Геометричний манікюр: тренди та модні ідеї дизайну нігтів. 150 фото найвдаліших варіантів оформлення у геометричному стилі

Геометричний манікюр – модні візерунки та красиві фото-новинки малюнків. Огляд кращих ідей на короткі та довгі нігтики

Манікюр із геометричним малюнком залишається у трендах вже досить тривалий час. Мода циклічна, тому в 2024 році популярність такого оформлення нігтів знову набирає обертів.

Велика варіативність підкуповує модниць і дозволяє підібрати унікальний і підходящий під будь-який образ дизайн. Ви можете носити геометричний дизайн як в офіс, на офіційні заходи, так і на вечірки або у повсякденності.

Геометричний манікюр

Варіантів манікюру з геометричним дизайном багато. Це як і мінімалістичні трендові смужки, так і різноманітні принти. Додатково нігті можна прикрасити улюбленими майстрами нейл-дизайну блискітками. Таке стильне оформлення зі стразами зазвичай вибирають для вечірніх виходів або заходів.

Існує також великий вибір серед технік виконання манікюру. “Color block”, омбре або френч відмінно поєднуються з графічними фігурками та візерунками.

Геометрія в оформленні нігтів найчастіше вибирається жінками для роботи. Такий дизайн добре поєднується із офісними діловими костюмами. Це зробить образ цікавішим і стане яскравим акцентом.

Варіативність такого манікюру визначається кількістю форм. Трикутники, кружки, лінії, смужки, ромбики, точки та безліч інших фігур у різних комбінаціях створюють справді неповторний дизайн нігтів. Здається, завдяки цьому фактору геометрія ніколи надовго не вийде зі списку популярних варіантів нейл-арту.