Червона сукня (150 фото): красиві моделі та модні поєднання з аксесуарами, макіяжем та туфлями + поради, з чим носити сукню

Червона сукня – добірка кращих вечірніх та повсякденних суконь червоного кольору, довгого або короткого крою

Мода не знає меж. З кожним новим роком з’являються чудові колекції суконь у різноманітних колірних варіаціях. Проте деякі колірні рішення залишаються вічними. Наприклад, завжди можна використати червоний колір. Найчастіше він стає вибором тих, хто впевнений у собі, не боїться суспільства та готовий підкорювати цілий світ.

Однак не кожна дівчина ризикне використовувати цей колір у своєму гардеробі. Чому б не використовувати різні відтінки червоного, щоб підкреслити свою екстравагантність? Тому далі поговоримо, які червоні сукні бувають.

Вибір відтінку

На глянцевих обкладинках журналів про сучасну моду можна побачити фото червоних суконь. Це підштовхує до висновку, що червоний залишається в тренді, незалежно від місця і часу.

Тільки слід уважно вибирати фасони та відтінки.

  • Дівчині з темним волоссям та світлим обличчям варто звернути увагу на вишневий або червоний відтінок. Такі забарвлення надають природній яскравості, підкреслюють жіночу красу у всьому її пишноті.
  • Світлошкірим особам із солом’яним або каштановим кольором волосся підходять темні відтінки червоного вина; блондинкам – світло-морквяний; рудоволосий щось у стилі червоної цегли.

Вибір фасону залежить від фігури особи. Якщо з цим все ідеально, можна проігнорувати даний момент і вільно вибирати фасон, що сподобався. Якщо є проблеми з пропорційністю фігури, слід акцентувати на більш виграшних частинах.

Не варто відмовлятися від кольору червоних суконь повним дівчатам. Проте слід мудро вибирати відтінки. Наприклад, боки можуть бути темні, що візуально наближає до фігури «пісочний годинник». Аналогічно можна комбінувати з іншими кольорами.