Сірий макіяж: ідеї застосування та правила гарного нанесення макіяжу в сірих тонах для блакитних, сірих, зелених та карих очей (інструкція)

Сірий макіяж – особливості підбору відтінків та нанесення макіяжу в стилі “smoky eyes”. Покроковий фото-урок для різного кольору очей

Незважаючи на те, що багато дівчат ставляться до нього з побоюванням, сірий колір є універсальним і може бути використаний для повсякденного образу. Не варто боятись використовувати його для себе, він підходить практично до будь-якого типу обличчя, головне правильно подати себе.

Сірі тіні дозволяють підкреслити вигідні риси ваших очей і приховати недоліки, при тому абсолютно не важливо якого кольору, як і колір волосся не грає ролі. Сірий колір універсальний і може бути використаний за будь-яких зовнішніх даних. Незважаючи на те, що він може здатися нудним і одноманітним, у своєму арсеналі вони мають безліч відтінків та варіантів використання.

Макіяж можна зробити легким, ледь помітним або насиченим щільним. З цього ми розуміємо, що можна створити романтичний образ, так і вечірній.