Підбір зачіски: онлайн по фото безкоштовно і без реєстрації, посібник з вибору зачіски (огляд кращих ідей та рішень)

Підбір зачіски — ТОП-10 популярних додатків та мобільних програм для швидкого підбору чоловічої чи жіночої зачіски

Послуги стиліста або перукаря знадобляться будь-якій людині рано чи пізно. Технології, що надаються інтернетом, можуть надати посильну допомогу. Наприклад, актуальною тепер стала можливість здійснити підбір зачіски на фото. Сюди належать ті, кому потрібно змінити власний стиль. Будь-яка модниця легко може спробувати змінити себе, з різними стильними зачісками, не виходячи з дому. Це дозволяє послуга безкоштовного підбору зачісок, яка забезпечує об’єктивність експертної оцінки з боку. Ви самі цілком зрозумієте, що саме вам потрібно зараз, можливо, навіть краще, ніж професійний стиліст.

Для деяких підбір зачіски онлайн – це лише приємний спосіб відволіктися і розвіється, а комусь це просто необхідно для того, щоб відчути себе впевненіше, вирушаючи в дорогий салон. Адже точно визначившись зі своїми уподобаннями, набагато зручніше донести свої побажання до профі.

Найкраще в цьому випадку скористатися пропозиціями від перевірених фірм в інтернеті, щоб позбавити себе непотрібних вкладень та втраченого часу. Буквально кілька кліків виведуть на потрібну тему святкової зачіски для певної урочистості або підведуть до виду для повсякденного варіанту.

При цьому потрібно завантажити своє фото в анфас і вибрати той варіант, який вам більше до вподоби. На картинці, що з’явилася, можна поекспериментувати з довжиною стрижки і кольором волосся, а потім отриману картинку просто зберегти.

Щоб скористатися перевіреними програмами, варто ознайомитися з тими, які на думку фахівців зарекомендували себе з найкращого боку.Додаток Hair Zapp

У ньому є спеціальна програма для підбору зачіски безкоштовно, хоча розробниками відкрито заявлено, що проект існує виключно за рахунок реклами. Тому, щоб не відволікатися від мети на різні відеоролики разом з банерами, варто скористатися платною версією, яка не містить реклами.

Щодо всього іншого, то програма дуже правдоподібно підбирає до ваших зовнішніх даних іншу зачіску:

 • Зовсім коротеньке «піксі»;
 • Модна стрижка «маллет»;
 • Красиві локони на довге волосся.

Разом із цим додатково можна вибрати шляхом перебору та новий колір. Коли образ створено, фотографія зберігається в смартфоні. Її можна також одразу визначити для ознайомлення до соціальної мережі.

Не варто забувати, що багато із запропонованих зачісок вимагають укладати волосся за допомогою мусу або гелю. Так вони виглядатимуть ефектніше, як і на запропонованих фото.

Таким чином, за допомогою цієї програми можна зробити підбір зачіски та кольору волосся.

Змінити колір

Безкоштовне завантаження програми Hair Color Dye допоможе найкращим чином вплинути на зміну кольору волосся. Серед інших мов забезпечено переклад інтерфейсу російською, тому з цим не буде жодних проблем.

Основна характерна риса – це повна свобода вибору у всьому кольоровому різноманітті.

Можна скористатися запропонованою можливістю та зробити «примірку» найбільш привабливих кольорів:

 • Побачити свій образ з омбре різнокольорового фарбування, визначивши для цього окремі пасма волосся;
 • Дозволити собі неоновий варіант, який зараз на піку моди.

Якщо для основної частини палітри кошти не будуть потрібні, то за окремий «ексклюзив» відтінків доведеться зробити доплату. Якщо говорити про бонус, то до нього можна віднести безкоштовний макіяж до будь-якого обраного фарбування.

Зачіски. Вибір

Підбирати зачіску онлайн допоможе програма Hairstyles for Your Face Shape, яка при цьому спочатку визначає пропонований типаж особи.

 • Завантаживши фотографію, потрібно зовсім трохи почекати, поки комп’ютер робить свою роботу.
 • Після визначення типу вам на вибір пропонується кілька варіантів найбільш підходящих стрижок.
 • Вбудовані в набір інструменти дозволяють повністю відредагувати кожен варіант.
 • Можна, наприклад, посилити або зменшити насиченість кольору або збільшити (зменшити) довжину пасм.


Завантажується така програма абсолютно безкоштовно, однак, варто враховувати, що всередині неї є варіанти з вбудованих покупок. Пропозиції розробників зводяться до того, що найкраще закупити повний пакет стрижок для окремого типажу особи або за одну покупку їх розблокувати.

Способи підбору

Твердо вирішивши зайнятися серйозно підбором найбільш відповідного варіанту зачіски, потрібно ясно уявляти собі кінцеву мету.

В основному вона зводиться до того, щоб стрижка відповідала всім основним фізіологічним особливостям:

 • Форме голови;
 • Колірі шкірного покриву;
 • Овал особи;
 • Обриси носа та вух тощо

Тому підбір зачіски без фото вимагає або теоретичних викладок, наданих компетентним спеціалістом, або пряма консультація з майстром-стилістом.

Бажаючи дещо заощадити на візиті до стиліста, можна самостійно за допомогою комп’ютерної програми. Популярним на сьогоднішній момент можна назвати «Salon styler evo». Тільки такий софт надається на платній основі.

Зате онлайн-сервіс дозволить безкоштовно змінювати зовнішній вигляд зачіски практично без жодного обмеження за часом.

Таким чином, є три способи змінитись за допомогою зачіски:

 • У першому випадку звернення до стиліста, яке обходиться в межах п’ятсот-три тисячі за варіант. Конкретна вартість залежить від регіону та класу;
 • Самостійна примірка за допомогою платної програми, спеціально розробленої для цих цілей. Доведеться чимало потрудитися, щоб досягти ефективного результату. Така робота не любить квапливих і непосид.Одна копія коштує приблизно вісім тисяч п’ятсот рублів за одну копію програмного засобу;
 • Застосувати онлайн варіант на вподобаному сайті, щоб якнайшвидше побачити себе в абсолютно новому, часом несподіваному перетворенні.


Фото найкращих зачісок