Модні сукні: 175 фото модних трендів та новинок суконь у різних стилях. Красиві принти, фасони та варіанти оформлення

Модні сукні: стильні фасони з цікавим кроєм повсякденних та вечірніх суконь (огляд найелегантніших образів)

Серед трендів в одязі в 2023 році на окрему увагу заслуговують сукні. Цього року вони особливо популярні серед жінок і існують у різноманітності фасонів, кроїв, матеріалів, тканин і стилів.

Щоб придбати найбільш відповідну вам і відповідну новим трендам сукню, дійсно важливо для початку ознайомитися з найпоширенішими та доступними на даний момент нарядами.

Важливо також не помилитися з матеріалом та фасоном придбаного одягу, щоб почуватися комфортно та впевнено в обновці. Ще детальніше можна ознайомитись із модними тенденціями суконь 2023, звернувши увагу на фото модних суконь.

На що звертати увагу при виборі сукні

Правильно підібрана сукня здатна підкреслити переваги фігури та приховати деякі вади, які навпаки стануть помітні при виборі не дуже відповідної сукні.

Тому беремо до уваги такі особливості.

Тип фігури

Прийнято виділяти 5 типів фігур:

 • Груша, коли стегна набагато ширші, ніж груди.Грушоподібної формі підійдуть довгі сукні з облягаючим верхом і спідницею, що розлітається;
 • Пісочний годинник, коли є яскраво виражена лінія талії, а груди з стегнами рівноцінні. Такому типу підійде сукня, що облягає у всіх місцях, трохи нижче коліна;
 • Перевернутий трикутник, коли таз порівняно вузький, а грудна частина і плечі ширші, буде вигідно виглядати у сукні помірної довжини з досить масивним низом, який би компенсував брак розмірів у стегна;
 • Квадрат, коли немає яскраво вираженої талії, а груди і стегна порівняно однакові за розмірами. Для такої фігури підходять сукні з поясом на талії, що облягає верхом і низом, що розлітається, щоб виділити талію.

Відповідно до кожного типу фігури можна знайти найкращу сукню, в якій фігура буде дуже виграшно виглядати.

Ценові сегменти

Якщо ваш бюджет обмежений, то це не біда, оскільки в багатьох масмаркетах та інтернет-магазинах можна знайти варіанти суконь, які нітрохи не гірші за брендові варіанти. Особливо вигідно плаття можна придбати в інтернет-магазинах «Shein», «Lamoda» та «Joom». На цих майданчиках є широкий асортимент найтрендовіших варіантів.


Сезонність

Важливо підбирати вбрання відповідно до сезону, в який ви збираєтеся носити обновку. Модні сукні на зиму навряд чи підійдуть для весняного носіння.

Тренди суконь у 2023 році

Затишне в’язане та трикотажне плаття.

 • Трикотажні та в’язані сукні виглядають дуже затишно, приховують недоліки фігури та забезпечують комфорт у носінні.
 • Робляться вони вільним кроєм без виділення будь-яких форм фігури і завдяки цьому комфортно носяться.
 • В’язка може бути як фактурною, так і візерунчастою, також завжди буде в тренді просто гладкий трикотаж.
 • Такий фасон із впевненістю можна віднести до модних осінніх сукень.Акцент на рукава

В якості модної вечірньої сукні в 2023 році на увагу заслуговує фасон сукні з широкими рукавами. У багатьох подібні рукави викликають асоціації з вікторіанською епохою, коли дами при дворі носили шикарні сукні з рукавами, що виділяються.

 • Але сучасний варіант такої сукні у своїй більшості передбачає в міру коротку спідницю, ремінець на талії, що вигідно підкреслює її.
 • Рукава дизайнери створюють у формі дзвонів, черепашок та крил. І це далеко не всі варіанти рукавів.Подібна сукня ефектно виглядає із зібраною вгору зачіскою, масивними довгими сережками та високими черевиками або витонченими чобітками.

Шкіряні сукні

Важлива примітка: шкіряні сукні у 2023 році мають бути строго з еко-шкіри, використання якої не зазнає тварин убивств. Шкіряні сукні мають різноманітні фасони: у формі довгої сорочки, у формі подовженої шкіряної куртки, зі шкіряним низом та спідницею тканини знизу.

Переважає найчастіше у шкіряних моделях чорний та коричневий колір. Цікавим варіантом є поєднання шкіряної сукні з довгими прозорими рукавами.Клітинні сукні

Принти з геометричними елементами та чіткими лініями, можливо, будуть актуальними завжди, оскільки це класика. Цікавим рішенням є те, що сукні в клітинку знизу можуть мати бахрому і нагадувати пов’язаний на тіло великий плед або хустку.

Щоб додати в образ до клітини різноманітності, можна доповнити фасон сукні шкіряними вставками чи поясками. Ці сукні неймовірно ефектно виглядають із високими шкіряними чоботями.

Плаття з плісированою спідницею

Тренд на плісування у спідницях існує вже з 2019 року і ще не встиг піти у небуття. Спідниця з плісуванням вигідно виглядає на кожній фігурі і навіть найнуднішій сукні надають родзинку.

 • Ідеальна сукня з плісировкою виглядає наступним чином: власне сама спідниця, довгі рукави з манжетами, закриті груди і горловина.
 • Такі сукні ідеально підійдуть як для класичного дрес-коду, так і для повсякденного носіння.Вільні сукні-сорочки

Плаття у стилі подовжених сорочок зручні та легкі у поєднанні зі всілякими аксесуарами та вписуються у будь-який стиль. Зазвичай є наскрізна вертикальна лінія із застібками на гудзику.

Весільні сукні

У світі модних весільних суконь також є свої особливі тенденції:

Плаття-русалка

Весільна сукня, що віддалено нагадує образ русалки за рахунок облягаючого верху, облягаючих стегон і багатошарового низу, що розлітається, елегантно виглядає в поєднанні з зібраним у витончений пучок волоссям.

Декольте, як правило, закрито і немає рукавів, хоча є різні варіації цієї моделі.

Брючні комплекти

Сучасний світ, що розвивається, привносить нові кардинально нові рішення.Білий костюм брюки, що складається з широких штанів і мереживної блузи, виглядає елегантно і підкреслює переваги нареченої.Грецький стиль

Грецькі сукні, що нагадують одяг давньогрецьких богинь, гарно струмують до самої статі, а груди гарно виділяються, коли є різні золотисті вставки. Грецьке вбрання красиво доповнюється мереживом.Фото модних суконь 2023