Дизайн манікюру: 200 фото ідей та новинок красивого стильного дизайну нігтів (з френчем та без, однотонних та матових, з малюнком та візерунком)

Дизайн манікюру: новинки шикарного та наймоднішого манікюру в різних стилях для довгих або коротких нігтів

Нігтьовий дизайн є повноцінним творчим процесом, спрямованим на створення мальовничої композиції на платформі звичайної нігтьової пластини. Для цього застосовується широкий ряд матеріалів, у тому числі фольга та кришталева крихта.

Нейл-арт часто має на увазі

  • Прикраса жіночих нігтів усілякими дрібними деталями;
  • Нанесення аплікацій та зображень у різних стилях;
  • Робота над створенням оригінальних зорових ефектів.

Свіжі тренди в нейл-арті

Ретельно вивчивши публіковані сьогодні фото дизайну манікюру, неважко позначити три основні тенденції у художньому оформленні нігтьових пластин.

  1. Дизайнерські вишукування для молоді, вирішені в будь-яких варіаціях, у тому числі дуже несподіваних.
  2. Стильний манікюр для жінок. В даному випадку йдеться про дороге, але однотонне покриття, забезпечене мінімальними образотворчими елементами. У багатьох випадках автори таких робіт взагалі вважають за краще обійтися без помітних принтів.
  3. Як правило, гарний дизайн манікюру для офісних співробітниць вирішується в пісочних, блакитних, зефірних та ванільних відтінках. У цей підклас також входить напрямок френч у різних його випадках як відповідне для будь-яких робочих і світських цілей рішення.
  4. Ще одним провідним трендом сьогодні є сміливий творчий пошук, який розповсюджується далеко за межі напрацьованих роками канонів. В даному випадку відбувається поєднання різноманітних підходів, декоративних прийомів, аплікацій.
  5. У результаті майстрам-експериментаторам нерідко вдається створювати вельми незвичайні ескізи, здатні привернути увагу навіть найдосвідченіших модниць.