Макіяж брів: покроково з фото для початківців у домашніх умовах. Уроки з нанесення макіяжу тінями, воском, олівцем та тушшю

Макіяж брів (85 фото): все, що потрібно знати, як намалювати брови тінями + засоби, техніки та часті помилки новачків

Оформлення брів завжди є останнім штрихом макіяжу. Гарні, пропорційні щодо рис обличчя брови роблять дівчину доглянутою та красивою.

Але часто буває так, що від природи вони не дуже густі і довгі. Виправити це можна завжди за допомогою вміло виконаного макіяжу.

Особливості

Мода на брови постійно змінюється. Якщо раніше всі вищипували їх до ниточки і навіть повністю, малюючи потім наново олівцем, то зараз у моді густі та природні брови.

З можна навіть не вискубувати, а напрямок надавати щіточкою, просто розчісуючи. Відтінок можна надати за допомогою різної косметики, зараз існує безліч варіантів, що використати.

Особливості макіяжу:

  1. Надаючи форму бровам і змінюючи їх колір, можна грамотно використати акценти макіяжу всього обличчя;
  2. Є багато інструментів та косметики, яка допоможе перетворити зовнішній вигляд: туш, гель, олівець, тіні, пудра та інше;
  3. Важливо правильно підібрати форму. Зробити це можна за допомогою професіонала чи самостійно;
  4. Деякі не фарбуються, роблячи лише акцент на бровах. Такий варіант зараз теж допустимо;

Зверніть увагу на зірок: їхні брови завжди доглянуті та природні. Отже, це не втрачає своєї актуальності, потрібно відповідати;

Є деякі хитрощі макіяжу: якщо цю частину обличчя зробити ширше і густіше, то очі візуально будуть здаватися більшими, а ось ніс – меншими.