Сірий макіяж: ідеї застосування та правила гарного нанесення макіяжу в сірих тонах для блакитних, сірих, зелених та карих очей (інструкція)

Сірий макіяж – особливості підбору відтінків та нанесення макіяжу в стилі “smoky eyes”. Покроковий фото-урок для різного кольору очей

Незважаючи на те, що багато дівчат ставляться до нього з побоюванням, сірий колір є універсальним і може бути використаний для повсякденного образу. Не варто боятись використовувати його для себе, він підходить практично до будь-якого типу обличчя, головне правильно подати себе.

Сірі тіні дозволяють підкреслити вигідні риси ваших очей і приховати недоліки, при тому абсолютно не важливо якого кольору, як і колір волосся не грає ролі. Сірий колір універсальний і може бути використаний за будь-яких зовнішніх даних. Незважаючи на те, що він може здатися нудним і одноманітним, у своєму арсеналі вони мають безліч відтінків та варіантів використання.

Макіяж можна зробити легким, ледь помітним або насиченим щільним. З цього ми розуміємо, що можна створити романтичний образ, так і вечірній.

Повсякденний макіяж у сірих тонах

При створенні макіяжу, який буде описаний далі, необхідно вмінні малювати стрілки. Вони являють собою акцент, а тіні є гарною основою. Щоб втілити його в життя, також необхідно мати гарні кисті та палітру тіней різних відтінків сірого кольору.

 • Перше, що потрібно зробити, це взяти на пензель середній відтінок сірого з палетки і пофарбувати їм всю рухливу повіку, робити це слід вкрай акуратно, щоб не зачепити куточки очей.
 • Наступним етапом беремо білі тіні і з їх допомогою висвітлюємо область під бровою. Такий прийом візуально розширює очі і робить погляд виразнішим.

Важливо розтушувати тіні з основним кольором, щоб переходи були різкими і виглядали естетичніше. Розтушовувати тіні взагалі досить просто і цьому легко можна навчитися, кілька разів спробувавши на собі.

Далі слідує досить складний етап. Потрібно темніший сірий колір нанести виключно на складку між бровою та рухомим віком. Важливо бути дуже акуратним, щоб не змішати кольори і не перетворити все на однорідну кашу.

 • Радимо використовувати плоску кисть для виконання даного етапу, вона є найбільш зручною для здійснення подібних маніпуляцій.
 • Гушити цю смугу слід вгору до освітленої частини під бровою.
 • Останнім етапом буде створення витонченої стрілки. Спочатку потрібно промалювати тонку лінію від внутрішнього куточка ока.
 • Чим ближче стрілка до внутрішньої сторони, то тонша вона повинна бути і розширюватися до зовнішнього краю, де і потрібно виводити красивий хвостик стрілки.
 • Нижню повіку також слід виділити темними тінями. При цьому важливо не зачепити стрілку.

Багато візажистів дають помилку, коли дівчина не підводить тінями нижню повіку, це дуже важливо для створення ідеального образу.

Можна додати трохи блискучих тіней і легкими повітряними рухами нанести їх на рухливу повіку.
Очевидно, що після всіх маніпуляцій слід підфарбувати вії тушшю. Якщо зробити маніпуляції з тушшю кілька разів з невеликими проміжками, щоб шари встигали підсихати, ляльковий погляд вам забезпечений.
Вечірній макіяж сірого кольору

Цей макіяж буде трохи складнішим за попередній, але не на багато. Основною складністю буде не переборщити із чорним кольором.

 • Починаємо малювати чорними тінями стрілку-трикутник, яка повинна починатися з верхньої повіки і з нижньої з’єднуючись за межами ока, хвостик слід підняти трохи вгору. Лінії повинні ніби продовжувати лінії зростання вій. Так ми плануємо форму майбутнього макіяжу.
 • Наступне, що потрібно зробити, це легко розтушувати наші лінії, а потім нанести найтемніші тіні з вашої палетки, щільно покриваючи цю частину.
 • Іншу частину ока слід покрити тінями білого або молочного кольору, але краще перший варіант.
 • Далі, не дивно, тушуємо. Причому робимо це таким чином, щоб два кольори поєдналися в один. Плавно, без різких переходів це може зіпсувати магію даного макіяжу.
 • Буде чудово, якщо у вас вдасться розтушувати так, щоб білий і чорний кольори з’єдналися утворюючи між собою сірий.
Як насамперед завершуємо процес макіяжу підфарбовуванням вій.

Ви готові вразити всіх своїм зовнішнім виглядом.

Вечірній макіяж із синім відтінком

Для такого макіяжу найкраще підійдуть перламутрові тіні.

 1. Куточок ока та область під бровою слід виділити біло-золотим відтінком тіней. Він чудово працює у парі з синіми відтінками.
 2. Вони гармонують між собою і при правильному дешевці плавно переходять один в одного, створюючи чарівний дует.
 3. Цей відтінок потрібно розтушувати у просторі від брови до складки століття, а також у внутрішньому куточку ока.
 4. У складку віку потрібно нанести сині тіні з перламутром. Тут необхідно згадати, що саме в складці між бровою та лінією росту волосся має бути найінтенсивніший і насиченіший колір. Тушуємо, знову тушкуємо до скронь.
 5. Далі потрібно мати вправність, щоб зробити все правильно і отримати правильний результат. Область рухомої повіки необхідно покрити гелевою водостійкою підводкою і максимально швидко розтушувати в складці. Важливо розуміти, що розтушовка виконується в тому ж напрямку, що й сині тіні.
 6. Далі підкреслюємо нижню повіку підведенням чорного кольору і вже знайомим методом з’єднати з верхньою частиною.

Поки поверхня століття не висохла, слід нанести чорні тіні, акуратними рухами. Це додасть глибину та загадковість погляду. Розтушовуємо у синій колір. На нижньому столітті виділяємо лише самий куточок.

Також продовжуємо працювати з нижньою повікою, додаючи на нього підведення синього кольору.

Далі потрібно намалювати стрілку аналогічного кольору по чорних тінях. Намалюйте витончену акуратну стрілку.

 • Далі найнеприємніший етап, але він завершальний, тому можна потерпіти.
 • Потрібно набратися терпіння і обвести чорним олівцем для очей слизову оболонку верхньої повіки.
 • Після чого можна скористатися тушшю та промальовувати міжвіковий простір.

І хоча цей варіант вечірнього макіяжу може здаватися невиправдано складним. При належній вправності та бажанні можна створити для себе ідеальний образ, яким захоплюватимуться люди навколо вас.

Ви зможете вразити навіть найдосвідченіших глядачів і кинути пилюку в очі дівчатам у вашому оточенні. Вони кидатимуть на вас заздрісні погляди, а що може бути прекраснішим, ніж показати свою перевагу перед людьми, які вас недооцінюють.

Фото ідей для сірого макіяжу