскою. Дуже довге волосся заплітає у вивернутий хвіст з косою, можна зібрати волосся в хвостик з плетінням французькою кіскою та вільними пасмами. Останній варіант плететься швидко, а прикрашений бантом виглядатиме святково.

До досить поширених зачісок можна віднести укладання волосся у вінець або кошик із двох кіс, досить оригінально виглядають зачіски із джгутів, а також бічна кіска.