Вечірній макіяж 2024: тренди, техніки, ідеї, новинки дизайну, модні фото-приклади макіяжу для карих, зелених, блакитних та сірих очей

Як зробити свіжий, ніжний make-up на вечір у домашніх умовах? Огляд технік та трендів сезону

Під вечірнім макіяжем мається на увазі легкий макіяж, який призначений для будь-якої урочистості чи свята. Не варто думати, що такий макіяж підходить для вечірньої або нічної доби.

Фактично свято може відбуватися вранці і вдень, але макіяж все одно буде називатися вечірнім. На фото вечірнього макіяжу видно, що його існує майже безліч, і з кожним днем ​​кількість варіантів поповнюється.

Є кілька правил і рекомендацій, яких потрібно дотримуватися, щоб будь-який, незалежно від вибраного стилю, макіяж вийшов ідеальним і відмінно поєднувався з аксесуарами на вечір.

Колірний баланс (рекомендації)

Перше правило — дотримуватися балансу. Він повинен бути абсолютно у всьому, не тільки в макіяжі, а й у вечірньому вбранні.

  • Почати підготовку варто з підбору вбрання. Можна надіти практично все, що завгодно, але потрібно враховувати особливості заходу.
  • Цілком можна одягнути і мереживну сукню, якщо дама почуватиметься в ній комфортно.
  • Однак варто взяти до уваги той факт, що у сміливих вбраннях потрібно підбирати такий макіяж, у якому акцент робиться тільки на чомусь одному.
  • Це можуть бути очі чи губи, на розсуд дівчини.

Допустимо мереживне плаття, фіолетового відтінку з прозорою зоною декольте. Відмінним варіантом буде доповнити його легким фіолетовим макіяжем очей, губи зробити на тон темнішим, ніж природний відтінок шкіри, цього цілком достатньо.
Найцікавіше полягає в тому, що такий простий макіяж безперечно приверне до себе увагу оточуючих, перевірено.