Макіяж під сукню: як вибрати і правильно підібрати під рожеве, сіре, чорне та яскраве плаття. 135 фото ідей для блондинок та брюнеток

Макіяж під сукню: поради профі, як грамотно та правильно нанести макіяж. Фото вишуканих варіантів під різні колірні рішення

Жінки відрізняються особливостями фігури, формою обличчя, стилем зачіски та характеру. Все це можна підкреслити завдяки сукні та гармонійно підібраному макіяжу.

Але, як вибрати макіяж під сукню для різних випадків життя, знає не кожна представниця прекрасної статі. Далі розберемося у цьому питанні докладніше.

З чого почати

Щоб усвідомити можливі варіації та поєднання, варто вивчити фото макіяжу під сукню на основі вдалих прикладів створених союзом візажиста та стиліста.

Фахівці враховують індивідуальні якості та старанно їх підкреслюють. Тому можна побачити, як створюється ідеальний макіяж під стиль одягу.

Дотримуємося правил:

 • Декоративні елементи одягу, його форма поєднуються з відповідним макіяжем;
 • Використовуються відтінки губної помади, тіней та туші для вій, що резонують з поточним туалетом. Наприклад, для фіолетової сукні підійде жовта тінь та відповідний лак для нанесення на нігті;
 • Основа створюється в нейтральному стилі, оскільки це гарантує природність;

Якщо потрібно підібрати поєднання макіяжу з темним або класичним забарвленням сукні, тоді вигідно використовувати синій, червоний або однотонний колір.

Популярні поєднання макіяжу та сукні

Щоб усвідомити це питання, необхідно розібратися в колірній гармонії та балансі кольорів. Тоді макіяж під колір сукні вийде дуже добрим. Головне – створити правильне враження для відповідного сприйняття людським мозком.

Фахівці для досягнення результату використовують численні напрацювання на основі наукових праць із колірної психології. Головне забезпечити естетичну привабливість для ока.

Які комбінації кольорів допускаються експертами:

 1. Монохромне поєднання. Для цього використовуються відтінки на основі одного фону кольору. Може йтися про всі сині, червоні, чорні та інші відтінки. З урахуванням поєднання між ними.
 2. Аналогічна гармонійність. Ґрунтується на трьох або більше кольорах на основі відповідного колірного колеса. Як приклад, можна використовувати поєднання жовтого з коричневим кольором.
 3. Додатковий набір кольорів. Мова про тих, які поряд у колірному спектрі. Хороший приклад поєднання фіолетового та жовтого кольору.
Саме на цій основі фахівці створюють гармонію макіяжу та сукні. Для цього використовується натхнення майстра через призму особистих якостей та особливостей зовнішнього вигляду жінки та місця появи у суспільстві.

Але для власного створення слід вивчити значення та можливі асоціації кольорів та відтінків, завдяки цьому можна виявити найвдаліше поєднання.

Як зробити правильний вибір

Якщо розглядати різні типи суконь, тоді підхід до макіяжу трохи змінюється. Щоб не плутатися в різноманітті різних типів сукні, варто розглянути основні форми:

Яскравий варіант сукні

Як правильно підібрати макіяж очей під яскраву сукню? Найбільш вигідним варіантом вважається металевий колір. Але не варто спиратися на накладні вії вигідніше акцентувати увагу на сукні.

Елегантна форма сукні

Для класичного силуету варто використати драматичний макіяж. Вигідно спиратися на перламутрові тіні чи накладні вії. Підійде губна помада шоколадного та кольору баклажану. Для тілесного або кольору марсалу добре виглядає фіолетова, малинова, вишнева помада.

Романтична версія сукні

Акцент вигідніше створювати на блискітки для очей. З волошковим, блакитним, кольором м’яти сукні поєднується золота тінь та губи з кольором фуксії. Лавандове забарвлення сукні відмінно поєднується із губною помадою молочного забарвлення. Грецька стиль сукні підходить для пудрової губної помади.

Вибираємо макіяж під весільну сукню

Для створення ідеального образу нареченої слід спиратися на відповідний макіяж під весільну сукню на основі особливої ​​уваги до деталей. Але не варто дуже старатися з експериментами. Для цього вигідніше спиратися на професійну косметику.

Підбирається належний грунт для приховування дефектів шкіри та тіні для нанесення на віки, щоб забезпечити гармонію з прикрасами та букетом нареченої.

Важливо, щоб макіяж виражав індивідуальні якості нареченої, але був стильним і не тяжким для сприйняття. В ідеальному варіанті необхідно показати природну красу, свіжість із умовою збереження кілька годин.

Макіяж розраховується для утримання в гармонії із сукнею протягом весільної церемонії. Але важливо зважати на правильну техніку нанесення на основі роботи професіонала. Справа в тому, що весільний варіант якісного поєднання вважається найскладнішим і найвідповідальнішим, оскільки потрібна робота кількох майстрів.

 • Але не варто забувати, що макіяж для весільної церемонії повинен мати легкість, тонкість, міцність і стійкість. Якщо все зроблено правильно особа нареченої не видаватиме втому цілий день, а завдяки гармонії з сукнею формується образ щасливої ​​жінки, яка з чистим серцем йде під заступництво чоловіка.
 • В той же час важливо враховувати, що вийде на фото. Щоб особа та загальний образ нареченої якісно відобразилися на весільному зображенні, необхідно використовувати особливі підходи. Вони нівелюють появу небажаних ефектів.
 • Але не варто відривати наречену від характеру урочистостей. У сукні та макіяжі необхідно відобразити суть події, щоб жінка і чоловік поєднувалися і не випадали із загальної картини церемонії, створеної атмосфери, навколишніх аксесуарів та запрошених гостей.


Поєднання макіяжу з вечірньою сукнею

Макіяж під вечірню сукню орієнтується на яскравість та незвичайні елементи, чим значною мірою відрізняється від повсякденної версії.

Необхідно спиратися на збільшену інтенсивність фарб у порівнянні з денним варіантом.

 • Це виявляється у нюансах вбрання, освітленні, що позначається на сприйнятті макіяжу.
 • Деякі яскраві або насичені кольори на основі сонячних променів світла здаються вульгарними, карикатурними образами жінки.
 • Але під впливом вечірнього освітлення вони пом’якшуються та відкривають інший бік своєї привабливості.


В той же час скромний макіяж на основі напівтемряви перетворюється на занадто бляклий і створює враження невиразного та блідого обличчя.

Тому саме ввечері можна використовувати підхід, який днем ​​вважається неприйнятним для більшості місць відвідування. Тепер можна спиратися на незвичайні техніки та кольори. Завдяки напівтемряві допускається гра з забарвленням, тональною основою.

Тепер ми усвідомимо, що для різних подій підходить особливий тип макіяжу для поєднання із сукнею. Вибір залежить від місця та часу для появи в суспільстві.

Фото макіяжу під сукню