Шкіряні жіночі куртки: 104 фото якісних моделей курток, чорних, з натуральної шкіри, з капюшоном, з хутром, великих розмірів

Шкіряні жіночі куртки – з чим носити і як правильно підібрати? Огляд весняних та осінніх моделей курток, 104 фото

У період бурхливого розвитку моди, кожна дівчина хоче слідувати новим модним віянням. Шкіряна куртка стала улюбленим елементом одягу у багатьох дівчат. Така популярність обумовлюється тим, що така куртка легко впишеться в будь-який образ, підійде будь-якій дівчині.

При цьому майже в кожному магазині одягу ви зможете знайти таку куртку, різних видів, кольорів та розмірів. Але, варто розуміти, що не кожна шкіряна куртка може підійти саме вам, тому варто заздалегідь звернути увагу на існуючі види, забарвлення та розміри шкіряних жіночих курток.

Вибираючи цей одяг, ви можете помітити, що ціни на шкіряні куртки можуть сильно відрізнятися. Така різниця може бути пов’язана із матеріалом виготовлення, бренду чи інших нюансів.

Популярні моделі шкіряної куртки 2023

Підбираючи шкіряну куртку, ви можете зіткнутися з величезним модельним рядом. Щоб зрозуміти, яку куртку вибрати для себе, рекомендується вивчити перелік моделей, які актуальні в даний момент, а також їх особливості.

В цей список входять:

 • Куртки-авіатори, особливістю яких є широкі грубі коміри, які мають хутряний виворот.Дана модель деякий час була досить популярна, її визнавали як найкращу модель жіночої шкіряної куртки з хутром. Зникши на деякий час, ці моделі знову почали активно поширюватися. Вибравши таку куртку, можна підібрати різні стилі. Дуже добре поєднуються коричневі, чорні та сірі кольори. На самій куртці можуть бути різноманітні прикраси у вигляді ременів, нашивок або блискавок.
 • Шкіряний бомбер. Ця модель була одним з відмінних елементів одягу льотчика. Сьогодні ж бомбери активно поширилися у вуличну моду. Відмінною рисою такої куртки є ретростиль. Денім, трикотаж та інші речі зі шкіряного матеріалу дуже добре поєднуються з такими куртками.
 • Куртка у стилі косуха. Ця модель дуже популярна, у гардеробах багатьох дівчат ці куртки зайняли високі позиції. Це пов’язано з тим, що така куртка може поєднуватись з будь-яким стилем, з будь-яким одягом. Найбільш популярними є чорні косухи, які допоможуть доповнити будь-який стиль. Також, на фотографіях жіночої шкіряної куртки косухи, можна побачити, що ця модель має діагонально розташовану блискавку, що робить її ще стильнішою та цікавішою.
 • Укорочена шкіряна куртка. За допомогою цієї моделі можна зробити акцент на вашій фігурі та візуально її витягнути.
 • Шкіряні піджаки. Ця модель шкіряної куртки була популярною ще в дев’яностих роках. Варто відзначити, що такий піджак може бути виконаний у стилі оверсайз. Велика жіноча шкіряна крутка у формі піджака добре поєднується з класичним стилем і з речами, які в ньому виконані.

Шкіряні куртки-комбінації. Ці моделі є дуже різкими, оскільки можуть поєднувати джинсові та шкіряні матеріали. Таке виконання допоможе вам доповнити стиль кежуалу.


Популярні кольори шкіряних курток

Для того, щоб слідувати модним тенденціям, вам потрібно знати, які забарвлення шкіряних курток актуальні на сьогоднішній день.

Найпопулярнішими кольорами є:

 • Сині кольори, які набули своєї популярності зовсім недавно. Дизайнери зазначають, що вибір куртки у синьому кольорі зробить ваш стиль елегантнішим.
 • Чорні кольори. Чорні речі завжди були класикою, їхня актуальність не зникає вже протягом довгого часу. Популярність чорних шкіряних курток пов’язана з тим, що її легко поєднувати з іншими речами, вони підійдуть для доповнення будь-якого образу.
 • Червоні кольори. Насичений червоний колір викликає до себе особливу увагу, тому він підійде для тих дівчат, які люблять увагу. Нещодавно почав набувати високої популярності відтінки червоного у вигляді вогняних червоних кольорів.
 • Куртки у постільних тонах. Пудрові, бежеві, м’ятні відтінки допоможуть створити витончений та ніжний стиль.
 • Коричні квіти. Дані відтінки зовсім недавно почали набирати популярності, адже такі кольори є не лише стильними, а й шляхетними.


Популярні принти на шкіряних куртках

Одним із елементів, які допоможуть підкреслити стиль вашої куртки, є принт.

На даний момент найбільш актуальними є принти:

 • Рептилія. З назви можна зрозуміти, що ці принти імітують шкірний покрив рептилії. У моді забарвлення пітонів та крокодилів. Варто відзначити, що зазвичай, такі моделі коштують набагато дорожче за звичайні шкіряні куртки.
 • Перфорація. Цей принт досить футуристичний, його складно поєднувати з іншими речами, тому до вибору такої куртки варто підходити більш ретельно.

Декор шкіряних курток

У зв’язку з високою популярністю таких курток різні бренди з року в рік намагаються здивувати покупців.Саме тому в моду увійшли деякі декоративні елементи, які зможуть доповнити та прикрасити куртку.

Найпопулярнішими елементами декору можна назвати:

 • Використання бахроми. Цей спосіб декору куртки є інноваційним та досить красивим.
 • Використання металевих елементів. Куртки з таким декором непогано впишуться у вуличний стиль кежуал. Зазвичай використовують блискавки, різноманітні заклепки, пряжки та стрази.
 • Використання вишивки та аплікацій. Дані куртки користуються попитом у людей, які мають творчу натуру. Принт малюнку чи написи допоможе привернути увагу до образу.

Які стилі курток краще не вибирати

При вивченні списку трендів варто звернути увагу і на ті куртки, які будуть виглядати на вас не дуже красиво.


До списку таких курток можна віднести:

 • Куртки з рюшами. Ці елементи декорування зовсім не відповідають курткам зі шкіри, тому варто відмовитися від вибору таких речей.
 • Куртки з манжетами. Коли такі куртки з’явилися, вони виконували функцію захисту від вітру.З появою різноманітних утеплених моделей жіночих шкіряних курток такі моделі втратили свою популярність і виглядають досить старомодно.

Шкіряні куртки у вікторіанському стилі. Деякий час приталений крій та незвичайні вставки, які притаманні даному стилю, були досить поширеними, але зараз такі куртки втратили свою популярність.


Фото найкращих шкіряних жіночих курток