Модні сукні: 175 фото модних трендів та новинок суконь у різних стилях. Красиві принти, фасони та варіанти оформлення

Модні сукні: стильні фасони з цікавим кроєм повсякденних та вечірніх суконь (огляд найелегантніших образів)

Серед трендів в одязі в 2024 році на окрему увагу заслуговують сукні. Цього року вони особливо популярні серед жінок і існують у різноманітності фасонів, кроїв, матеріалів, тканин і стилів.

Щоб придбати найбільш відповідну вам і відповідну новим трендам сукню, дійсно важливо для початку ознайомитися з найпоширенішими та доступними на даний момент нарядами.

Важливо також не помилитися з матеріалом та фасоном придбаного одягу, щоб почуватися комфортно та впевнено в обновці. Ще детальніше можна ознайомитись із модними тенденціями суконь 2024, звернувши увагу на фото модних суконь.

На що звертати увагу при виборі сукні

Правильно підібрана сукня здатна підкреслити переваги фігури та приховати деякі вади, які навпаки стануть помітні при виборі не дуже відповідної сукні.

Тому беремо до уваги такі особливості.

Тип фігури

Прийнято виділяти 5 типів фігур:

  • Груша, коли стегна набагато ширші, ніж груди.Грушоподібної формі підійдуть довгі сукні з облягаючим верхом і спідницею, що розлітається;
  • Пісочний годинник, коли є яскраво виражена лінія талії, а груди з стегнами рівноцінні. Такому типу підійде сукня, що облягає у всіх місцях, трохи нижче коліна;
  • Перевернутий трикутник, коли таз порівняно вузький, а грудна частина і плечі ширші, буде вигідно виглядати у сукні помірної довжини з досить масивним низом, який би компенсував брак розмірів у стегна;
  • Квадрат, коли немає яскраво вираженої талії, а груди і стегна порівняно однакові за розмірами. Для такої фігури підходять сукні з поясом на талії, що облягає верхом і низом, що розлітається, щоб виділити талію.

Відповідно до кожного типу фігури можна знайти найкращу сукню, в якій фігура буде дуже виграшно виглядати.

Ценові сегменти

Якщо ваш бюджет обмежений, то це не біда, оскільки в багатьох масмаркетах та інтернет-магазинах можна знайти варіанти суконь, які нітрохи не гірші за брендові варіанти. Особливо вигідно плаття можна придбати в інтернет-магазинах «Shein», «Lamoda» та «Joom». На цих майданчиках є широкий асортимент найтрендовіших варіантів.


Сезонність

Важливо підбирати вбрання відповідно до сезону, в який ви збираєтеся носити обновку. Модні сукні на зиму навряд чи підійдуть для весняного носіння.