Жіночі блузки: 185 фото наймодніших моделей блузок з коротким, довгим або без рукавів, з коміром та на резинці

Жіночі блузки – що вибрати? Фасони, стилі, матеріали, моделі, особливості останніх тенденцій, 185 фото

У жіночому гардеробі необхідним предметом була і залишається блузка. Фігури кожної жінки різні, і потрібно вміти її правильно підібрати за типом, по крою.

Сьогодні сучасні стильні жіночі блузки можуть бути повсякденними або у діловому стилі, суворі та сексуальні. Вибирається бажана блузка щодо місця, смаку та фігури.

Як блузкою приховати недоліки фігури

Перший критерій, за яким робиться вибір фасону блузки, – це фігура жінки. Завдання приховати її недоліки та підкреслити всі переваги. З блузкою це можна зробити дуже просто.

Достатньо до фігури підібрати потрібний фасон.

 • Власниці фігури «пісочний годинник» сміливо вибирають блузку будь-якого крою, немає обмежень у забарвленні та тканинах. На них будь-який варіант добре виглядає. Але приталений крій ще більше наголосить на ідеальній фігурі. Пропонуються модні жіночі блузки з аксесуаром – поясом. Великий малюнок, підкладки під плечі здатні зруйнувати правильні контури силуету.
 • Не так вже й складно підбирається фасон і для жінок з широкими стегнами та вузькою талією. І тут головне завдання – це зорово збільшити плечі. Допомагають «погони», рукави крою «ліхтарики», накладні кишені у верхній частині, оборки та рюші. Декор не повинен бути великим.Вузька талія підкреслюється поясом контрастного кольору. Він допоможе виділити переваги фігури, яка називається «груша», а також фігури-«трапеція». Важлива деталь – виріз блузки. Для такого силуету підходить комір хомут, круглий, «човником» та квадратний. Жінкам із «силуетом-трикутником» підходить блузка зі спущеними плечима. Не повинно бути великих малюнків.
 • Особливо старанно підбирається блуза на фігуру «перевернутий трикутник». Кроєм необхідно приховати широкі плечі, а значить зменшити плечі, виділити талію та стегна. Вирішити проблему можна вже V-подібним, глибоким круглим вирізом, або у формі «човника». Приховують нестачу фігури блузки кроєм на одне плече, з рукавом на ¾ або модель «кажан». Виділити талію можна блузкою із запахом. Допускається асиметричний крій. Не рекомендується довжина нижче за середину стегна, великий малюнок, клітина.
 • Прямокутний силует з вузькими стегнами і плечима не приймає будь-якого елемента по вертикалі, що витягає фігуру. Йдеться про глибокі вирізи, у тому числі і V-подібне. Виріз може бути будь-якої форми, але невеликий. Перевага надається асиметричним моделям. Лінія талії такого силуету взагалі не акцентується. Вибирається довгий, ¾ рукав та закатаний.
 • Блузки підходять і повним жінкам. Підбирається фасон, що допоможе прибрати погляд від талії. А значить жодних поясів, приталених моделей. Жіночі блузи великих розмірів у цьому випадку так само не підходять. Вибираються у розмір блузки-трапеції із завищеною талією чи моделі-розлітайки від грудей. Замаскують талію складки, драпірування. Усі моделі з невеликим вирізом будь-якої форми.Краще уникати великого великого малюнку та горизонтальних смуг.

Як блузкою зробити силует вище

Більшість моделей блузок підходять жінкам високого та середнього зросту. Якщо зріст 160 см і нижче, потрібно постаратися вибрати правильний крій.

 • Занадто довга блуза зорово вкорочує ноги.
 • Тому краще зупинити свій вибір на середній або короткій довжині.
 • Модель має добре сидіти на фігурі.Рекомендується трикотажний варіант із дрібним малюнком або з вертикальною смугою.

Блузка не повинна бути схожою на дитячу. Додасть зростання та V-подібний виріз.

Від чого залежить вибір тканини блузки

Та чи інша модель купується для конкретної ситуації. Наприклад, для офісного іміджу вибираються блузи з комфортних та стриманих тканин.

 • Сьогодні популярна щільна бавовна, любимо жінками льон та трикотаж, у фаворитах штучний шовк.
 • Всі ці тканини добре носяться, блузка не виглядає пом’ятою до кінця робочого дня, тіло дихає.
 • Важливо, що вона має в міру дорогий вигляд. Тканина вечірнього вбрання має бути красивою та мати презентабельний вигляд.
 • Жінки обирають шовкові та атласні блузи. Суворість та практичність – це критерій вибору для офісної блузки, а вишуканість та шик – для вечірньої.


Ціна блузки прямо залежить від вибору якості тканини. Хороший матеріал завжди дорогий. Може, так станеться, що недешева модель незабаром вийде з моди.

Щоб уникнути додаткових витрат, блузки з дорогих тканин рекомендується вибирати класичної моделі.

Класика завжди в моді та до місця. А ось недорогі блузи для жінок можуть бути і незвичайного ексклюзивного фасону.Тоді, не витративши багато грошей, можна встигнути за модою.

Декор блузки

Блузка з елементами декору вибирається щодо силуету та, звичайно ж, смаку жінки. Але все це можна сказати до повсякденних моделей. Для роботи в офісі завжди є свої обмеження в одязі, дрес-код.

Вибирається блузка строгого та простого крою, щоб підкреслити діловий стиль. Не допускається асиметрії у фасоні, яскравого забарвлення, рюш та стрічок. Жіноча блуза як ніколи близька до чоловічої моделі.

 • Особливе слово про застібки на жіночих блузках. Красивий гудзик, незвичайна блискавка може розглядатися як елемент декору.
 • Блузка може бути на зав’язці, запах, і на кнопках. Але це не стосується одягу для офісу.
 • Навіть така деталь як застібка має вписуватися в загальний діловий стиль костюма.
 • Щодо повсякденного вбрання, то і тут потрібно врахувати, що оригінальна застібка може зробити блузку несумісною з іншими предметами у вашому гардеробі.


Забарвлення моделі чимало важливої ​​деталі. Її вибір визначається загальним чином жінки та ситуацією, куди одягатиметься річ. До чорного костюма підбирається блузка будь-якого забарвлення, до сірого біла, блакитна, рожева, бежева.

Для завершення образу багато жінок вважають за краще використовувати прикраси, такі як брошка або шарф. Але не всі блузки поєднуються з ними. Прикраса може зробити образ вишуканим, але може бути не доречним. Жінка в класичній блузі може дозволити собі будь-яку прикрасу.

Купивши навіть одну блузу, жінка вже розширює свій гардероб. З’являється комплект блузи зі штанами, варіант зі спідницею, або зі шортами.


Фото найкращих жіночих блузок