Помаранчевий манікюр: тренди, ідеї, тенденції, модні приклади нейл-дизайну та оригінальні поєднання яскравих відтінків, 140 фото

Помаранчевий манікюр (фото): новинки дизайну та добірка яскравих ідей нейл-арту для кожного сезону на кожен день

Манікюр помаранчевого кольору ідеально впишеться в літні, весняні та осінні тони. Вибравши насичену гаму кольорів, дівчина демонструє впевненість, стиль та любов до експериментів.

Він підійде абсолютно для будь-якого віку, адже ніколи не пізно виявити свою яскравість. Цей сезон із задоволенням прийме вибір дам – манікюр у помаранчевих тонах, тому варто розглянути всі варіанти та ідеї.

Що означає оранжевий колір

Помаранчевий отриманий при змішуванні червоного та жовтого кольорів. Звичайно, тони можуть бути різними – від насиченого яскравого до тьмяного ніжного варіанту.

Зазвичай люди, які віддають перевагу цьому кольору, вибирають активний спосіб життя, люблять увагу і мислять позитивно. Але деякі сприймають його як знак агресії та роздратування, що вказує на наявність комплексів та затиснення.

З точки зору психології, цей колір сприяє зміцненню сили волі, душевному відновленню людини, зміцненню впевненості у собі.