Синя сукня: 130 фото-новинок вечірніх, на випускний та кожен день, з відкритою спиною та у грецькому стилі синіх моделей суконь

Синя сукня (фото): поради стиліста з чим краще поєднувати, носити та як правильно підібрати аксесуари під сукню

Щоб бути готовою для будь-якої події, необхідно мати різні сукні, спідниці, блузки, спідню білизну, панчохи, кофточки, взуття, штани, футболки, спортивний костюм. Правильний набір дозволить виглядати чарівно і завжди легко досягати поставленої мети.

Але синя сукня для дівчинки чи жінки має особливе значення. Завдяки йому можна створити особливий романтичний та безтурботний образ для прогулянки у бік пляжу, вечірки з друзями та зустрічі з партнером.

Дизайнери подбали про стильову основу, якість матеріалу для всіх варіантів використання. Далі розберемося у можливостях сукні цього кольору.
З чим поєднується синя сукня

Щоб наочно розібратися в цьому питанні, варто ознайомитися з фото синіх суконь на відомих жінках для особливих подій та повсякденного виходу на прогулянку, для відвідування ресторану в компанії з бойфрендом.

Аксесуари, що поєднуються з синім платтям:

  • Можлива біжутерія: браслети, сережки, каблучки, намиста, брошки. Вони необов’язково мають бути виготовлені з дорогого металу, але це вітається;
  • Вигідне обертання шиї хусткою або шарфом;
  • Допускається використання накладного коміра з мереживом, стразами або бісером;
  • Для волосся варто використовувати шпильку, декоративну шпильку або невидимку, обідок і ремінець.

Головне підібрати колір, що гармонує з забарвленням сукні. Необов’язково воно має бути чистого синього кольору, оскільки має багато чарівних відтінків у світлих, темних або розмитих тонах.