Зняття макіяжу: основні засоби та етапи, як правильно змити косметику з обличчя та очей (олією, кефіром, ватними дисками)

Зняття макіяжу: як і чим правильно змивати з очей та обличчя. ТОП-10 найефективніших засобів для видалення косметики

Кожна дівчина хоче бути ще красивішою. Нанесення макіяжу є одним із найпопулярніших способів прикраси дівчини. Макіяж наноситься різноманітними косметичними засобами, які слід знімати.

Саме тому потрібно правильно підбирати найкращі засоби для зняття макіяжу, вивчити питання про те, що необхідно для зняття макіяжу. Варто розуміти, що косметика є фактором подразнення для вашої шкіри, щоденне використання макіяжу сприяє не лише роздратування, але й старінню вашої шкіри.

Саме тому потрібно знати та дотримуватися правил зняття макіяжу. Знаючи основи даної процедури, ви з легкістю зможете знімати макіяж у домашніх умовах без шкоди для шкіри.

Чому потрібно знімати макіяж

Варто відзначити, що не кожна дівчина розуміє для чого знімається косметика, і до яких наслідків та проблем це може призвести. Ця процедура є обов’язковою для дівчат, які використовують декоративні косметичні засоби.

Потрібно розуміти, що кожен із цих засобів має шкідливі властивості, які максимально активно проявляють себе тоді, коли косметика довго перебуває на шкірі.

Розглянемо список основних причин, з яких потрібно знімати косметику зі шкіри:

 • Всі засоби косметики, такі як креми, тони, санскрини та інші, мають властивість окислюватися, що може призвести до старіння вашої шкіри.
 • Макіяж сприяє погіршенню виділень секреції сальної залози, що може призводити до різних запалень шкіри.
 • Нанесений та не змитий макіяж блокуватиме дію засобів, які ви нанесете зверху. Тобто доглядові креми та інші засоби косметичного догляду не діятимуть, що часто призводить до появи тьмяностей.

Використання демакіяжу – це дуже важлива частина повсякденного життя дівчини, регулярне зняття макіяжу та нанесення засобів догляду гарантує вам безпеку вашої шкіри. Тому виробники косметики пропонують широкий вибір наборів для зняття макіяжу, які підбираються за типом шкіри, макіяжу та віку.

Якими засобами потрібно змивати макіяж

Варто зазначити, що зняття макіяжу має відбуватися за допомогою комплексу спеціальних косметичних засобів. Пов’язано це з тим, що дана процедура є обов’язковою не тільки у вечірній час, а й у ранковий час.

У ранковий час ваша шкіра буде покрита залишком нічного косметичного засобу та надлишком сальних секрецій. Увечері ж, ваша шкіра страждатиме не лише від макіяжу, а й від пилових залишків, залишків санскринів та іншої косметики.

Важливо мати принаймні пару засобів: жирних і пінних.

Виділяють двоетапну систему очищення, яка складається з етапів:

 • Ранковий демакіяж за допомогою пінних засобів.
 • Демокіяж на ніч, за допомогою жирних і пінних засобів.

Важливо знати, що потрібно не тільки вмивати обличчя за допомогою міцелярної води або спеціального молочка, але й змивати звичайною водою, щоб на шкірі не залишалося жодних хімічних речовин, і шкіра була повністю чистою.

На фото зняття макіяжу можна побачити, що дана процедура виконується у два етапи: самого демакіяжу та очищення за допомогою звичайної чистої води.

Народні засоби зняття макіяжу

Окрім магазинних засобів демакіяжу існують і народні засоби, які мають попит серед дівчат, які використовують косметику. Насамперед, цей спосіб зняття макіяжу є найнатуральнішим, тому що робиться за допомогою натуральних інгредієнтів.

Серед найпопулярніших рецептів виділяються:

 • Рецепт на основі кисломолочних продуктів, таких як йогурти, кефіри, закваски. Кисломолочний продукт допоможе вирівняти тон шкіри.
 • Рецепт на основі спеціальної олії, яка спрямована на зняття макіяжу та проходить спеціальне очищення. Цей рецепт підійде для тих дівчат, які мають жирну шкіру.
 • Рецепт на основі бананів. Фрукти товчуть, доки не утворюється кашка, потім розбавляють її водою. Цей спосіб допоможе вам наситити шкіру живильною речовиною та зволожити суху шкіру.
 • Рецепт на основі меду. Мед наноситься тонким шаром на шкіру за допомогою ватних дисків, на які додають трохи чистої води. За допомогою меду можна очистити шкіру та наситити її. Варто відзначити, що у багатьох людей алергія на цей продукт, тому потрібно переконатися, що цей рецепт вам підійде.

Головною перевагою цих рецептів можна назвати їхню вартість, адже ціна на зняття макіяжу народними засобами досить низька, при цьому більшість продуктів можна знайти вдома.


Якими магазинами можна знімати макіяж

Оскільки макіяж – це дуже популярна процедура серед дівчат та жінок, виробники косметичних засобів пропонують великий вибір косметики, яка спрямована на очищення шкіри від залишків косметики.

Основними серед них є:

 • Використання спеціального молочка. Даний засіб є найпопулярнішим, адже їх склад не тільки дбайливо очищає шкіру, а й живить її різними речовинами. При цьому, маючи жирний склад, цей засіб легко справляється із завданням з очищення шкіри сухого типу.
 • Використання міцелярної води. Цей спосіб зняття косметики підходить для будь-якого типу шкіри, тому що до складу цієї води входять мікроелементи, які дбайливо очистять вашу шкіру. Варто вибирати воду, яка не містить парабени, віддушки чи спирту.
 • Використання двофазних рідин. Цей засіб добре справляється зі стійкими макіяжем, який зазвичай використовується професіоналами.
 • Використання спеціальної пінки.До складу цих засобів входять різноманітні трави, які м’яко очищають жирну та чутливу шкіру.

Використання гелів для вмивань. Цей засіб не відрізняється від пінок за складом, але має іншу консистенцію.


Як правильно зняти макіяж

Для того, щоб демакіяж пройшов успішно, і ваша шкіра не пошкодилася вам необхідно вивчити поради фахівців.


Розглянемо список основних рекомендацій:

 • Ця процедура має бути послідовною.
 • Обережно та обережно очищайте очі.
 • Правильно підберіть засоби демакіяжу, при цьому звертайте увагу на тип шкіри.
 • Промивайте обличчя теплою водою після процедур.
 • Не накладайте нічний крем на вологу шкіру, варто витирати її за допомогою чистого рушника.
 • Підберіть спеціальні інструменти для зняття косметики.
 • Ретельно очищайте шкіру та стежте за тим, щоб шкіра не розтягувалася.
 • Знімайте макіяж за допомогою м’яких рухів.

Фото зняття макіяжу