Блузка з рукавом: 125 фото стильних моделей з довгим та коротким рукавом + тренди та останні новинки від кутюрє

Блузка з рукавом (125 фото): поради який вибрати матеріал та фасон, з чим носити. Інструкція, як підібрати стильну та красиву блузку

Коли знову настане холод, з’явиться необхідність знову одягати закритий одяг. Як виявилося, навіть такі легкі елементи гардеробу, як блузка, можуть мати варіації з довгим рукавом для холоднішої погоди.

Варто відзначити, що такий варіант чудово підійде під брючний костюм. Зв’язування може використовуватися не тільки як робочий одяг, але і на повсякденне носіння, а також на вечір, але в інших відтінках.

Блузки з довгим рукавом

Блузки з довгим рукавом представлені в широкому асортименті. Головними відмінностями є матеріали та фурнітура, а також відтінок речі.

Саме він впливає на остаточний вигляд образу, тому на колір потрібно звертати особливу увагу, підбираючи відповідну модель.

На роботу

Щоб правильно вибрати колір, потрібно спочатку визначити, для чого саме потрібна така блузка. Якщо як робочий, офісний одяг, то варто вибирати класичні, нейтральні відтінки, такі як сірий або білий.Якщо дрес-код компанії дозволяє, можна використовувати світло-персиковий і подібні відтінки, вони внесуть трохи свіжості в образ, але все ще залишатимуться досить серйозними.

На вечір

У тому випадку, якщо блузка необхідна для вечірнього заходу, то відіграє роль не тільки колір, а й фасон. Колір рекомендується підбирати цікавіший, але не надто яскравий.

Якщо вибирати надмірно яскраву палітру, образ буде кричущим і відштовхуючим, такий ефект від зовнішнього вигляду безумовно не потрібен.

  • Фасон рекомендується підбирати такий, щоб він не сковував рухи, дозволяв вільно рухатися рукам.
  • Бажано, щоб вона була приталена, але при цьому досить вільною в грудях.
  • Таке поєднання ідеально підійде для вечірнього заходу.
  • На фото блузки з рукавом видно, що дуже часто цей елемент гардеробу поєднують із брючними костюмами або тільки з брюками.
  • Трохи рідше можна побачити поєднання зі спідницями.

Цікавим варіантом поєднання буде блуза такого типу з джинсами. Але варто розуміти, що блузка повинна підходити їм за стилем, а самі джинси не повинні бути надто вільними у стилі. У цьому випадку також велику роль відіграє взуття.