Перманентний макіяж: що таке, скільки тримається на губах і повіках із розтушуванням. Види, основи та техніка нанесення + поради щодо догляду

Перманентний макіяж: що це таке і як це робиться? Плюси та мінуси процедури, різновиди та особливості

Забезпечені жінки, які ведуть публічне життя, змушені дбати про бездоганну зовнішність, оскільки це допомагає у справах. Тому вони вважають за краще використовувати перманентний макіяж. Він може триматися протягом місяця або кілька років. Це вирішить проблему щоденного наведення краси біля дзеркала перед виходом у суспільство.

Вигода цієї процедури криється і в ціні на перманентний макіяж – 2000 – 3000 рублів за одну процедуру на губах або бровах. Але що це таке? Далі розберемося в нюансах цієї косметичної послуги.

Що таке перманентний макіяж

Щоб усвідомити, як це виглядає на жінці, варто ознайомитися з численними фото перманентного макіяжу доступними в інтернеті та журналах про тенденції сучасної моди.

  • З косметичної точки зору це вид часткового татуювання, що багато в чому схоже на послугу татуажу, але значно відрізняється.
  • У процесі процедури під верхні шари шару вводиться особливий пігмент. В результаті формується незмивна версія якісного макіяжу на кожен день.
  • Як довго тримається такий макіяж? Це залежить від обраного способу виконання косметичної процедури.


Як правило, через місяць ефект слабшає і помітно тьмяніє, але особливо якісна робота майстра може служити до 6 років.

Але не всі жінки прагнуть збільшеної тривалості існування макіяжу, оскільки усвідомлюють, що може набриднути або з’явиться новий тренд. Тому частіше замовляється збереження ефекту на 1-3 місяці.