Зачіски своїми руками за 5 хвилин: 120 фото ідей найлегших зачісок для довгого, середнього та короткого волосся (покрокові уроки)

Зачіски своїми руками – 40 разюче симпатичних і легких у створенні зачісок у домашніх умовах

День може бути наповнений різними подіями, і нерідко для якихось з них потрібен барвистіший вигляд, на відміну від повсякденного.

Але що робити, якщо змінити вбрання – не проблема, а на похід у перукарню часу немає? Вихід є – достатньо навчитися декільком простим прийомам і робити гарні зачіски без сторонньої допомоги, у будь-який час.

Як звичне зробити красивим

Багатьом відомі такі повсякденні зачіски своїми руками на середнє волосся, як хвостики та пучки. Власниці короткого волосся часто користуються звичайними обідками, не обтяжуючи себе укладаннями.

І за бажання змінити імідж досить вдатися до будь-якої з укладок, передбачених типом стрижки. Але що ж робити тим, у кого волосся довге?


Хвостик до хвостика

Є кілька варіантів для звичайних хвостиків.

 1. Спершу відокремлюється верхня частина волосся, робиться хвостик. Нижче відділяється ще частина волосся, з якої робиться хвостик, але при цьому до нього приєднується верхній хвіст. З волосся, що залишилося, робиться третій хвіст за тим же принципом. Підстави хвостиків можна обв’язувати невеликими пасмами та підколювати невидимкою.Така зачіска підійде і малечі, і школяркам.
 2. Волоси поділяються на дві частини, верхню слід розділити надвоє. Кожна частина волосся зав’язується у хвости – спочатку дві верхні, потім нижня. При цьому кінці верхніх хвостиків приєднуються до нижнього.
 3. Волоси поділяються на безліч невеликих частин по всій голові. Починаючи згори, зав’язуються хвостики в такий спосіб, щоб у наступний хвіст вплітався кінчик верхнього. Можна зібрати хвостики по колу, хрест-навхрест, діагоналі тощо.

Об’ємна привабливість

Відокремлюється частина волосся спереду і тимчасово підколюється, щоб не заважати. Решта волосся збирається в кінський хвіст і фіксується гумкою. Тепер начісуються верхні пасма, зачісуються назад і закручуються навколо гумки. Зафіксувати їх можна за допомогою шпильки або невидимки.

Стильна черепашка

Деякі називають її «пиріжок» — все волосся збирається ззаду і повертається вздовж голови всередину, фіксується шпильками. Досить універсальна зачіска – чудово виглядає і з діловим костюмом, і з вечірньою сукнею.

Для урочистостей достатньо прикрасити її гарною шпилькою і випустити кілька недбалих пасм.Приклади часто можна побачити на фото зачісок, зроблених власноруч.


Елегантне начісування з стрічкою

Частина волосся зверху відокремлюється, начісується, зачісується назад, збризкується лаком. Прихопивши пасма у скронь, потрібно акуратно зібрати їх разом із начесаними локонами в хост, але не пережимати його гумкою, щоб зберегти об’єм. Обв’язати широкою атласною стрічкою, зробивши гарний бантик. Зверху ще раз пройтися лаком.

Стильне ретро

Для такої простої зачіски своїми руками, що нагадує стиль тридцятих років, необхідно запастися спеціальною стрічкою з гумкою, бажано, прикрашеною камінням, стразами або намистинками.

 • Робиться косий проділ, що розділяє волосся на дві половинки. Одягається пов’язка.
 • Тепер необхідно накручувати волосся на гумку ззаду, прямуючи від одного вуха до іншого.
 • Сильно затягувати волосся не варто, вітається легка недбалість.
 • Наприкінці волосся загортається джгутом, і ховається також усередину.
 • Фіксуються шпильками або невидимками.

Романтичні локони

Від загальної маси волосся відокремлюються дві широкі пасма біля обличчя. Решта волосся збирається в пучок, який можна зробити будь-яким звичним способом.

Виділені пасма поділяються на кілька локонів, які потрібно підкрутити щипцями. Частина підкручених локонів закріплюються навколо пучка, частина залишається вільно висіти в обличчя.

Пишний пучок

Волоси збираються знизу в хвіст, одягається валик, навколо нього обертаються локони. Або можна обійтися без валика, начесавши волосся і сформувавши з них об’ємний пучок, підколоти шпильками. Над ним можна закріпити гарну шпильку або прикрасу.

Ніжна простота

Покрокове створення простої зачіски своїми руками:

 1. Локони накручуються за допомогою плойки або щипців.
 2. Верхня частина волосся (від скроні до скроні) збирається у хвостик, злегка начісується, фіксується тонкою гумкою.
 3. Невелике пасмо обертається навколо основи хвоста, фіксується невидимкою.
 4. Вся зачіска збризкується лаком – образ ніжної принцеси готовий!

Практичні косички

Власницям довгого волосся можна запропонувати кілька нескладних зачісок, які допоможуть швидко та витончено змінювати образ.

Сьогодні надзвичайно актуальні коси – як прості, так і з оригінальним плетінням. Такі зачіски на кожен день своїми руками зробити буде зовсім нескладно.


Дві косички

Плетуть дві звичайні кіски, які необхідно скріпити ззаду будь-яким способом:

 • Сплести в одну косу;
 • Підв’язати один до одного «кошиком»;
 • З’єднати на середині шпилькою або гумкою, залишивши звисати хвіст;
 • Підв’язати окремо кожну кіску до «бублика» красивою стрічкою.

Плетіння з пучком

Щоб зробити подібну зачіску, потрібно підготувати спеціальний валик для пучка. За його відсутності можна скористатися старим носком зі зрізаним кінчиком і скрученим у кільце.

 • Голова нахиляється вниз, розчісується волосся.
 • Від нижньої лінії росту волосся плететься французька кіска, закінчуючись в районі верхівки.

 • У цьому місці все волосся збирається в хвіст, туго скріплений біля основи гумкою.
 • Далі хвіст простягається в «бублик», навколо якого накручуються локони, доки не вийде пишний пучок.

Клубочки

Шевелюра поділяється на три рівні частини (можна і більше).

 • Кожна частина заплітається в кіску.
 • Кожна кіска згортається в клубочок, фіксується шпильками або невидимками.
 • Зверху зачіску варто збризкати лаком.

Клубочки можна розташовувати в будь-якому порядку – навколо голови, по двох прямих за вухами, по діагоналі, навколо одного великого по центру і т.д.

Захоплення французькою

Пряме волосся можна злегка підкрутити для більшого об’єму та романтичності. Волосся поділяються на дві частини – верхню та нижню.

 • Нижню необхідно акуратно підколоти, щоб не заважала.
 • Верхня ділиться на кілька пасм – можна на дві, можна на п’ять, все залежить від часу та бажання.
 • З кожної плететься французька кіска до лінії поділу волосся, фіксується тонкою гумкою.
 • Коли всі кіски будуть заплетені, розпущене волосся потрібно трохи розтріпати.

Також можна прикрасити місця закінчення плетіння квітами або стразами на невидимках/шпильках.

Найпростіший твіст

Дуже елегантна, а головне – швидка зачіска, яка завжди виглядає оригінально та привабливо.

Для її створення необхідно зібрати високий хвіст, розділити його на дві половинки і скрутити з кожної джгут. Після цього джгути потрібно переплести між собою, скріпивши резиночкою.

Важливий момент – джгутики крутяться в один бік, а переплітаються – в інший. В цьому випадку вийде гарна спіраль.

І ще один момент: навіть найпростіше укладання перетвориться з гарною прикрасою – стрічкою, шпилькою, квіткою та ін. Цікаві прикраси додають красивим зачіскам своїми руками оригінальності та сяйва.

Фото зачісок своїми руками