Манікюр 2024: модні тенденції та ідеї красивого манікюру для довгих і коротких нігтів на весну, літо, осінь, зиму (110 фото)

Манікюр 2024 – фото-новинки красивого дизайну нігтів, нейл-арту та популярних поєднань кольорів, повний гід за трендами сезону.

Прозорі нігті, контрастні кольори, мармурові прикраси, французький манікюр із металевими відтінками або кінчиком у колір помади, прикраси з абстрактною графікою та логоманія – нейл-тренди 2024 року готові залишити нас у безмовному подиві.

Найпопулярніші тенденції манікюру просувають протилежності: від яскравих та флуоресцентних до світлих рожевих та пастельних відтінків. Тому кольори нігтів 2024 року задовольнять жінок з різними характерами.

Найпопулярніші тенденції та новації

У теплу пору року тріумфують нюдові кольори, від відтінків бежевого до найромантичніших рум’яно-рожевих. Ті, хто любить яскраві тони, підійдуть і набагато живіші пастельні цвяхи, яким урівноважені популярні і навіть флуоресцентні кольори, дадуть відповідь сяючим тонам на сірість пандемії.

Якщо говорити про колір нігтів, то манікюр із металевою емаллю та манікюр із прозорими нігтями, пожвавленими прикрасами, знаходять гідне місце у тенденціях нейл-арту.

Головний герой минулого літа, білий колір, повертається, щоб домінувати наодинці або з невеликим контрастним декором. Урочисті і матові гелеві нігті з ефектом деграді, що ідеально підходять для холодних місяців.