Легкі зачіски на кожен день: фото з покроковою інструкцією з виготовлення простих, швидких та симпатичних зачісок

Легкі зачіски – добірка напрочуд гарних варіантів (120 фото). Поради, як зробити зачіску самій собі за 5 хвилин

Носити легкі зачіски до школи одне задоволення. Задумавши змінити свій образ, школяркам можна зайнятися освоєнням однієї або кількох зачісок, щоб можна було зручно почуватися на заняттях, одночасно привертаючи до себе увагу.

Мало що може замінити красиво укладене волосся без зайвих хитрощів. Зайнявшись своїм ранковим туалетом буквально за десять хвилин, а то й менше, можна зробити гідну прикрасу, створивши легку зачіску на день.

Таке заняття має два безперечні плюси:

 • Створює піднесений настрій завдяки індивідуальності стилю;
 • Піднімає самооцінку, поряд із додаванням впевненості у власних силах.

Практика допоможе робити їх за п’ять хвилин, не більше. Ваша шкільна колекція поступово доповнюватиметься, і дозволить у будь-який час змінитись, якщо в наряді з’являться деякі доповнення чи настрій буде іншим. Навчитися такій майстерності допоможуть наочні фото легких зачісок, де по кроках представлено порядок створення шкільних варіацій із волоссям.

З серії найкращих шкільних зачісок

Зазвичай дівчатка роблять нашвидкуруч стандартну косу або обходяться «кінським хвостом».Трохи урізноманітнивши ці стандарти, можна додати стильності до свого щоденного образу.

Почнемо розглядати варіанти найбільш вдалих пропозицій від стилістів, які пропонують своє бачення легкої зачіски на довге волосся:

 • «Косу – джгут» просто виконати, а виглядає вона просто незрівнянно. Крім того, ніхто не зможе сказати, що не відповідає строгим правилам «дрес коду» школярок, оскільки саме коса не відволікає від занять, а форма джгута виглядає сучасно та трохи вишукано. На думку стилістів – ідеальне рішення;
 • Феєричності образу додасть коса у формі підлоги корони – французька. Носити її зручно, а заплітати зовсім не складно. При цьому частина волосся залишається розпущеним, навіваючи деякий романтизм;

Відчуття того, що прикраса – коса – лежить на голові, з’являється після заплетення її голландським способом. І тут пасма йдуть знизу коси, а чи не поверх її. Волосся в такій зачісці спокійно проведе цілий день.


Рекомендовані варіанти

Збираючись до школи завжди поспішаєш, а виглядати при цьому хочеться добре і навіть трохи незвично.Освоївши кілька технік легких зачісок за 5 хвилин, можна знайти впевненість у власних силах і допомогти зібратися з думками.

Пропонуються такі варіанти для дівчаток та юних леді:

 • «Бантик», що елегантно виглядає на волоссі. Він підходить не лише дівчаткам. Така зачіска набула популярності завдяки своїй універсальності, адже вона робиться з різних приводів, а виглядає чудово, якщо виконати її послідовно за всіма правилами;
 • Найбільш впізнаваним прикладом для шкільного періоду є «класика» — пара кісок. Просто, але наскільки приємно тішить око. Особливо якщо заплести їх дещо в іншій манері, ніж звичайно. Образ школярки, що передається через покоління, у новому стилі;
 • Якщо виникла непередбачена та незрозуміла ситуація з волоссям, сміливо виконуйте «пучок». Що може виявитися зручнішим у цьому випадку? Знадобиться лише резиночка і трохи простих та впевнених рухів. Популярний «пучок» – це просто, швидко та добре;
 • Іншою варіацією може стати кручений «пучок». Взагалі, зачіски, які збираються нагору, мають охайний вигляд і виглядають досить дипломатично, не викликаючи непотрібних коментарів та нарікань. Витки можуть бути виконані по-різному, тому такий варіант на кожен день виявиться дуже практичним, і водночас цікавим рішенням.

Створити настрій, виконавши легку зачіску

Якщо на душі не зовсім «свято», такий стан справ завжди можна виправити. Варто лише підійти до дзеркала і почати експериментувати із волоссям. Вимити їх, розчесати і, скориставшись добіркою зачісок, визнаних найпопулярнішими в нинішньому році, почати бачити свій новий вигляд.

Тим більше, що згодом, коли кваплячись на свято, вечірку або побачення, отримані навички виявляться «вірними союзниками» у створенні однієї з легких зачісок для самої себе.

Часу це займе трохи більше, зате уклавши щось цікаве, а не повсякденне на голові дозволить почуватися впевненіше і невимушено.

Варіанти:

 • Створення красивої зачіски з двох кіс, що укладаються ззаду. Для цього знадобиться невидимки і, звичайно, зручна гребінець. Волосся добре розчісується. Після цього треба заколоти окремі пасма, піднявши їх над головою. Вийде щось схоже на «мальвінку». Забираючи волосся з скроні, пасе коса, яка, обертаючи потиличну частину, лягає зверху над підколотими пасмами. Кінці заховуються під перші пасма.Також обрамляється друга скроня, тільки коса розміститься тепер під спочатку зробленою;
 • Зробити зачіску у вигляді коси з хвостиків можна скориставшись гумкою, яка підходить за тоном до кольору волосся. Їх знадобиться не одна, а кілька за кількістю пасм. Зверху розташовується хвостик, піднімається, щоб під ним можна було сформувати наступний, який буде протягнутий з нього. Після чого трохи нижче перший додатково скріплюється резинкою. Такі дії повторюються, поки все волосся не буде зібрано, а кінчик зафіксовано. Гумкою. Залишається тільки злегка витягнути волосся з отриманої коси, щоб вона виглядала ефектніше.

Швидко. Красиво, легко

Трохи потренувавшись можна освоїти техніку виконання оригінальних легких та швидких зачісок.

Наприклад:

 • Форма, яку можна створити з простої кіски та пучка нагорі. Зручне гребінець, резиночка та кілька шпильок – весь набір для творчості.
 • Нахиливши голову вперед, все волосся зачісується з потиличної частини. Плететься коса (французька), починаючи з потилиці у бік верхівки.
 • Пасма при цьому по черзі підхоплюються з обох боків по черзі.
 • На маківці збирається весь хвіст повністю, а потім укладається у вигляді оригінального пучка, коли пасма обертаються навколо резиночки.
 • Залишається тільки зафіксувати його за допомогою шпильок;

Для стилю «ретро» крім гребінця та гумки, знадобляться невидимки, а також лак помірної фіксації.

На потилиці високо піднімається хвіст, який своїм кінчиком простягається біля основи. Виходить “рогалик”. Він акуратно розпрямляється, а потім закріплюється. Для тривалого збереження форми застосовується лак для волосся.

Фото легких зачісок