Манікюр своїми руками в домашніх умовах: як зробити правильний та красивий манікюр самій собі? Покрокова інструкція з фото-прикладами

Манікюр своїми руками (фото): покрокові уроки для початківців з описом техніки створення стильного манікюру самої себе

Гарний манікюр – це не лише візитна картка кожної жінки. Але й упевненість у собі нарівні з добрим настроєм.

Відвідування хорошого салону обійдеться, як правило, немаленькою сумою. Тому домашній манікюр своїми руками дуже цікава тема. Перед виконанням нігтьових процедур самостійно слід знати, що необхідно придбати, а без чого можна й обійтися.

Який інструмент потрібен

Навіть легкий манікюр своїми руками в домашньому виконанні вимагає від новачка придбання добротного інструменту, який забезпечить якісний догляд за нігтьовою надшкіркою, запобігши розшаровуванню нігтьової пластини.

Фахівці рекомендують придбати такий матеріал для самостійного догляду:

  • Щипчики. Рекомендують прилад фірми <>;
  • Шабер. Пристрій для зсуву надшкірки. Необхідно купувати металевий предмет;
  • Кніпсер. Пристрій для обрізання нігтів. Розрізняються на манікюрні та педикюрні інструменти;
  • Пилка з абразивом 180. Саме ця гридність найбільш популярна;
  • Поліровщик 2000. Виробляють подвійні та потрійні інструменти. Тут вибір за покупцем;
  • Ванночка для пом’якшення кутикули.Рекомендують із керамічного матеріалу;
  • Паперовий або вафельний рушник;
  • Ватові диски та апельсинові палички. Для усунення дефектів під час створення манікюру;
  • Рідина для зняття лаку;
  • Хлоргексидин та спиртовий розчин (70 %).









Поради майстрів манікюру

Кожному новачкові важливо знати, що купувати для нігтьового догляду, а чого краще утриматися. Таким чином, заощадивши не тільки гроші, але й здоров’я шкіри не постраждає.

Манікюр своїми руками буде не гіршим за салонний, якщо кожен майстер-початківець врахує наступні поради для створення доглянутих нігтів.

  • Новачкам рекомендуються до придбання апельсинові палички, які чудово справляються з кутикулою і є інструментом для чищення основи пластини.
  • Також радять купувати не ножиці, а щипці для манікюрних маніпуляцій. Щипці – це ідеальний варіант для майстра-початківця.
  • Вони допомагають відрізати надшкірку, якнайкраще і глибше. Тому частий манікюр не знадобиться.

Важливо! У жодному разі не купуйте, так звану <>. Яка лише поранить шкіру нігтя. До того ж цей інструмент не має жодного відношення до манікюрних предметів.Фото <> для манікюру своїми руками тому підтвердження.







Яку пилку вибрати

Без пилки при створенні гарних нігтів просто не обійтись. Цей інструмент є основою у нігтьовому догляді, створюючи акуратну форму нігтів. Пилки розрізняються за абразивом (гритом), нанесеним на 1 квадратний сантиметр цього предмета. Види пилок:

  • Інструмент 80 грит. Необхідний для нарощених та накладних нігтів;
  • Інструмент з абразивом до 150. Необхідний для надання форми нарощеним нігтям;
  • Пилка до 240 абразив. Застосовується для натуральних нігтів;
  • Пилочка 400-2000. Це інструмент для полірування нігтьової пластини.

Важливо! При покупці пилки слід звертати увагу на її абразивність. Від правильного вибору залежить здоров’я нігтів.












Як не можна використовувати інструмент

Дослідні майстри манікюру радять утриматися від маніпуляцій з нігтями, якщо вони перебувають у вологому стані. Від цього нігтики швидко стануть гнучкими, що сприяє обламування нігтьової пластини. Підпилюють нігті лише одностороннім рухом. Інакше їх краї можна зашкодити.

Поліровщики для нігтів застосовуються лише при сухому манікюрі. Якщо зробити при мокрому методі, вся робота зі створення красивих нігтів <>.

Як підібрати форму нігтів

Кожен вибирає свою довжину та форму нігтів. Тут залежить від багатьох факторів, таких як робота та домашня діяльність клієнта, індивідуальні особливості та здоров’я нігтьової пластини.

Існує 4 форми нігтів:

  1. Квадратна форма. Популярна через легке виконання. Робиться методом забирання довжини, потім кожна сторона підпилюється квадратною формою;
  2. М’який квадрат. Спочатку все робиться, як вищезазначений варіант. Єдине, що змінюється – це нігтьові куточки, які закруглюються. Виходить у результаті усміхнена лінія;
  3. Овальна форма.Не завжди її можна зробити. Так як нігтик повинен бути спочатку квадратної форми. З квадратика випилюється овал шляхом згладжування тупих куточків;
  4. Міндальна форма. Робиться також із квадрата, пилку під час роботи ставлять під кутом 60%. Отримуючи згладжені куточки. Така форма рекомендується лише володаркам довгих нігтів.

Як зробити манікюр своїми руками

Придбавши потрібні інструменти, досліджуючи поради досвідчених майстрів і визначившись із формою нігтів, можна приступити до виконання самостійного догляду за нігтями.

Новачкам і для домашнього догляду рекомендується використовувати обрізний манікюр. За допомогою покрокової інструкції зробимо самостійно гарний манікюр.






Обрізний метод

  • Першим кроком вимивають руки добре милом, краще антибактеріального варіанту. Стирають старий лак, якщо такий є і підпиляють нігті необхідної форми.
  • Другим кроком готують ванну з теплою водою, в яку можна додати будь-яку речовину для догляду за шкірою рук. Опускають руки по черзі на 5-7 хвилин. Потім дістають із миски з водою по одному пальчику, починаючи з мізинця, витираючи його і відсуваючи кутикулу пушером.
  • Третім етапом вичищають епоніхій і обрізають щипцями. Цю процедуру проводять із кожним пальцем на обох руках.

Завершальним кроком кожен пальчик обробляють олією, покриваючи за бажанням безбарвною базою. Це допоможе захистити нігтьову пластину від миючих засобів.









Необрізний метод

Цей манікюр ще називають європейським методом. Він здійснюється за допомогою інструментів для відсування кутикули (керамічне копитце) та зволожуючого засобу для надшкірки, що розм’якшує її.

Необрізний манікюр також виконується поетапно та підходить для м’якої кутикули.

  • Перший етап. Ретельно вимивають руки з милом (антибактеріальний засіб). Наносять засіб для видалення надшкірки. Порада! Вибирайте якісний засіб, адже від цього залежить здоров’я нігтьової пластини та шкіри навколо неї.
  • Другий етап. Чекають близько 6-8 хвилин і починають за допомогою апельсинової палички відсувати розм’якшену кутикулу по черзі на кожному пальчику.
  • Беруть пилку 180 грит і обробляють нігтьові валики.
  • Третій етап. Вимивають руки з милом, ретельно витираючи рушником. Потім знезаражують нігті спиртовим розчином.

Завершальний етап. Залишають нігті в первозданному вигляді або наносять захисне нігтьове покриття. Манікюр готовий.













Фото манікюру, зробленого в домашніх умовах