Шикарний манікюр 2024: трендові новинки та свіжі ідеї модного дизайну нігтів квадратної, круглої, овальної, гострої форми

Шикарний манікюр: добірка дуже гарних топових фото-новинок на короткі та довгі нігті різної форми

Чим відрізняється гарний манікюр від розкішного? Шикарний манікюр нігтів не тільки робить нігті доглянутими та привабливими, але й дозволяє власниці виразити себе через прикраси: стрази, голографічна фольга, перлове втирання, колірний градієнт, техніка «котяче око» і просто різні малюнки на нігтях, доповнені аксесуарами, стануть прекрасним завершенням розкішного. образу.

Бежевий колір став трендом не лише в одязі, а й у нігтьовому сервісі. Манікюр у природних тонах із напівпрозорим лаком у трендах 2024 року. Такий манікюр є ідеальним як для урочистих заходів, так і для повсякденної роботи в офісі.

Бежевий лак чудово поєднується з яскравими відтінками, у тому числі неоновими. Нюдова база є чудовою основою для будь-якого декору. Манікюр прикрашається витонченим мереживом, романтичними малюнками, яскравими стразами. Бежевий колір чудово підійде нігтикам будь-якої довжини.