Новорічний манікюр: модні тенденції, тренди та новинки 2024 року. Фото найкрасивіших варіантів новорічного дизайну нігтів

Новорічний манікюр – понад 100 свіжих фото ідей оригінального та чарівного нейл-арту (простих та ніжних малюнків)

Один із найбільш значущих свят, до яких починають готуватися за довго до нього самого – це Новий Рік. Закуповуємося їжею та шампанським, вибираємо подарунки, продумуємо святкові зачіски та костюми, плануємо дозвілля.

Не секрет, що більше уваги своєму образу приділяє саме жінка. Шкіра дрібниця, кожен стрази зобов’язаний бути на строго відведеному йому місці. Ніщо не повинно завадити жінкам бути незрівнянними в чарівну ніч. І не лише в ніч, у більшості свято відзначається кілька разів.

Незвичайні ідеї манікюру на Новий 2024 Рік

Наприклад, офісні корпоративи з колегами, посиденьки з подругами, поїздки до батьків і так далі. А значить місія стає в рази складнішою.

Щоб втілити фантазії в реальність, жінки роблять набіги по салонах краси, купують різні бренди косметики, за місяці до урочистостей записуються до майстрів, щоб зробити цікаву зачіску, макіяж і, звичайно, гарні нігтики.

З наближенням казкового свята, всім хочеться відчути нотки чарівництва, і немає нічого кращого, ніж начаклувати гарний манікюр. Від нового року ми чекаємо яскравих відтінків, блискучої пилки, дорогоцінних алмазів, переливів і ніжності.

Майбутній рік буде роком чорного водяного тигра, бо всі темні відтінки лаків, бархату, гліттера та втирання стануть актуальним доповненням до вашого стилю. Однак не варто забувати, що манікюр, як і будь-який інший елемент вашого образу, повинні гармоніювати і поєднуватися між собою.