Манікюр для дівчаток: 115 фото красивого дизайну та новинок дитячого манікюру (огляд кращих ідей та рішень)

Манікюр для дівчаток від 8 до 12 років – секрети створення гарного дитячого манікюру + ідеї оригінального оформлення нігтів

Від недавнього часу спроби наведення краси маленькими дівчатками вважалися пустощами і призводили до різних жартів над малюками. Справа в тому, що вони не вміють користуватися губною помадою, тушшю для вій, рум’янами та іншими косметичними засобами матері або старшої сестри.

Але тепер багато дорослих замислюються над тим, як робити манікюр для дівчаток. У результаті намагаються самостійно задовольнити цікавість дитини або ведуть до фахівця з дитячої косметики.

Зазвичай вони замовляють просту прикрасу нігтів, в окремих випадках вдаються до експериментів макіяжу на обличчі у разі участі малюка в якійсь події, театралізованій виставі. І це вже не вважається чимось поганим чи негідним поведінкою.

З чого почати

Якщо мати або старша сестра самостійно виконуватимуть косметичну процедуру для рідної крові, тоді варто ознайомитися з численними фото манікюру для дівчаток у мережі та спеціалізованих журналах.

Для цього необхідно залучити об’єкт старань. Краще, якщо вона сама вибере приклад для подальшого нанесення на нігті.

Теми для дитячих нігтів:

 • Вигідно використовувати три кольори веселки. Наприклад, жовтий, синій та зелений колір. Але останнім часом популярний патріотичний мотив у вигляді російського триколору: білого, синього та червоного кольору;
 • Допускається експлуатації вітчизняних образів з мультфільмів у вигляді зайчика з «Ну постривай», їжачка з «Їжачок у тумані», лунтика та інших популярних героїв. Бджілка травня, русалочка аріель, жасмин відносяться до можливих варіантів із іноземних дитячих шоу;
 • Зображення різних квіточок, орнаментів, ієрогліфів.


Але краще, якщо дівчинка сама вибере, що їй нанести на нігті. У такому разі не буде ефекту відсутності інтересу з наступним скандалом, — «Що ви мені зобразили, швиденько стирайте це неподобство».

Манікюр для середньої школи

Який підійде манікюр для дівчаток 12 років? Це не просте питання краще поставити самій дівчинці. Якщо вона не може відповісти, тоді варто підібрати приклади для її особистого вибору. Приклад підліткового манікюру

Градієнт

Цей варіант полягає в експлуатації кількох відтінків вибраного кольору. Нігті покриваються 5 тонами, починаючи від світлого до темного. Сформується цікавий перехід кольорів.

Конфетті

Для цього варіанта використовуються спеціальні лаки. Після нанесення вони дозволяють формувати бризки численних фарб. Ця версія дуже інтригує та подобається малюкам. Використовується в основному для дня народження та подібних заходів.

Газетний принт

Завдяки звичайній газеті можна внести таємничість у манікюр для нігтів.

 • Для цього на світлий лак міститься невеликий шматочок свіжої газети.
 • Він притискається завдяки ватному диску завчасно вимоченому в етиловому спирті.
 • Протягом кількох секунд текст збережеться на нігті та стане унікальною прикрасою для дівчинки.

Самостійно на короткі нігті

Для початку варто підготувати дівчинку до наступних змін. Деякі малюки можуть злякатися, що стають дорослими. Тому варто пояснити їм, що це така гра.

У такому разі манікюр на короткі нігті дівчинці можна нанести без істерики та попереджувально із збереженням нормального емоційного фону.

Етапи виконання:

 1. Ручки дівчинки обробляються антисептичним засобом.
 2. Руки розпарюються у складі з олією апельсина та жасмину.
 3. Після цього можна розм’якшувати кутикулу завдяки спеціальному маслу.
 4. Нігті підпилюються, завдяки паличці з абразивною якістю в 180 Гріт або більше. Найвигідніше застосування скляного інструменту, оскільки він не призводить до дискомфорту.
 5. Після завершення підготовки нігтів наноситься основне або його ще називають вітамінним покриттям. Руки змащуються дитячим кремом.
 6. Все можна наносити вибране зображення на дитячі нігті.


Не всі мами знали, що робота з нігтями дівчинки, можливо, настільки складною. Тому вигідніше вирушить до фахівця, інакше їм справді доведеться брати участь у інтригуючій та тривалій грі.

Дитячий манікюр для літа

Чим відрізняються літні манікюри для дівчаток? Малятко нещодавно завершила навчання в школі вона прагне розваг і нестримних веселощів. Тепер у неї чудовий період для відпочинку протягом 3 місяців. Вона позбавлена ​​необхідності відвідування школи та дотримання суворих правил викладачів.

Тому можна використовувати будь-який манікюр для нігтів. Допускаються експерименти і ніхто не засудить.

Що можна використовувати:

 • Морські мотиви на основі синіх та блакитних тонів, пляжного нейл-арту, стразів або хвиль;
 • Ви можете використовувати яскраві тони на основі градієнта;
 • Можна вдатися до експлуатації місячного манікюру або спробувати ефект на основі розбитого скла.

Але не варто перевантажувати нігті великою кількістю деталей з химерними елементами.

Щоб визначитися з відповідним дизайном, вигідно спиратися на молодість і ніжність зображення.

Правила дитячого манікюру

Не важливо, наскільки гарний манікюр для дівчаток вдалося виявити в мережі або каталозі. У будь-якому випадку варто дотримуватися численних правил перед його використанням.

Що за правила такі:

 • Для дитячих коротких нігтів підходить варіант манікюру з переважаючими стриманими тонами.Занадто яскравий або викликає варто уникати, оскільки він абсолютно не підходить для дитини;
 • Потрібно використовувати лаки для дитячих нігтів на основі води;
 • Для дитини вигідніше експлуатувати пилочку виготовлену зі скла на основі абразивності не більше 180 одиниць;
 • Варто використовувати манікюрні ножиці з закругленими кінцями;
 • Перед нанесенням зображення обов’язково здійснюється розпарювання нігтів у спеціальній ванночці;
 • Після завершення процесу нанесення лаку дитячі руки обов’язково змащуються зволожуючим кремом. Для нігтів та кутикули використовується мигдальне, чайне масло;
 • Для дівчаток заборонено експлуатацію УФ-лампи або гель-лаку, оскільки можливі подразнення шкіри;
 • Для відсунення кутикули вигідно користуватися спеціальними апельсиновими паличками;
 • Всі інструменти піддаються стерилізації та дезінфекції до початку нанесення манікюру;
 • Лак очищається з нігтів виключно завдяки засобу без ацетону в його складі;
 • Забороняється виконання апаратного манікюру для дівчинки;


Не варто повторювати манікюр частіше за 2 рази протягом місяця.

Тепер ми усвідомимо як правильно створити дитячий манікюр дівчинці в домашніх умовах самостійними зусиллями мами, сестри, тітки, сусідки.Для цього розглянуто: послідовність дій та можливі теми на всі випадки життя.

Фото манікюру для дівчаток