Зачіски своїми руками за 5 хвилин: 120 фото ідей найлегших зачісок для довгого, середнього та короткого волосся (покрокові уроки)

Зачіски своїми руками – 40 разюче симпатичних і легких у створенні зачісок у домашніх умовах

День може бути наповнений різними подіями, і нерідко для якихось з них потрібен барвистіший вигляд, на відміну від повсякденного.

Але що робити, якщо змінити вбрання – не проблема, а на похід у перукарню часу немає? Вихід є – достатньо навчитися декільком простим прийомам і робити гарні зачіски без сторонньої допомоги, у будь-який час.

Як звичне зробити красивим

Багатьом відомі такі повсякденні зачіски своїми руками на середнє волосся, як хвостики та пучки. Власниці короткого волосся часто користуються звичайними обідками, не обтяжуючи себе укладаннями.

І за бажання змінити імідж досить вдатися до будь-якої з укладок, передбачених типом стрижки. Але що ж робити тим, у кого волосся довге?


Хвостик до хвостика

Є кілька варіантів для звичайних хвостиків.

  1. Спершу відокремлюється верхня частина волосся, робиться хвостик. Нижче відділяється ще частина волосся, з якої робиться хвостик, але при цьому до нього приєднується верхній хвіст. З волосся, що залишилося, робиться третій хвіст за тим же принципом. Підстави хвостиків можна обв’язувати невеликими пасмами та підколювати невидимкою.Така зачіска підійде і малечі, і школяркам.
  2. Волоси поділяються на дві частини, верхню слід розділити надвоє. Кожна частина волосся зав’язується у хвости – спочатку дві верхні, потім нижня. При цьому кінці верхніх хвостиків приєднуються до нижнього.
  3. Волоси поділяються на безліч невеликих частин по всій голові. Починаючи згори, зав’язуються хвостики в такий спосіб, щоб у наступний хвіст вплітався кінчик верхнього. Можна зібрати хвостики по колу, хрест-навхрест, діагоналі тощо.