Зачіски на довге волосся: 150 наймодніших і найкрасивіших фото-варіантів стрижок + урок, як зробити зачіску своїми руками

Зачіски на довге волосся – огляд кращих способів, як зробити стильне та модне укладання для довгого волосся

Довге волосся – особливий шарм жінки, її багатство, розкіш, краса та чарівність.

У давнину вважалося, що в довгому волоссі таїться сила духу і невидимий захист від усіляких проявів зла.

Навіть у сучасному світі володарки довгого волосся привертають до себе увагу не лише їхньою красою, а й особливою енергетикою, що випромінює шляхетність та силу.

Майстерність створення стилю

Гарне довге волосся – це, перш за все, догляд та зачіска. Недоглянуте волосся зіпсує вигляд навіть найвишуканішої зачіски, а невміло причесане волосся (або взагалі без зачіски) нівелює всю привабливість їх доглянутого лоску.

У сучасних модних салонах стильні красиві зачіски на довге волосся створюються справжніми професіоналами – майстрами стилю та образу, які вміють не тільки красиво укласти волосся, а й грамотно підібрати зачіску з огляду на індивідуальність кожної моделі.

Зрозуміло, маючи смак і хоча б трохи фантазії, красиво укласти волосся можна і самостійно, скориставшись порадами «модних» порталів, що пропонують величезний вибір стильних зачісок на всі випадки життя.Підбір ідеальної зачіски

Невдалих зачісок не буває. Буває лише невдалий їхній підбір, який ігнорує насамперед призначення.

Одна і та ж зачіска може гармонійно виглядати на діловій зустрічі і зовсім непривабливо виглядати на клубній вечірці. І це не єдиний фактор, який передбачається при створенні стильного образу.

При підборі зачісок також враховуються:

 • Колір волосся
 • Вік
 • Комплекція
 • Риси особи
 • Тип темпераменту

Крім того, бувають «літні» та «зимові» зачіски, зачіски під стиль одягу та навіть під настрій.

Вибір стильних зачісок на довге волосся

Основним пріоритетом при виборі красивої та стильної зачіски завжди залишається її призначення.

На цьому сайті представлені фото зачісок на довге волосся, що демонструють усі відомі стилі за їх призначенням:

 • Урочисті
 • Ділові
 • Спортивні
 • Прогулянкові
 • Повсякденні
Всі представлені на сайті зачіски підібрані з урахуванням їхньої популярності серед володарок довгого волосся та останніх дизайнерських трендів.

Вечірні зачіски на довге волосся

Найчастіше за допомогою модних порталів зачісок вдаються у разі майбутніх урочистостей.

Сьогоднішні новомодні тренди пропонують елегантність і мінімалізм, іноді розбавлений легким «творчим безладдям» і вишуканою «недбалістю», які водночас зберігають їхнє «вечірнє» призначення та урочистість.

Класичний пучок

Приклад вишуканого мінімалізму – класичний пучок (вузол), покладений внизу потилиці за допомогою тора («бублика») або валика, але можна і без застосування будь-яких підручних засобів.

Як правило, цей вид зачіски передбачає наявність однієї або кількох кучерявих пасмів з боку передньої частини голови, що спускаються майже до рівня плечей.

Вечірня коса

Не менш популярними протягом тривалого часу залишаються вечірні зачіски за допомогою заплетеної коси.

 • Це можуть бути класичні коси, «французькі» кіски або змішаний варіант.
 • Їх може бути одна або кілька, різної товщини та техніки плетив.
 • Покладені в зачіску коси іноді поєднуються з пучком (вузлом), хвостом, або з розпущеним волоссям.Зачіски на основі розпущеного волосся

Незважаючи на те, що зачіски на основі розпущеного волосся залишаються найпопулярнішими серед молоді, їх також носять модниці і більш солідного віку.

 • Зараз зрілий вік значно «помолодшав». Сучасні «пенсіонерки» найчастіше виглядають набагато привабливіше і молодші за радянських 35-річних жінок, у тому числі і за рахунок вмілого укладання волосся – зібраного, або вільно струменого.
 • У випадку вечірнього варіанту, зачіски на основі довгого розпущеного волосся надають жінкам старшої вікової категорії неповторний шарм і помітну привабливість.

Красиві весільні зачіски

Оскільки весілля – це особливо урочиста подія, що трапляється один раз у житті, то й зачіска в цьому випадку має бути особливо вишуканою, підкреслено святковою та обов’язково красивою. Одним словом – ідеальною.

 • Створити таку унікальну зачіску допоможе саме довжина волосся, тому що весільні зачіски на довгому волоссі виглядають набагато урочистіше і ошатніше, ніж на короткому.
 • Практично всі весільні зачіски відрізняються від вечірніх не лише особливою урочистістю та унікальністю, але й можливістю поєднання з фатою або квітковим вінком. Під фату та вінок більше підходять «низькі» зачіски, тобто зібрані внизу голови пучки та коси, а також зачіски на основі розпущеного волосся.


Крім того, всі весільні зачіски обов’язково прикрашаються красивими ошатними шпильками. Їх розмір, матеріал, відтінок та кількість залежать не тільки від обраної зачіски, а й від фасону весільної сукні разом із аксесуарами.

Швидкі зачіски на довге волосся

Найпоширеніший вид зачіски той, який можна зробити самостійно, «нашвидкуруч», маючи лише гребінець, мінімум підручних засобів та трохи фантазії.

Практично всі швидкі зачіски створюються на основі хвоста (одного або кількох), коси (одного або кількох), або вузла.

Ці зачіски можуть бути зроблені на випрямлене волосся або на завиті, а також із шпильками, обручем або стрічкою.

Супершвидкі зачіски

Дуже часто доводиться «вилітати» з дому, ледве встигнувши взути кросівки і на ходу поглянувши на не дуже привабливе дзеркало.

Чи можлива зачіска за хвилину на довгому волоссі? Звичайно!

 • Тут знадобиться вічний відданий помічник модниць – звичайний хвіст, зібраний у гумку на потилиці вгорі, всередині, або внизу. Власне, це все.
 • Але якщо є ще кілька секунд для творчості, хвіст можна накрутити навколо гумки, знизу зміцнивши однією-двома шпильками.
 • З хвоста можна заплести косу, і вже буде інша зачіска. Можна цю косу закрутити навколо хвоста, зробивши вузол і зміцнивши його шпильками.


Привабливо виглядатиме випущений із закрученого пучка кінчик хвоста або коси.

Та й сам хвіст може збиратися на гумку різними способами – дуже швидкими та ефектними. На всі ці зачіски йде хвилина-півтори, не більше. Іноді навіть секунди! Достатньо на доглянуте розпущене волосся одягнути обруч або прихопити одну-дві пасма шпилькою, і це вже буде повноцінна стильна зачіска.

Найкраща зачіска та, яка личить

Гоняючись за модними трендами, багато власниць довгого розкішного волосся іноді забувають враховувати свої індивідуальність та особливість. Адже найкрасивіша зачіска та, яка підходить до зовнішності жінки – рис її обличчя, комплекції, стилю життя, характеру та багатьох інших факторів.

Звичайно ж, слідкувати за модними трендами потрібно, але всі вони мають лише доповнювати прекрасний образ жінки, наголошуючи на її індивідуальності та стилі.

Фото зачісок на довге волосся