Макіяж для блакитних очей: денний, вечірній, повсякденний, красивий та ніжний, make-up для сірих та блакитних очей (покрокові інструкції + фото)

Макіяж для блакитних очей (115 фото): покрокові уроки, як зробити красивий макіяж для брюнеток, шатенок, блондинок та русявого волосся.

Не секрет, що підбирати макіяж під колір очей має вміти кожна жінка, адже правильна палітра підкреслює природну красу, роблячи очі виразнішими.

Йдеться про макіяж під блакитні очі, про принципи вибору колірної гами та техніку нанесення. Стаття допоможе дізнатися, як змінити відтінок за допомогою косметики, а також створити певний образ, надавши йому необхідного акценту.

Особливості візажу

Створюючи гарний макіяж для блакитних очей, варто враховувати певні особливості.

  • Вигідно підкреслити очі, маючи смагляву або засмаглу шкіру, можна теплими відтінками: золотистими, мідними, кавовими, персиковими, бронзовими та жовто-оранжевими. Молочні, руді, шоколадні, фіолетові, пудрові тони кращі для власниць світлої шкіри.
  • Якщо використовується синьо-блакитна палітра, слід уникати збігу з кольором райдужної оболонки. Не треба вибирати приглушені та невиразні кольори, краще віддати перевагу контрастним відтінкам.
  • Виразливість та яскравість очам додасть сіра, синя, або кавова підводка.
  • Відтінки фіолетового вигідно підкреслять блакитність очей. Тільки для повсякденного макіяжу підійдуть фіолетові, а вечірній можна сміливо виконати, використовуючи сливові.
  • Оскільки денний варіант макіяжу передбачає нейтральні тони, варто вибрати тіні з легким сяйвом – теракотові, світло-коричневі або рожеві.
  • Для фіалкових ноток у райдужці краща яскрава декоративна косметика.
  • До очей із середньою кольоровою насиченістю підійде нанесення світлих відтінків на всю повіку з темним акцентом у зовнішніх куточках.
  • Для світло-блакитного кольору очей, що відрізняється яскравістю, підійдуть приглушені пастельні тони, тому що насичені тіні можуть надати обличчю стомленого вигляду.
  • Сіро-блакитні очі, як хамелеони, здатні виглядати по-різному, залежно від кольору одягу, це слід враховувати.









Як уникати помилок

Напевно, багатьом представницям прекрасної статі знайома ситуація, коли начебто макіяж нанесений з дотриманням усіх правил і за інструкцією, але бажаного результату не досягнуто. Так трапляється, коли втрачено щось важливе.

Щоб цього не відбувалося, краще ознайомитися з рекомендаціями візажистів, як зробити очі голубішими за допомогою макіяжу.

  • Виразливість погляду додасть комбінація лайнера синього кольору (лінія в основі вій) з синюватим відтінком туші. Але цей варіант підходить лише для вечірніх та святкових видів макіяжу.
  • Темні тіні треба наносити на світлі, інша послідовність не допустима.
  • Втома допоможе приховати нанесення сріблястого, білого або світло-блакитного відтінку на внутрішню частину ока.
  • Якщо є бажання додати контраст чорною підводкою, тонка срібляста лінія, нанесена м’яким олівцем поверх акуратних чорних стрілок, допоможе – візуально стрілка стане меншою і буде більш витонченою.
  • Наносити фіолетовий колір на зону нижньої повіки, маючи блакитний колір очей, протипоказано.

Денний макіяж

Завдання кожної синьоокої жінки при виконанні техніки денного візажу – підкреслити переваги зовнішності та приховати недоліки.

Щоб погляд став проникливішим, переважні спокійні забарвлення, яскравих контрастів і туші у великому обсязі варто уникати. Чорний лайнер (олівець) варто замінити приглушеним коричневим або сіруватим.









Ретельно розтушовані персикові, ненасичені сині, коралові або світло-зелені тони нададуть природності. Інакше кажучи, треба вибирати косметику з максимально близьким відтінком до кольору і тону шкіри.

Техніка виконання

Наносити макіяж вранці швидко та правильно допоможе пропонована інструкція та фото макіяжу для блакитних очей.

  1. Після вмивання та очищення шкіри, на обличчя наноситься кремова основа.
  2. Тональний крем замаскує недоліки, якщо вони є.
  3. Тіні світлих відтінків наносяться на область нерухомого століття.
  4. Зовнішні куточки виділяються темними.
  5. Кордони між кольоровими плямами повинні бути ретельно розтушовані.
  6. Під бровами накладаються бежево-молочні відтінки із золотистим відливом.
  7. Зона внутрішнього куточка ока освітлюється перлинно-білими тінями.
  8. Складка на верхньому столітті підкреслюється сяючим відтінком лілового.
  9. Матові сірі тіні наносяться на всю область рухомого віку і добре заштриховується лінія біля вій.
  10. Темно-сірою або коричневою тушшю фарбуються вії.

Отримати більш детальну інформацію та вивчити техніку можна, подивившись відео покрокового макіяжу для блакитних очей.

Урочистий або вечірній візаж

Оскільки такий варіант візажу відрізняється яскравістю, можна використовувати тіні з більш насиченими відтінками, контрастні поєднання та помітні стрілки. Штучне освітлення робить м’які та світлі тони менш виразними, тому очам необхідний додатковий акцент.









Оливковий колір, фіолетовий, бронзовий та сливовий нададуть зовнішності ефектності. Можна використовувати також перламутрові тіні кольору морської хвилі, бірюзові та насичені сині.

В урочисті та вечірні виходи допускається використовувати накладні вії, стрази та блискітки.

Спокусливий вид візажу «smoky-eyes» створюється за допомогою:

  • Перламутрових тіней світлих відтінків, нанесених на внутрішній кут ока;
  • Насиченіші тони на значній частині століття;
  • Темних тонів на зовнішніх куточках, а також по лінії біля основ вій;
  • Кордони ретельно розтушовуються.

Вії варто покрити подвійним шаром вугільно-чорної туші.

Весільний макіяж для блакитних очей

Напередодні урочистості наречена має старанно підібрати зачіску та продумати візаж.Чарівність нареченої важлива не тільки для нареченого, але і для фотографій, які залишаться на все життя.

Тому варто ознайомитися з кількома порадами.

  • Блакитноокі дівчата, що йдуть під вінець, добре виглядатимуть, використовуючи виграшні кольори тіней: ніжно-рожевих, коричневих і сріблястих.
  • Використовувати виключно високоякісні, бажано перевірені, косметичні засоби. Продукти, що викликають сумніви, можуть підвести.
  • Якщо на віко заздалегідь нанести консілер, що матує, тіні ляжуть рівно і не будуть обсипатися.
  • Підкреслити сяйво та красу очей світловолосих красунь зможуть кольори помаранчевої гами: пісочне, мідне, цегляне, медове.
  • Брюнеткам краще вибрати перлинно-сріблясті, бузкові, блідо-рожеві, бірюзові забарвлення. Поєднання очей небесного кольору та темних локонів саме по собі є рідкісним та ефектним.
  • Златовласкам краще не переборщувати і використовувати мінімалістичний візаж, тоді він не відволікатиме увагу. Тут головне тонко підкреслити ніжну чарівність нареченої.









Дівчатам з попелястим переливом волосся не треба боятися контрастних кольорів. Бронзові, винні та шоколадні відтінки – гарне рішення. Допускаються яскраві контурні підводки.

Якщо мати на увазі техніки, бажані для весільного макіяжу, то тут доречні:

  • Класичний візаж, у якому застосовуються природні відтінки.
  • Романтичний варіант, який передбачає мінімальне використання косметичних засобів.
  • Екстравагантний – це застосування яскравих та чітких контурів та фарб. Тут основний акцент робиться на очі, тому використовуються темні тони тіней та яскраві чорні стрілки.

Якщо складність полягає в тому, що ніяк не вдається визначитися з вибором техніки або колірної гами, варто спробувати різні види макіяжу. Тоді, можливо, рішення стане очевидним.

Фото макіяжу для блакитних очей (новинки ідей)