Зачіски на свято: модні новинки та розкішні вечірні зачіски на коротке, середнє та довге волосся (140 фото-ідей)

Зачіски на свято – вибираємо найкращу: загальний стиль та варіанти прикраси зачіски для свята, 140 фото

Як стати найкрасивішою на урочистості? Зрозуміло, одягнувшись у вишукане вбрання. Але насправді, це не головне. Основна деталь – незвичайна, елегантна зачіска: за допомогою трохи зміненого укладання можна створити строгий або романтичний, привабливий і, навпаки, холодний образ. Все залежить від того, яке враження слід залишити.

Звичайно, можна покластися на майстерність стиліста і дати можливість пофантазувати на задану тему. Але деякі вважають за краще створювати зачіски самостійно, і досить часто дуже успішно. У будь-якому випадку, можна заздалегідь розглянути фото зачісок на свято, і вибрати для себе найбільш прийнятний варіант.

Модні зачіски 2023

Зрозуміло, урочистий захід – привід показати себе у всій красі. Відповідно, зачіска має бути у тренді. Є кілька основних принципів, які дозволяють залишатися модним за будь-яких умов.


Недбала простота

Останні роки досить багато уваги приділяється легкої недбалості, і сьогодні це все ще визначальний фактор.Достатньо внести в будь-яке строге укладання деяку недосконалість – не зав’язувати надто туго вузол, випустити кілька локонів, розпушити коси.

Голлівудський флер

Неймовірно приваблива легка природність локонів – завитки, укладені в хитромудрих напрямках, в пучки, простими хвилями. Цього року стилістами пропонується неймовірна кількість різних зачісок, в яких використовується цей розкішний прийом.

Стримана привабливість

Цього року не модні надто високі або надмірно пишні, зухвало неакуратні зачіски. У всьому має бути поміркованість, навіть у вечірніх укладках.

Створення образу

Підбираючи святкове укладання, слід враховувати кілька принципів:

 1. Урочистість буває різною. Якщо на одних заходах можна дозволити собі вільності, то на інших не буде в пошані розпущене волосся.
 2. Вибираючи модні зачіски на свято, потрібно дотримуватися дрес-коду, інакше можна опинитися в незручному становищі;
 3. Слід уважно вивчити особливості форми обличчя.
 4. Для занадто витягнутого овалу не підходить високо зібране волосся, а квадратні вилиці варто прикривати пасмами, що вільно спадають;
 5. Немаловажне значення має структура волосся – з важким і неслухняним волоссям потрібно бути жорсткішим, затягуючи сильніше, щоб воно не розпадалося.


А ось до легкого і пухнастого волосся слід підходити зі стайлінговими засобами у великій кількості.

Крім того, якщо зачіска на свято створюється своїми руками, то потрібно запастися деякими інструментами та аксесуарами, а саме:

 • Феном із насадками;
 • Плойкою;
 • Праскою;
 • Брашинг;
 • Базовим набором стайлінгових засобів (мус, термозахисний та фінішний спрей);
 • Шпильками та невидимками;
 • Стрічками, шпильками, обідками та ін. прикрасами.


Нижче представлений невеликий огляд найбільш простих і трендових зачісок на урочистість у 2023 році для волосся різної довжини.

На коротких

Для кожного типу стрижки існують свої укладання, про які можна дізнатися у стилістів-перукарів. Але є пара ефектних прийомів, які допоможуть впоратися із укладанням самостійно:

 1. Волоси миються і злегка підсушуються, потім на них наноситься стайлінговий засіб, рекомендований для даного типу.
 2. Після цього шевелюра висушується за допомогою фена.
 3. Кожне пасмо злегка начісується біля коріння, після чого локони розчісуються.
 4. Зухвале начісування слід зафіксувати фінішним спреєм.
 5. Злегка підсушені локони обробляються відповідним стайлінговим засобом та висушуються феном.
 6. За допомогою прасування від проділу до кінчиків створюються гладкі хвилі.
 7. За допомогою фінішного спрею фіксується результат. Можна милуватися витонченими ретропереливами!На середніх

Така довжина волосся вважається ідеальною – можна розпустити волосся, злегка підкрутивши локони, можна зібрати високу ефектну зачіску на торжество на середнє волосся. Результат завжди буде зручним та нескладним.

Пучок для свята

Не варто занадто туго і старанно загортати волосся. Для свята підійде легка недбалість. Для цього необхідно обробити ще вологе волосся по всьому об’єму мусом та висушити феном.

На коріння волосся слід нанести пудру для об’єму, скрутити низький недбалий пучок, закріпивши його кількома шпильками.Зачіску потрібно прикрасити квітами або ошатною шпилькою.

Стильний пучок

Мус для об’єму наноситься на вологе волосся, після чого воно висушується феном. Виготовляється високий хвіст, добре закріплюється за допомогою гумки.

 • Хвіст ділиться на чотири частини, верхню слід акуратно відкласти.
 • Інші три частини послідовно начісуються від коріння до кінчиків.
 • Після цього всі пасма збираються разом таким чином, щоб зверху залишилося необроблене пасмо.
 • Хвіст необхідно акуратно розчесати, розгладжуючи верхній шар.
 • Тепер потрібно акуратно підкрутити все волосся знизу у валик, закріпивши його основу біля хвоста за допомогою невидимок.


Валік, що вийшов, акуратно розправляється півколом. Зачіска фіксується фінішним лаком.

Романтичний вигляд

Вологе волосся обробляються мусом, висушуються феном. Надо чолом, від скроні до скроні, пасе коса (у будь-якій зручній техніці). Кінчик ховається під вільні локони, хоча можна і продовжити плетіння до повного обрамлення голови. Зачіску можна прикрасити квіткою, зафіксувати спреєм.

На довгих

Власницям таких локонів можна не обмежувати фантазію – вибір зачісок безмежний.Ось лише кілька прикладів.

З морських глибин

Злегка вологе волосся слід обробити мусом і висушити феном. Зверху та збоку відокремлюються дві невеликі пасма і тимчасово прибираються, щоб не заважати.

 • Інша маса волосся збирається знизу і скручується в м’який джгут.
 • Після цього все волосся акуратно повертається на потилиці таким чином, що сховатись під шаром волосся всередину, як у раковину.
 • Фіксується зачіска шпильками. Пасма, що залишилися, підкручуються плойкою і злегка розтріпуються, створюючи відчуття прядок, що випадково випали з зачіски.
 • Все фіксується фінішним спреєм, черепашку можна прикрасити намистинками.

Оригінальний пучок

Потрібно нанести на трохи вологе волосся стайлінговий засіб, і просушити шевелюру феном. Для створення об’єму біля коріння голову слід нахилити вниз.

 1. Локони збираються в хвіст позаду знизу і закріплюються резинкою.
 2. Виділяється середнє за товщиною пасмо, залишається вільним.
 3. З іншого волосся згортається тугий пучок, який фіксується шпильками.
 4. Вільне пасмо слід кілька разів обернути навколо пучка, зафіксувавши кінчик невидимкою.


Як варіант – можна заплести косу (можливо, із вплетеною стрічкою), і обернути її навколо пучка.

Можна зробити таку зачіску на торжество з чубчиком – у цьому випадку чолочку слід укласти відповідно до структури волосся та типу обличчя: підчесати та підняти півколом; зачесати гладко набік; виділити пасмо, обробити щипцями-гофре, викласти навскіс через лоб, завівши назад і зафіксувавши в пучку.

Як стиляга

Волоси з нанесеним на них стайлінгом висушуються феном. Пасма над чолом і біля скронь відокремлюються, обробляються текстурною пудрою.

Локони, що залишилися, збираються у високий хвіст або в недбалий пучок знизу.

 • Передні пасма ґрунтовно начісуються, після чого акуратно закладаються назад, утворюючи високий валик.
 • Верхній шар пригладжується, кінчик ховається в хвіст (пучок) і фіксується невидимками.
 • Зачіска збризкується фінішним спреєм.
 • Підставу хвоста або пучок можна обернути широкою атласною стрічкою, вільно відпустивши кінці (тільки не варто їх робити довгими).

Перш ніж робити зачіски, збираючись на урочистість, варто заздалегідь поекспериментувати. Тоді можна буде швидко та впевнено доповнити образ витонченим укладанням без допомоги стилістів.

Фото найкращих зачісок на урочистість