Макіяж під сукню: як вибрати і правильно підібрати під рожеве, сіре, чорне та яскраве плаття. 135 фото ідей для блондинок та брюнеток

Макіяж під сукню: поради профі, як грамотно та правильно нанести макіяж. Фото вишуканих варіантів під різні колірні рішення

Жінки відрізняються особливостями фігури, формою обличчя, стилем зачіски та характеру. Все це можна підкреслити завдяки сукні та гармонійно підібраному макіяжу.

Але, як вибрати макіяж під сукню для різних випадків життя, знає не кожна представниця прекрасної статі. Далі розберемося у цьому питанні докладніше.

З чого почати

Щоб усвідомити можливі варіації та поєднання, варто вивчити фото макіяжу під сукню на основі вдалих прикладів створених союзом візажиста та стиліста.

Фахівці враховують індивідуальні якості та старанно їх підкреслюють. Тому можна побачити, як створюється ідеальний макіяж під стиль одягу.

Дотримуємося правил:

  • Декоративні елементи одягу, його форма поєднуються з відповідним макіяжем;
  • Використовуються відтінки губної помади, тіней та туші для вій, що резонують з поточним туалетом. Наприклад, для фіолетової сукні підійде жовта тінь та відповідний лак для нанесення на нігті;
  • Основа створюється в нейтральному стилі, оскільки це гарантує природність;

Якщо потрібно підібрати поєднання макіяжу з темним або класичним забарвленням сукні, тоді вигідно використовувати синій, червоний або однотонний колір.