Фіолетовий манікюр: 105 фото актуального дизайну та простих варіантів стильного прикраси нігтів відтінками фіолетового кольору

Фіолетовий манікюр: яскраві та свіжі варіанти оформлення нігтів у фіолетових, бузкових відтінках сезону 2024

Манікюр фіолетовими кольорами може стати чудовою альтернативою класичному червоному лаку і суттєво урізноманітнити образи.

Цей тон стане хорошим фоном для будь-якого виду дизайну – від простого однотонного або френча до складних варіантів зі стразами та негативним простором.

Особливості та варіанти дизайну

Фіолетовий колір вважається буферним, який має високу сполучність. Такий манікюр підійде як варіант на кожен день, і для оригінального вечірнього образу.

Цей колір виглядає нейтральним, але не таким побитим і часто вживаним як червоний або рожевий. Тому покриття фіолетовим лаком внесе яскравість, але при цьому зробить образ стриманим та елегантним.

Рада. При виборі фіолетового кольору помади та одягу краще підбирати у холодних тонах. Найгірше виглядає поєднання фіолетового та теплого червоного.

Як показують численні фото фіолетового манікюру, тут можна використовувати різні види дизайну:

  • Варіанти френчу та місячного манікюру
  • Поєднання з камуфляжним лаком
  • Використання магнітного гелю «котячого ока» надасть таємничості
  • Застосування топів різних фактур: матового та глянсового
  • Доповнення золотою або срібною фольгою, стразами та каміфубуками.

Рада. Для повсякденного манікюру краще підійде срібляста фольга. Для вечірнього образу найбільш вдалим буде поєднання яскраво-золотистих блискучих матеріалів та насичено-фіолетового тону.

Новинка фіолетового манікюру 2024 року – використання спеціальної оксамитової пудри, яка робить гелем подібним до справжнього велюру. Виглядає дуже тепло, ніжно та екзотично, особливо у поєднанні з глянцевими візерунками.