Круглий манікюр: 125 фото модних ідей дизайну для довгих, коротких, овальних та круглих нігтів. Найкращі варіанти 2023

Круглий манікюр – майстер-клас з виготовлення та рекомендації, який дизайн вибрати (125 фото топових ідей)

Форму та довжину нігтів вибирає кожен під себе. Для одних важливі модні тенденції, інші ґрунтуються на зручності. Красивий круглий манікюр не відрізняється за складністю від нігтів мигдалеподібної та конусоподібної форми.

На цю форму нігтів існує безліч варіантів манікюрного виконання, які будуть виглядати у виграшному світлі.

Кругла форма нігтів

Від природи круглих нігтів не може бути. Закруглення нігтьової пластини робиться самостійно в домашніх умовах або в салоні, нагадуючи щось між овалом і квадратом. Таку форму найчастіше роблять на короткі нігті, які обрізаються майже або зовсім під корінь.

Нижня межа нігтя в такому разі виходить обтічної, а краї закругленої форми. Виходить <>. А форма вже більше нагадує овал. Цьому підтвердження дані фото круглого манікюру.

Особливості круглої форми нігтів

Безперечно ця форма нігтів дуже зручна та практична. Її можна зустріти у дівчинки-підлітка, мами в декреті, шкільного педагога м літньої дами. Нігті у формі кола, особливо з нюдовим манікюром, підійдуть під будь-який стиль одягу.

Не подряпають маленьку дитину, не залишать затяжок на шовковій блузі. За нігтьову пластину можна бути спокійною, вона дуже рідко ламається. Тобто. варіант зручний за всіма ознаками і для кожного прошарку населення, незалежно від віку та статусу посади.

Обробка нігтів у формі кола

Ця форма нігтьової пластини, незважаючи на свою простоту, несе в собі велику відповідальність за виконання манікюру.

Що потрібно знати, носячи круглу форму нігтів?

 • По-перше, ніякий манікюр не виглядатиме красиво, якщо допущено хоча б найменший промах у обробці кутикули.
 • Справа в тому, що нігтики самі собою короткі і мало привертають увагу. Що не можна сказати про шкіру навколо пластини.
 • Тому вибираючи цю форму нігтів, потрібно мати на увазі, що підтримувати презентабельний вигляд нігтів доведеться постійно.

Заусенці – це головне лихо всіх модниць, особливо у весняний період при нестачі вітамінів.

Також на тлі задирок виділяються грубі валики, які потрібно ретельно обробляти пилкою. Поява зазубрин у лінії куточків також псує все уявлення про акуратний манікюр.

Дизайн круглих нігтів

До манікюру на круглу форму нігтів потрібно поставитися з усією відповідальністю.Є певні нюанси при оформленні нігтьової пластини, які варто враховувати як самоучці, так і досвідченому майстру.

Отже, для дизайну нігтів круглої форми не допускаються такі пункти:

 • Складне оформлення;
 • Великий дизайн всіх нігтів;
 • Яскраві відтінки нігтьової пластини.

Важливо! Короткі нігтики виглядають виграшно в нюдовому або лаконічному оформленні.

Тренд 2023

Кожна модниця має добре орієнтуватися не лише у модних речах, а й у манікюрі. Який є початком та завершенням будь-якого стильного образу.

Круглий манікюр 2023 року зберіг у собі тренди минулих років, включаючи новинки цього року. Ці образи манікюру варто спробувати, адже вони продумані для кожного індивідуально, незважаючи на соціальні рамки.

Нейтральні кольори

Мінімалізм завжди в моді, те саме стосується і манікюру. Нюд, безбарвне покриття, помірні відтінки – це все не здає своїх позицій уже котрий рік.

 • Для любителів чорного відтінку, який вважається таким, що не підходить під короткі круглі нігті, радять таке рішення.
 • Покривати нігті темним кольором, але не всі нігтьові пластини. Залишати, наприклад, безіменний ніготь для яскравого декору зі своєю родзинкою.
Геометрія

Також не здає своїх позицій. Геометричні малюнки ідеально виглядають на коротких нігтях, особливо невелика кількість точок та смуг.

 • Модницям варто звернути увагу на виконання смужки на межі нігтя.
 • І це необов’язково звичний для всіх френч.
 • Це швидше за все яскраве вкраплення на нейтральному лаку.

Майстри радять придивитися до вертикальної лінії на нігтьовій пластині, яка проводиться по центру, зміщуючись до краю.Кристали

Кожен хоче відчувати себе принцесою. У цьому вся допоможе оформлення нігтів з допомогою кристалів. Але тут не можна перестаратися. Намистинки та стрази не зіпсують жодного образу, якщо будуть виконані в одиничному виконанні, максимально на двох нігтях.

Манікюр із кристалами радять робити на новорічні свята. В решту днів підійде чітка викладка бусинок.


блиски

Манікюр з круглими блискітками підійде для любителів кристалів, як елемент, що до них замінює. Блискучі служать для прикрашання одиничної пластини або частини нігтя при створенні його дизайну.

Добре себе зарекомендував блискучий лак для нігтів, яким можуть покриватися кінчики нігтьової пластини. Головне не наносити його на всі нігті.


Контурне оформлення

Хіт цього сезону – контурний дизайн. Який виконується шляхом обведення форм за контуром. Причому лінія не виконується одним кольором і переривається будь-де, починаючись в іншій площі нігтя.

Дизайн включає три відтінки, які не поєднуються між собою і залишають вільне нейтральне місце в центрі нігтьової пластини.

Стиль арт

Ще одним трендом сезону називають арт-манікюр. Який не несе в собі чітких дизайнерських кордонів і може виконуватися на смак майстра чи клієнта.

 • Тут можна побачити все, починаючи ляпкою, закінчуючи химерним мазком.
 • Тому виходить, що майстер з манікюру виконує унікальний дизайн нігтя, який, швидше за все, ніхто більше не повторить.
 • Але запам’ятається він усім надовго.

Тема космосу

Це оформлення є не новим. Модниці вже кілька років роблять цей манікюр. Який не втрачає своєї популярності через те, що його не складно придумати та оновити у новому варіанті.

Білий лак на синьому або сірому фоні є одним із прикладів оновленого космічного дизайну. Також для теми космосу використовується гліттер, стрази поряд із мальованими зірками, планетами та місяцем.

Звірячі мотиви

Анімалістичні принти є однією з ідей на круглий манікюр. Незважаючи на суперечку дизайнерів навколо даного нігтьового оформлення, звірячий принт користується широкою популярністю у різних верств населення.

На відміну від одягу зі звіриним принтом, анімалістичний мотив не дуже виділяється. А виглядає більш забавним та унікальним манікюром на середній довжині круглих нігтів.Фото круглого манікюру