Перманентний макіяж: що таке, скільки тримається на губах і повіках із розтушуванням. Види, основи та техніка нанесення + поради щодо догляду

Перманентний макіяж: що це таке і як це робиться? Плюси та мінуси процедури, різновиди та особливості

Забезпечені жінки, які ведуть публічне життя, змушені дбати про бездоганну зовнішність, оскільки це допомагає у справах. Тому вони вважають за краще використовувати перманентний макіяж. Він може триматися протягом місяця або кілька років. Це вирішить проблему щоденного наведення краси біля дзеркала перед виходом у суспільство.

Вигода цієї процедури криється і в ціні на перманентний макіяж – 2000 – 3000 рублів за одну процедуру на губах або бровах. Але що це таке? Далі розберемося в нюансах цієї косметичної послуги.

Що таке перманентний макіяж

Щоб усвідомити, як це виглядає на жінці, варто ознайомитися з численними фото перманентного макіяжу доступними в інтернеті та журналах про тенденції сучасної моди.

  • З косметичної точки зору це вид часткового татуювання, що багато в чому схоже на послугу татуажу, але значно відрізняється.
  • У процесі процедури під верхні шари шару вводиться особливий пігмент. В результаті формується незмивна версія якісного макіяжу на кожен день.
  • Як довго тримається такий макіяж? Це залежить від обраного способу виконання косметичної процедури.






Як правило, через місяць ефект слабшає і помітно тьмяніє, але особливо якісна робота майстра може служити до 6 років.

Але не всі жінки прагнуть збільшеної тривалості існування макіяжу, оскільки усвідомлюють, що може набриднути або з’явиться новий тренд. Тому частіше замовляється збереження ефекту на 1-3 місяці.

Чим відрізняється тіньова розтушовка

Перманентний макіяж розтушовування вважається одним із популярних способів тривалої прикраси брів жінки. Послугу ще називають шотуванням.

Процедура виконується завдяки введенню спеціального пігменту під шкіру для відповідного фарбування проміжків між волосками на бровах. Це гарантує природний результат без виявлення явного втручання майстра.

  • Майстер створює природний ефект завдяки рівномірному впровадженню барвника.
  • Зовнішньо складається враження, що брови були трохи підфарбовані.
  • Ця послуга особливо вигідна жінкам із занадто тонкими бровами, вони стануть значно ширшими.
  • Припускається, що процедура не є небезпечною для будь-яких видів шкіри.






Чим відрізняється від волоскової методики

Цей варіант вигідно використовувати дівчатам з рідкісними або відсутніми бровами. Процедура виконується порівняно швидше.

Якщо у жінки рідкісні або безформні брови, тоді вигідніше спиратися на волосковий татуаж, оскільки він не передбачає нанесення шарами. У випадку з тіньовим варіантом майстер використовує покриття завдяки смугам. Цей метод дозволяє швидко та надійно змінювати форму брів, якщо вона не підходить типу обличчя.

Якщо на одній з частин брови відсутні волоски, вони окремо додаються, завдяки відповідальній роботі майстра. Але не складається враження, що вони були намальовані маркером.

Важливо: Дівчині доступний вибір м’якої версії, щільного підходу або 3D виконання цієї процедури.

Як створюється перманентний макіяж брів

Ми усвідомили, що результат цієї процедури залишається на тривалий час. Тож у разі невдалого перманентного макіяжу брів складно щось виправити. Це передбачає пошук відповідального та вмілого майстра, оскільки процедура має покращити образ дівчини, а не забезпечити зворотний ефект.

Як готуватись і нюанси виконання процедури:

  • За кілька днів до виконання косметичної послуги забороняється відвідування солярію, вживання алкогольних чи енергетичних напоїв;
  • Майстер здійснює дезінфекцію та очищення шкіри;
  • Здійснюється корекція структури та форми брів;
  • Допускається місцева анестезія, оскільки процедура в деяких випадках завдає дискомфорту;
  • Наноситься розмітка, щоб майстер міг бачити межі нової форми брів;
  • Підбирається відповідний відтінок барвника;
  • Пігмент вводиться під шкірний покрив;
  • Наноситься дезінфекція та заспокійливий засіб. Усе завершено.



У більшості випадків послуга не передбачає відчуття дискомфорту або болю, якщо робота виконана майстром високої кваліфікації.

Чим відрізняється перманентний макіяж губ

Варто відзначити, що перманентний макіяж губ вважається м’якою варіацією стандартного татуювання.Процедура показана для нанесення постійного та привабливого кольору у разі згладжування контрасту в процесі старіння або через відсутність часу на щоденне наведення краси перед виходом на вулицю.

  • Зазвичай цю процедуру поєднують з іншими методами покращення зовнішньої привабливості губ. Це необхідно для забезпечення природного ефекту.
  • У процесі виконання майстер обережно виконує змішування кольору лайнера, щоб уникнути контрастності з рідним забарвленням губ.
  • Мета зводиться до забезпечення ефекту градієнта або тонкого контрастного змішування межі та тканинної основи губи.
  • Це необхідно, щоб не було зовнішнього враження, що використовувалася косметична послуга.
  • Якщо працював досвідчений майстер створюється враження, що губи, більш повні і пухкі, що властиво молодим дівчатам. Але для цього результату не потрібне глибоке проникнення барвника в шкірний покрив, як у випадку з татуюванням. Тому ефект не зберігається постійно.

Головна мета використання зводиться до економії часу жінки на щоденне нанесення та стирання губної помади, додавання штрихів завдяки олівцю. Але процедура особливо цікава літнім жінкам, оскільки з роками втрачається природний колір губ, асиметрія, оскільки техніка забезпечує баланс форми та кольору.

Як підібрати потрібну техніку

Перед вибором методу косметичної процедури варто прочитати якнайбільше відгуків про перманентний макіяж від реальних людей або краще порадитися з подругами, які робили процедуру.

Насамперед повинні хвилювати не результати, а процес виконання та термін загоєння, що можна і не можна після процедури. На жаль, ця косметична послуга не проходить без наслідків.

Іноді вона закінчується невдало, може проявиться нерівномірний розподіл пігменту, це легко зафарбовується, але дуже неприємно. Зазвичай це пов’язано з недосвідченістю майстра або недотриманням рекомендацій.

Щодо рекомендацій:

  • Після процедури протягом 2—3 тижнів забороняється відвідування солярію, оскільки потужна теплова дія здатна вплинути на фарбуючий пігмент;
  • Протягом перших 24 годин можлива набряклість або кровоточивість шкіри, але це нормально. Тому не слід боятися.
  • Для полегшення стану використовується тампон змочений у воді.






Тепер ми усвідомлюємо для чого і як виконується ця косметична послуга. Але для досягнення найкращого результату варто відповідально поставитися до вибору майстра.

Фото перманентного макіяжу