Лампа для манікюру: види, особливості, плюси та мінуси, огляд кращих виробників та марок пристроїв для манікюру чи педикюру

Лампа для манікюру: ТОП-10 рейтинг популярних моделей та брендів ламп для сушіння нігтів 2024 року

Багато дівчат люблять гарний манікюр рано чи пізно замислюються про те, щоб робити його самостійно. Дехто вирішує робити його професійно, щоб почати самостійно заробляти. І в тому, і в іншому випадку доведеться купувати ультрафіолетову лампу.

У цій статті ми поділимося з вами корисними рекомендаціями, де купити лампу для манікюру та на які параметри слід дивитися.

Як вибрати – на що звертати увагу

Коли ви вибираєте відповідну лампу, слід звернути увагу на такі важливі нюанси:

  1. Потужність. Для професійного манікюру слід орієнтувати на апарат, потужність якого починається від 48 Ватт. Для манікюру додому підходять моделі потужністю приблизно від 10 Ватт.
  2. Місткість. Звернути увагу слід на місткість пальців у лампу, зазвичай можна відразу помістити від 4 до 8 пальців. Якщо ви хочете стати майстром з манікюру, слід брати LED-лампу з більшою місткістю.
  3. Розміри. Цей момент також дуже важливий, підбирати лампу важливо, виходячи зі своїх потреб. Наприклад, для будинку підійде великогабаритна модель, а для виїзного манікюру краще купувати малорозмірну лампу.
  4. Загальна міцність лампи.Цей нюанс вам вдасться перевірити тільки в тому випадку, якщо ви вибиратимете пристрій у звичайному магазині. Необхідно перевірити якість складання, оцінити зазори, перевірити кволість конструкції (надавши невеликий тиск на верхню кришку). Якщо нічого не бовтається і не поскрипує, можете сміливо купувати.
  5. Дно. На це варто звертати увагу, тому що деяке дно зафіксовано ґрунтовно, а на деяких моделях його роблять знімним. Зі знімним дном краще, тому що така лампа відмінно підходить і для виконання педикюру.
  6. Функціонал. Слід оцінити кількість всіх вбудованих опцій, а також їхня цінність саме для вас. Тому що зовсім нерозумно платити за ті функції, якими ви не користуватиметеся.
  7. Комплектація. На повний склад комплекту теж слід дивитися, обов’язково має бути: інструкція (бажано російською мовою), вилка російська, можуть бути також додаткові аксесуари.
  8. Гарантія. Вона обов’язково має бути, у цьому випадку при поломці ви зможете її повернути та отримати назад гроші.
  9. Вартість. На неї треба дивитися в останню чергу, особливо якщо ви хочете купити гідну LED-лампу.


Зверніть увагу! Якщо ви не знаєте, яка лампа для манікюру краща, то запитайте поради у досвідчених майстрів у салоні.Вони, напевно, випробували багато ламп, тому можуть дати кілька корисних рекомендацій.