Легкий манікюр: фото-новинки дизайну та прості ідеї красивого жіночого манікюру на довгі чи короткі нігті

Легкий манікюр (125 фото): огляд найпростіших способів створення цікавих та сучасних варіантів оформлення нігтів

Для домашнього манікюру вам потрібні лише час та терпіння. Необов’язково витрачати великі суми на дорогих майстрів, легкий легкий манікюр можна зробити самостійно. Щоб нігті та кутикула завжди виглядали красивими та здоровими, за ними потрібен регулярний догляд.

Простий манікюр не потребує складних професійних інструментів. Фото легкого манікюру та корисні поради допоможуть розглянути цю процедуру детальніше за пунктами.

Видаляємо старий лак

Коли лак починає лущитися, отже, настав час його знімати. Рідина для зняття лаку без ацетону діє дбайливо і не шкодить нігтям. Для цього потрібно притиснути ватний диск з рідиною ненадовго до нігтя, а потім зітріть лак.

Моєм руки

Для того, щоб ретельно очистити руки від бруду та жиру, промийте руки мильною водою, використовуючи щітку.

Дбаємо про шкіру рук

Легкий манікюр у домашніх умовах зазвичай починається з розм’якшення шкіри рук. Для цього можна використати різні засоби.

Рекомендують робити ванну для рук приблизно на три хвилини.

М’який гель для душу або мило додається до теплої води. Можна просто обробити кутикулу кремом чи олією. Переконайтеся, що вони повністю вбралися, перш ніж починати манікюр.

Робота з кутикулою

При професійному манікюрі кутикулу зазвичай зрізають. У домашніх умовах потрібно обережно та м’яко відсунути розм’якшену шкіру, використовуючи апельсинову паличку.

  • На шкіру часто наносять спеціальний засіб, який здатний розм’якшувати кутикулу.
  • Потім за допомогою пушера видаляють кутикулу разом із гелем. Класичний варіант – зрізати кутикулу звичайними щипчиками.
  • Ванночка з теплою водою розм’якшить кутикулу та допоможе акуратно її видалити.


Обробляємо нігті

Легкий манікюр на короткі нігті вдало можна робити вдома. Для цього краще використовувати пилку, а не манікюрні ножиці чи кусачки. Щоб нігті не ставали ламкими, рекомендується не використовувати надто крупнозернисту пилку.Якщо вам потрібна овальна форма, почніть з боків і підпилюйте до центру нігтя.Важливо: Завжди шліфуйте в одному напрямку і розташовуйте пилочку перпендикулярно краю нігтя. При роботі нігті не повинні бути мокрими, тому що в цьому випадку поверхня буде надто шорсткою. Акуратно проводьте полірувальною стороною пилки по нігтях.

Доглядаємо нігтів

Легкий манікюр для початківців можна зробити без лаку. Але в такому випадку вам обов’язково потрібно вибрати засіб для догляду за нігтями. Такі засоби відновлюють сухі та пошкоджені нігті, зміцнюють нігтьове ложе, захищають від пошкоджень та покращують естетичний вигляд.