Нові зачіски у 2023 році: фото наймодніших стрижок, тренди, свіжі тенденції та красиві варіанти укладок

Нові зачіски: огляд найактуальніших чоловічих стрижок та модних укладок. 135 фото гарячих трендів цього сезону

Перш ніж говорити про нові чоловічі зачіски 2023 року, треба сказати про те, що зробило їх актуальними — пандемія. Це не могло не позначитися на новій моді зачісок, коли більшість людей не мала можливості відвідати перукарню і потім вже вони приходили в салони краси з відрослим волоссям.

Багато людей нарешті вдалося відростити волосся, бо не треба було ходити на роботу, тут і виникла ідея щось із цим зробити. Тому, по фото нових зачісок видно, що видовжені зачіски все більше входять у моду, але й короткі зачіски теж будуть розглянуті в даній добірці.
Comb over

Ця стрижка зустрічається в роликах про азіатське волосся, а також починає користуватися все більшою популярністю у зірок. На скронево-боковій зоні довжина волосся має бути від сантиметра.

На фронтальній частині голови вже 5-7 сантиметрів.

 • Ця зачіска необов’язково має бути з волоссям однієї довжини по всій голові, верхня частина може бути подовженою, технічно можна назвати її Undercut, але найчастіше її називають Comb over.
 • Стрижка проста в носінні, не вимагає якогось дуже складного укладання, її можна укладати на пасту, можна укладати на помаду, це не важко. Вона дозволяє завжди виглядати актуально як у стилі Casual, так і в спортивному костюмі, або і в класичному.

Стрижка універсальна, особливо добре вона підходить людям старше 25 років, а ще їй можна приємно здивувати своїх знайомих у Новорічну ніч.

Тому, якщо одного разу в передноворічну пору виникне питання, які є нові зачіски на Новий рік, якими можна було б вразити оточуючих, то можна сміливо вибирати Comb over.

Подовжений side part

Всі бачили цю зачіску з поголеними скронями. Багатьох цікавить як цю стрижку зробити та як її укладати.

Стрижка не така складна, досить проста.

 • Найчастіше потрібно просто висушити волосся феном і розчісати.
 • Все інше потрібно тільки тоді, коли хочеться досягти певного напрямку або обсягу, тоді вже доведеться застосовувати стайлінги.
 • Тут використовується ефект природної розпатланості, волосся фіксується і таку зачіску можна укладати на пудру.
 • Для того, щоб носити таку зачіску, потрібно хоча б 3 сантиметри волосся на скронево-боковій зоні та 7-8 сантиметрів на фронтальній частині голови.

Взагалі, найчастіше у чоловічих стрижках використовується видовжена верхня частина для того, щоб обличчя витягнути, щоб можна було скоригувати. Виняток становлять самі собою трикутні, витягнуті особи.

Низький fade

Дуже часто в Росії роблять інші види fade, крім низького, але низький fade — найвиграшніший і найцікавіший. Волосся потрібно відростити довше, але щоб нічого не нависало над вухами, щоб все це виглядало охайно, потрібно зробити зведення по крайових лініях потилиці та скроні.

 • Волоси зверху можуть укладатися як назад, так і вправо, вліво, без різниці, їх можна навіть трохи підтремтіти, але не потрібно робити сильно коротку довжину, тут також залишається хоча б 6 сантиметрів волосся.
 • Це дозволяє робити укладку в одну зі сторін і виглядати вже більш ділово.
 • Стрижка цікава, більш зріла, доросла.
 • Вона стає все більш популярною, при цьому вона не особливо модна, вона виглядає актуально, непомітно і дуже по-діловому.

Slick back

Зараз цю стрижку роблять у всіх барбешопах і в Росії та за кордоном, це стрижка Чарлі Ханнема із «Джентльменів», образ Реймонда. Насправді кіноіндустрія надає колосальний вплив на світ моди та стилю.

У свій час Бред Пітт підкорив усіх зі своїм фільмом «Лють», потім прийшли «Гострые козирки», і досі багато де актуальні стрижки з «Гострих козирків» та інші нові зачіски зірок. Зараз у світі чоловічої моди та стилю панують «Джентльмени», і Гай Річі поставив цілий тренд.

 • Стрижка Slick back дуже популярна, її роблять як із бородою, так і без бороди, і ця стрижка була у Чарлі ще в «Синах анархії» і з того часу вже до неї почали придивлятися.
 • Це найголовніший тренд 2023 року, нарівні з Undercut від Бреда Пітта. Виглядає дуже актуально, круто, виділяє з натовпу. Варто врахувати, що Slick back не можна носити без блиску на волоссі.
 • Хоч мінімальний блиск не буде, тому що найчастіше доведеться використовувати дуже сильні стайлінги, у яких все-таки буде блиск — це гель, це віск, це екстра сильні помади.

Наприклад, можна використовувати Uppercut monster hold pomade, дуже крутий засіб після укладання, після якого можна мало не стіни головою ламати і волосся не розваляться.

Для такої стрижки потрібно відростити волосся 7-8 сантиметрів на скронево-бокових зонах і хоча б 10 сантиметрів на фронтальній частині голови.Curtains

Не можна залишити без уваги стрижку, яка набирає популярності як у молоді від 16 років, так і зрілих людей 40 років і це стрижка Curtains.

Ця стрижка стала популярною завдяки тик-току, завдяки Ді Капріо, її носили всі голлівудські зірки. Зараз її носять все більше користувачів Тік-Току і вона входить в моду.

 • Стрижка дуже проста, для укладання теж нескладна, потрібно тільки гребінець і фен.
 • Якщо волосся хвилясте і неслухняне — може знадобитися праски, але особливих труднощів у укладанні немає.
 • Можна її простригати як з подовженням до обличчя як в одну лінію, так і рваними краями, варіантів маса, але відмінною рисою є ті самі штори, коли волосся розпадається по обидва боки від обличчя.
 • Стрижка універсальна, вона знову набула другого дихання і її ще не раз можна буде побачити на вулиці або в медіа просторі.

Забарвлення волосся

Якщо раніше волосся фарбувало, в основному, хлопці а-ля панки, то тепер фарбування волосся перестало бути якоюсь неформальною рисою. Фарбуються як у досить яскраві, агресивні кольори, так і сріблясті, фарбування міцно входить у світ чоловічої моди та стилю.

Всі топові зарубіжні майстри вже давно почали фарбувати волосся своїм моделям та майстрам. Скоро всі будуть на кожному куті показувати, що вони фарбують волосся.

 • Для фарбування волосся потрібно грамотно підібрати відтінок і добре оцінити можливості барбера, який це робитиме, щоб він не зіпсував волосся.
 • Забарвлення актуальне як з коротким волоссям, так і з довгим, тут головне підібрати собі відтінок.
 • Ніхто не каже, що фарбувати волосся потрібно тільки в яскраві, зелені кольори, є люди 35-40 років, які роблять ледь помітне мелірування, це дає ефект волосся, що вигоріло на морі.

Дивиться дуже цікаво і ніхто навіть не підозрює, що волосся було пофарбоване штучно, а не правда вигоріло так само.


Фото нових зачісок 2023