Домашній макіяж на кожен день: покрокове керівництво, як зробити гарний макіяж самої собі в домашніх умовах, 125 фото-ідей

Домашній макіяж – уроки професійного макіяжу. Фото покрокового нанесення ідеального повсякденного макіяжу.

Кожна дівчина, безсумнівно, бажає бути красивою і темою макіяжу в домашніх умовах часто зацікавлені саме ті, хто вступив у цей світ і починає пізнавати всі тонкощі майстерності макіяжу. За цією індустрією необхідно стежити постійно, адже кожен сезон з’являються нові тренди та модні віяння.

Безперечно, якщо ви закінчите курси це дуже допоможе вам. Але такий варіант має на увазі великі витрати і зовсім необов’язково до них вдаватися.

Сьогодні ми поговоримо про основні правила користування декоративною косметикою.

Правила користування декоративною косметикою

Спершу необхідно підготувати вашу шкіру.

Це досить просто і робиться у два етапи:

 1. Очищення шкіри спеціальними засобами
 2. Зволожуємо шкіру кремом

Після виконання другого етапу, необхідно дати крему добре вбратися, на це потрібно близько десяти хвилин. Важливо виконувати підготовку, це захистить вашу шкіру від згубного впливу засобів декоративної косметики, а також допоможе тональному крему лягти рівно.

Макіяж на кожен день для початківців

Головна проблема з нанесенням тонального крему, це невідповідність до вашого типу шкіри. Крем, який не підходить вам, буде скочуватися в грудочки або ще гірше сушити шкіру.

Тому відповідально поставтеся до підбору тонального крему. Необхідно наносити тональний крем акуратно, тонким шаром, інакше може бути ефект маски.

Друге, з чим ви можете зіткнутися, це невідповідність відтінку крему з кольором шкіри. Важливо, щоб ваш крем був максимально наближений до вашого кольору шкіри.

 • Нанесіть кілька крапель основи на лоб, підборіддя, щоки та ніс. Потім акуратними рухами розтушуйте їх пензлем або спеціальною щільною губкою для макіяжу.
 • За допомогою звичайного консилера, можна приховати більшість недоліків шкіри. Для цього треба нанести його на проблемну ділянку.
 • Наприклад, для того, щоб приховати темні кола під очима, досить поширена проблема, необхідно взяти консилер на один, два тони світліші за тон шкіри.

Це виконується у чотири етапи:

 1. Нанесіть основу на підборіддя, лоб, перенісся та щоки Розподіліть основу пальцями або спонжем
 2. Намалюйте консилером трикутники під очима, точки на переніссі, лобі та підборідді
 3. Розтушуйте консилер пальцями або спонжем для нанесення макіяжу.
 4. Завершальним етапом буде нанесення пудри, це закріпить ваш макіяж. Пудра дозволяє зробити шкіру більш оксамитовою і надає їй матового вигляду.

Для досягнення максимальної реалістичності макіяжу, пудру слід наносити спеціальним круглим пензлем, легкими круговими рухами, рухаючись з лоба до шиї та декольти.

Шкіра на всьому протязі повинна співпадати за відтінком. Але не варто захоплюватися та переборщувати. Пудра досить згубно впливає на шкіру, забиваючи пори і збільшуючи можливість появи чорних крапок.

Підбір косметики

При виборі декоративної косметики варто віддати перевагу тим продуктам, які не мають сильного блиску і яскравих кольорів. Особливо це важливо, якщо ви підбираєте косметику для нанесення повсякденного макіяжу, який не терпить присутності вульгарних неприродних кольорів і повинен складатися тільки з натуральних відтінків.

Створення виразності

Для створення додаткової виразності рис обличчя, можна скористатися рум’янами, їх переважно наносять на область вилиць і щік. Підбираючи колір рум’ян орієнтуйтеся на відтінки, які на два тони темніші за ваш природний відтінок шкіри.

Брови

Мода на брови постійно змінюється, але пам’ятати про них варто завжди. Це важлива частина макіяжу, можливо одна з найважливіших. Вони займають значну частину особи і роблять її більш виразною. Для одних лише брів існує безліч пристроїв від олівців до гребінців та гелів для закріплення макіяжу.

 • Щоб оформити брови, немає необхідності закуповувати все, що для них пропонує ринок косметики.
 • Достатньо лише олівця та тіней, які повинні підходити по відтінку до кольору вашого волосся.
 • Це досить просто, перше, що потрібно зробити, це створити форму олівцем.
 • Необхідно робити це дуже акуратно, далі заштрихуйте внутрішню частину контуру та розтушуйте.
 • Для отримання додаткового ефекту нанесіть поверх трохи тіней у колір олівця.

Для створення виразних лялькових очей необхідно додати туш на вії, вона наноситься два-три рази з інтервалом у кілька хвилин.

Якщо ви хочете додатково до вашого макіяжу підкреслити губи помадою, то не варто забувати, що акцент у макіяжі необхідно робити щось одне або очі, або губи. Комбінація виглядатиме недоречно і пустить під укіс усі ваші старання.

Нанесення тіней

Особливо варто поговорити про один із найцікавіших елементів макіяжу та один із найскладніших. Але ваші зусилля виправдовують себе.

Перше, що необхідно зробити на даному етапі, це вибрати тіні для повік, вони бувають різної консистенції і від цього залежить в яку класифікацію вони потрапляють:

Запечені: найякісніші та найпопулярніші їх легко наносити і вони досить довго тримаються на столітті, не втрачаючи при цьому свого вигляду і не скочуючись у грудки. Мають щільну текстуру та багату палітру кольорів

Пудрові: такі тіні є розсипчастим пігментом, при змішуванні декількох пігментів, є можливість отримати унікальний, ні на що не схожий колір.

Важливо! При виборі даного варіанта декоративної косметики, краще віддати перевагу більш дорогим і якісним матеріалам, тому що неякісна дешева продукція може пошкодити поверхню шкіри.


Кремоподібні та рідкі

 • Найбільш енерговитратні та проблемні тіні. Для їх нанесення необхідно в обов’язковому порядку нанести на віки спеціальну основу.
 • Самі собою вони представляють маленькі баночки з густим наповненням, у такому вигляді вони більше схожі на блиск для губ, але можуть бути представлені і у вигляді олівця.
 • Завдяки кремовій текстурі при нанесенні можуть виглядати по-різному, маючи індивідуальний відтінок.

Є досить легкий спосіб нанесення тіней на віки:

 1. Потрібно затемнити верхню повіку біля западини
 2. Освітлити решту

Такий метод ідеально підходить для повсякденного макіяжу. Його досить просто наносити і він дозволяє зробити око більш відкритим та привабливим.

Фото домашнього макіяжу