Макіяж брів: покроково з фото для початківців у домашніх умовах. Уроки з нанесення макіяжу тінями, воском, олівцем та тушшю

Макіяж брів (85 фото): все, що потрібно знати, як намалювати брови тінями + засоби, техніки та часті помилки новачків

Оформлення брів завжди є останнім штрихом макіяжу. Гарні, пропорційні щодо рис обличчя брови роблять дівчину доглянутою та красивою.

Але часто буває так, що від природи вони не дуже густі і довгі. Виправити це можна завжди за допомогою вміло виконаного макіяжу.

Особливості

Мода на брови постійно змінюється. Якщо раніше всі вищипували їх до ниточки і навіть повністю, малюючи потім наново олівцем, то зараз у моді густі та природні брови.

З можна навіть не вискубувати, а напрямок надавати щіточкою, просто розчісуючи. Відтінок можна надати за допомогою різної косметики, зараз існує безліч варіантів, що використати.

Особливості макіяжу:

 1. Надаючи форму бровам і змінюючи їх колір, можна грамотно використати акценти макіяжу всього обличчя;
 2. Є багато інструментів та косметики, яка допоможе перетворити зовнішній вигляд: туш, гель, олівець, тіні, пудра та інше;
 3. Важливо правильно підібрати форму. Зробити це можна за допомогою професіонала чи самостійно;
 4. Деякі не фарбуються, роблячи лише акцент на бровах. Такий варіант зараз теж допустимо;

Зверніть увагу на зірок: їхні брови завжди доглянуті та природні. Отже, це не втрачає своєї актуальності, потрібно відповідати;

Є деякі хитрощі макіяжу: якщо цю частину обличчя зробити ширше і густіше, то очі візуально будуть здаватися більшими, а ось ніс – меншими.

Види

Техніка макіяжу брів може бути різною. Найбільше пощастило дівчатам, у яких вони від природи густі та темні. Достатньо лише розчісувати їх вранці або зробити довготривале укладання.

Власницям світлих і негустих брів доведеться вибрати один із способів, як підкреслити цю частину особи:

 1. Забарвити їх за допомогою декоративної косметики;
 2. Зробити перманентний макіяж брів;
 3. Відвідати процедуру татуажу;
 4. Мікроблейдинг.


Про вибір задуматися варто, бо за прогнозом густі та природні брови в моді залишатимуться ще довго. Якщо вони у вас від природи не такі густі, можна досягти цього за допомогою догляду.

На ніч достатньо мазати їх щодня живильним маслом, розчісуючи у напрямку зростання. Але наберіться терпіння – результат виявиться не відразу, а через якийсь час.

Форма типу обличчя

На фото макіяжу брів можна наочно побачити, наскільки важливою є форма. І найкраще підбирати її під тип обличчя, так образ залишиться завершеним і виглядатиме гармонійніше:

 1. Якщо у вас овальна форма обличчя, то товщина може бути максимальною. Вигин плавний, форма брів правильна;
 2. Якщо обличчя витягнуте, а риси обличчя гострі, то добре виглядатимуть і вигнуті брови, які трохи зірвані вгору. Але головне не переборщити, бо інакше вираз може стати злим;
 3. Для власників квадратної форми брови мають бути плавно закруглені. Тут вже не підійде варіант, коли вони піднято вгору. Природність та недбалість – ідеальний варіант. Так риси обличчя пом’якшуватися, і воно не виглядатиме грубо;
 4. Для круглої особи контраст зіграють незграбні брови. Але важливо дотримуватися пропорцій: якщо найвища точка буде занадто далеко розташована від носа, то обличчя буде здаватися надто круглим;
 5. Наступний тип обличчя – трикутне. Щоб риси залишалися м’якими та не різкими, зробіть вигин брів більш плавним.

Форму надати досить просто. Спочатку найкраще розмітити їх олівцем, можна використовувати трафарет. Їх купують у спеціалізованому магазині або просто скачують в Інтернеті. За допомогою трафарету малюють контур, який потім заповнюють різними засобами за бажанням.

Є універсальний спосіб намалювати контур ідеальних брів. Для цього не знадобиться трафарет, потрібні будуть лише лінійка або якийсь довгий плоский предмет та олівець.

 1. Від крила носа вгору проводять вертикальну лінію. Зробити це можна якраз за допомогою лінійки, якщо прикласти її паралельно до носа.
 2. Верхню точку вигину також обчислюють за допомогою проведеної від крила носа лінії, яка йде через центр зіниці.
 3. Ну, а кінчик обчислюють лінією від носа до куточка ока. Так, отримавши три крапки, можна буде намалювати контур ідеальної брови.
 4. Все, що залишилося поза контуром, можна вискубти. Не добивайтеся ідеальності ліній, нехай вона буде нерівною, а уривчастою. Ефект натуральності не зашкодить.

На об’єм брови можна вплинути за допомогою зачісування волосків.Розчешіть та розпушіть їх.

Вибір кольору

Відгуки про макіяж брів показують, що важливо правильно не лише підібрати форму, а й колір. Вибирають його залежно від кольору волосся.

Для натуральних блондинок можна залишити рідний колір. Якщо вони занадто світлі, то можна взяти відтінок на тон або два темніші за натуральний. Якщо волосся пофарбоване, а брови темні, то можна освітлити його за допомогою хни або фарби.

 • У рудоволосих дівчат брови не завжди будуть такого ж відтінку. Але добре з рудим поєднується мідний або теракотовий.
 • Чорне волосся виглядатиме з холодними відтінками. Можна взяти сірий колір. Головне, не брати коричневий, який віддаватиме рижіною.
 • Темноволосі можуть вибирати як відтінок темніший за рідний колір коріння на 1-2 тони, так і світліший. Світлий тон зробить погляд більш відкритим та візуально омолодить обличчя.


У будь-якому випадку всі кольори добре змішуються між собою. Можна не зупинятися на одному кольорі або відтінку, а вибрати кілька і за допомогою них надати бажаного кольору.

Вибір засобу та способу

Найпростіший спосіб – олівець. Їм можна намалювати будь-яку форму, палітра кольорів дуже різноманітна, легко стирається, тому можна виправити помилки.

Але це і мінус – не завжди стійкий олівець може до кінця дня стертися.

 • Тіні тримаються так само, як і олівець, приблизно день, але вони дозволяють сильніше заповнити проміжки між волосками.
 • Можна замінити їх на кремоподібну помаду, яка також заповнить місце на шкірі. Наносять її зазвичай пензлем із скошеним кінцем.
 • Ще один варіант – фарба чи хна. Фарба тримається приблизно 2-3 тижнів залежно від виробника, хна стільки ж.

Якщо у вас від природи густі та темні брови і потрібне лише укладання, можна скористатися фіксуючим гелем. Він допоможе розчесати волоски і укласти їх в одному положенні на день.

Перш ніж вивчати, як робити перманентний макіяж брів, подумайте про те, чи насправді ви хочете виконати цю процедуру. Вона вимагає своєчасного коригування і має бути виконана лише у вмілого майстра, інакше результат може бути плачевним.

Бує він двох видів – мікроблейдинг та татуаж.

 1. Перший не підійде для дівчат із жирною шкірою, тому що пігмент може розпливтися, і брови втратять форму.
 2. Татуаж більш універсальна процедура, проте варто пам’ятати про те, що шкіра загоїться кілька тижнів, після чого її потрібно буде повторити.

Фото макіяжу брів