Жіночі блузки: 185 фото наймодніших моделей блузок з коротким, довгим або без рукавів, з коміром та на резинці

Жіночі блузки – що вибрати? Фасони, стилі, матеріали, моделі, особливості останніх тенденцій, 185 фото

У жіночому гардеробі необхідним предметом була і залишається блузка. Фігури кожної жінки різні, і потрібно вміти її правильно підібрати за типом, по крою.

Сьогодні сучасні стильні жіночі блузки можуть бути повсякденними або у діловому стилі, суворі та сексуальні. Вибирається бажана блузка щодо місця, смаку та фігури.

Як блузкою приховати недоліки фігури

Перший критерій, за яким робиться вибір фасону блузки, – це фігура жінки. Завдання приховати її недоліки та підкреслити всі переваги. З блузкою це можна зробити дуже просто.

Достатньо до фігури підібрати потрібний фасон.

  • Власниці фігури «пісочний годинник» сміливо вибирають блузку будь-якого крою, немає обмежень у забарвленні та тканинах. На них будь-який варіант добре виглядає. Але приталений крій ще більше наголосить на ідеальній фігурі. Пропонуються модні жіночі блузки з аксесуаром – поясом. Великий малюнок, підкладки під плечі здатні зруйнувати правильні контури силуету.
  • Не так вже й складно підбирається фасон і для жінок з широкими стегнами та вузькою талією. І тут головне завдання – це зорово збільшити плечі. Допомагають «погони», рукави крою «ліхтарики», накладні кишені у верхній частині, оборки та рюші. Декор не повинен бути великим.Вузька талія підкреслюється поясом контрастного кольору. Він допоможе виділити переваги фігури, яка називається «груша», а також фігури-«трапеція». Важлива деталь – виріз блузки. Для такого силуету підходить комір хомут, круглий, «човником» та квадратний. Жінкам із «силуетом-трикутником» підходить блузка зі спущеними плечима. Не повинно бути великих малюнків.
  • Особливо старанно підбирається блуза на фігуру «перевернутий трикутник». Кроєм необхідно приховати широкі плечі, а значить зменшити плечі, виділити талію та стегна. Вирішити проблему можна вже V-подібним, глибоким круглим вирізом, або у формі «човника». Приховують нестачу фігури блузки кроєм на одне плече, з рукавом на ¾ або модель «кажан». Виділити талію можна блузкою із запахом. Допускається асиметричний крій. Не рекомендується довжина нижче за середину стегна, великий малюнок, клітина.
  • Прямокутний силует з вузькими стегнами і плечима не приймає будь-якого елемента по вертикалі, що витягає фігуру. Йдеться про глибокі вирізи, у тому числі і V-подібне. Виріз може бути будь-якої форми, але невеликий. Перевага надається асиметричним моделям. Лінія талії такого силуету взагалі не акцентується. Вибирається довгий, ¾ рукав та закатаний.
  • Блузки підходять і повним жінкам. Підбирається фасон, що допоможе прибрати погляд від талії. А значить жодних поясів, приталених моделей. Жіночі блузи великих розмірів у цьому випадку так само не підходять. Вибираються у розмір блузки-трапеції із завищеною талією чи моделі-розлітайки від грудей. Замаскують талію складки, драпірування. Усі моделі з невеликим вирізом будь-якої форми.Краще уникати великого великого малюнку та горизонтальних смуг.