Фрези для манікюру: види та застосування в апаратному манікюрі та педикюрі. Інструкція, як обробляти, стерилізувати, зберігати

Фрези для манікюру – повне керівництво, які для чого потрібні і що означають кольори (поради щодо вибору для початківців)

Дуже багато людей люблять гарний манікюр. Найзручніший і найефективніший метод для багатьох клієнтів є – апаратний манікюр. Для нього потрібні спеціальні насадки фрези.

Окрім професіоналізму майстра, якісні фрези є запорукою гарного, безболісного та комфортного манікюру. У статті докладно буде розібрано опис та фото фрез для манікюру.

Матеріал виготовлення

Фрези для апаратного манікюру можуть виготовлятися з різних матеріалів, вони мають характерні відмінності.

  1. Алмазні фрези. Є насадками, які мають напилення алмазної крихти і пилу на металевій поверхні. Напилення може створювати певну абразивність та жорсткість. Такі фрези використовуються для обробки шкіри та нігтя.
  2. Твердосплавні фрези. Виходячи з назви, вони виготовляються строго із твердих металів. Також їх особливістю є те, що вони мають насічки різної форми (хрестоподібної, косої, спіралеподібної та прямої.) Таким чином, вони відмінно знімають штучний матеріал і залишають рівну поверхню.
  3. Керамічні фрези. Мають складний склад, виготовляються із різних сумішей глини – кераміки. Фреза з кераміки має дуже високу міцність та стійкість.Крім інших фрез, керамічна не нагрівається під час роботи. Також вона має настільки сильну ріжучу здатність, що перетворює матеріал на пил, тим самим інструмент не забивається.
  4. Корундові фрези. Належать до шліфувальних фрез, добре підходять для видалення мозолів. Корундова фреза виготовляється із синтетичного матеріалу – електрокорундовий порошок, полімери. Схоже з керамічною, корундова фреза має стійкість до температур, і не нагрівають оброблювану зону. Вона дбайливо виконує свою роботу, не приносить болючих відчуттів.
  5. Кремнієво-карбідні. Друга назва – пісочні ковпачки. Є картонною основою, на яку напилюють абразивний матеріал. Такі фрези в основному використовуються для педикюру, видаляючи шкіру, що огрубіла. Пісочні ковпачки мають одноразове застосування.
  6. Шліфувальні фрези. Є останнім етапом при манікюрі. Використовуються для шліфування та видалення надлишкового матеріалу на нігті.