Дизайн манікюру: 200 фото ідей та новинок красивого стильного дизайну нігтів (з френчем та без, однотонних та матових, з малюнком та візерунком)

Дизайн манікюру: новинки шикарного та наймоднішого манікюру в різних стилях для довгих або коротких нігтів

Нігтьовий дизайн є повноцінним творчим процесом, спрямованим на створення мальовничої композиції на платформі звичайної нігтьової пластини. Для цього застосовується широкий ряд матеріалів, у тому числі фольга та кришталева крихта.

Нейл-арт часто має на увазі

 • Прикраса жіночих нігтів усілякими дрібними деталями;
 • Нанесення аплікацій та зображень у різних стилях;
 • Робота над створенням оригінальних зорових ефектів.

Свіжі тренди в нейл-арті

Ретельно вивчивши публіковані сьогодні фото дизайну манікюру, неважко позначити три основні тенденції у художньому оформленні нігтьових пластин.

 1. Дизайнерські вишукування для молоді, вирішені в будь-яких варіаціях, у тому числі дуже несподіваних.
 2. Стильний манікюр для жінок. В даному випадку йдеться про дороге, але однотонне покриття, забезпечене мінімальними образотворчими елементами. У багатьох випадках автори таких робіт взагалі вважають за краще обійтися без помітних принтів.
 3. Як правило, гарний дизайн манікюру для офісних співробітниць вирішується в пісочних, блакитних, зефірних та ванільних відтінках. У цей підклас також входить напрямок френч у різних його випадках як відповідне для будь-яких робочих і світських цілей рішення.
 4. Ще одним провідним трендом сьогодні є сміливий творчий пошук, який розповсюджується далеко за межі напрацьованих роками канонів. В даному випадку відбувається поєднання різноманітних підходів, декоративних прийомів, аплікацій.
 5. У результаті майстрам-експериментаторам нерідко вдається створювати вельми незвичайні ескізи, здатні привернути увагу навіть найдосвідченіших модниць.

Малюнки нашвидкуруч

Нещодавно виник новий напрямок, сенс якого полягає в моментальному нанесенні на нігті мальовничих і помітних зображень. Спочатку аквареллю або краплями гель-лаку формується основа. Далі ніготь покривається ескізним начерком.

На додаток до отриманої картини безладно розкидаються витончені дрібні фрагменти гель-лаку. Іншим варіантом є так звані павутинки у вигляді тонких хаотично перетнутих ліній.


Легкий контурний малюнок

Ще один метод швидкого покриття малюнком полягає у розтушовуванні та змішуванні кольорів безпосередньо на нігті під час нанесення зображення.

У даному випадку майже не витрачати час на просушування.Достатньо дотримуватися плавності колірних переходів і здійснювати легке контурне промальовування.

Відпрацювання техніки на папері

На професійно зроблених фотографіях популярні новинки нігтьового дизайну 2023 року можуть здатися досить важкими для аматорського рівня.

Проте, якщо трохи напружити уяву, намалювати пару чернеток на аркуші паперу і тим самим відпрацювати техніку, то надалі такі ескізи можна буде наносити буквально за десять хвилин.

Дизайн у стилі тату

Цьогорічний попит буде спостерігатися на осінній дизайн манікюру, насичений

 • Чорними відтінками;
 • Флористичними сюжетами;
 • Вигадливими лініями;
 • Іншими оригінальними ескізами.

Біла або світла лакова база

Малюнок у цьому випадку має бути

 • Однотонним;
 • Двоколірним;
 • Нанесене на майже непомітне напівпрозоре тло.

Як легко здогадатися за назвою, стиль такого дизайну має нагадувати татуювання. Найчастіше подібний візерунок наноситься на білий або якомога світліший гель-лак.

В Інтернеті можна знайти чимало ілюстрацій зі світлими нігтями, прикрашеними в ститі тату, здатних стати гарним наочним посібником з нейл-арту.

Ескізи на камуфлюючих основах

Після появи на ринку напівпрозорих кольорових баз знову увійшли до моди зображення, нанесені на камуфлюючі основи. Вони створюють враження, що малюнок був зроблений безпосередньо на природній поверхні нігтя.

Авангардний стиль ескізу

Насамперед так усе й робилося. Однак сьогодні прийнято трохи коригувати відтінок нігтя за допомогою прозорої або напівпрозорої бази.

В даний час у даному тренді популярні різноманітні незвичайні орнаменти у вигляді помітних барвистих гуртків, завитків, розкиданих абияк прямих ліній. Власна уява жінки допоможе їй обрати найбільш підходящий авангардний ескіз.

Завжди трендовий нюд

Пісочний манікюр, що радує око, наноситься із застосуванням відповідних лаків або за допомогою камуфлюючих грунтовок, що точно наслідують відтінки шкіри або нігтя. Нерідко такий дизайн манікюру гель-лаком використовується одночасно з подовженням пластин акрилатиком.

Під час формування пластини нігтя та підвищення її пружності наноситься основа для задуманого образу. Нарощування слід проводити непомітними розхідниками, що за кольором нагадують природний ніготь.

Комбінація безлічі технік

Цей вид нейл-арту вважається переважно експериментальним. При нанесенні основ і малюнків використовується широкий ряд вивчених майстринею технік. Під час роботи над образом вона активно впроваджує у композицію різноманітний декор, навіть якщо на перший погляд це надасть образу еклектичності.

У результаті з-під рук майстринь виходять дивовижні дизайни з

 • Шматочки фольги;
 • Павутинками;
 • Стрази;
 • Флористичними мотивами.

Неформальний лідер гурту

В даний час в Інтернеті можна купити так багато аксесуарів для подібного нейл-арту, що важко утримати фантазію при уявленні майбутнього вигляду нігтів.

Треба визнати, що наймодніший дизайн манікюру цього сезону з великою ймовірністю буде створено саме в процесі такої творчої комбінації.

Усілякі багатозначні написи

У 2023 році на пальцях студенток і жінок молодших 30 років повинні фігурувати всілякі літери та символи. Дизайн манікюру на короткі нігті з алфавітною семіотикою почав входити в моду завдяки появі на ринку перекладних картинок на прозорій базі.

При цьому написи слід поєднувати з

 • Фольгою відповідного кольору;
 • Краплями акварелі;
 • Трикутниками та трапеціями;
 • Етнічними орнаментами.

Популярні ідеї для написів

Найпростішою та найгеніальнішою ідеєю буде нанести на вказівний, середній та безіменний пальці свої ініціали.

Щоправда, доведеться трохи поголубити в Пінтересті, щоб знайти підходящі каліграфічне виконання для потрібних літер кирилиці.

Другою затребуваністю ідеєю стануть руни. Вони дуже прості в накресленні, проте кожна з них має дуже багато сенсів.

Це стане корисним мотиваційним фактором для дівчини і налаштує її на досягнення певної мети, наприклад успішної здачі сесії.

Але ніяких складнощів не викличе промальовування на нігтях таких слов’янських рун, як

 • Сила;
 • Райдуга;
 • Опора;
 • Перун;
 • Леля;
 • Берегиня.

Фото новинок дизайну манікюру