Нові зачіски у 2024 році: фото наймодніших стрижок, тренди, свіжі тенденції та красиві варіанти укладок

Нові зачіски: огляд найактуальніших чоловічих стрижок та модних укладок. 135 фото гарячих трендів цього сезону

Перш ніж говорити про нові чоловічі зачіски 2024 року, треба сказати про те, що зробило їх актуальними — пандемія. Це не могло не позначитися на новій моді зачісок, коли більшість людей не мала можливості відвідати перукарню і потім вже вони приходили в салони краси з відрослим волоссям.

Багато людей нарешті вдалося відростити волосся, бо не треба було ходити на роботу, тут і виникла ідея щось із цим зробити. Тому, по фото нових зачісок видно, що видовжені зачіски все більше входять у моду, але й короткі зачіски теж будуть розглянуті в даній добірці.
Comb over

Ця стрижка зустрічається в роликах про азіатське волосся, а також починає користуватися все більшою популярністю у зірок. На скронево-боковій зоні довжина волосся має бути від сантиметра.

На фронтальній частині голови вже 5-7 сантиметрів.

  • Ця зачіска необов’язково має бути з волоссям однієї довжини по всій голові, верхня частина може бути подовженою, технічно можна назвати її Undercut, але найчастіше її називають Comb over.
  • Стрижка проста в носінні, не вимагає якогось дуже складного укладання, її можна укладати на пасту, можна укладати на помаду, це не важко. Вона дозволяє завжди виглядати актуально як у стилі Casual, так і в спортивному костюмі, або і в класичному.

Стрижка універсальна, особливо добре вона підходить людям старше 25 років, а ще їй можна приємно здивувати своїх знайомих у Новорічну ніч.

Тому, якщо одного разу в передноворічну пору виникне питання, які є нові зачіски на Новий рік, якими можна було б вразити оточуючих, то можна сміливо вибирати Comb over.