Домашній манікюр: як зробити самій собі в домашніх умовах звичайним або гель-лаком (покрокові уроки з фото)

Домашній манікюр: всі секрети виконання, тренди та поради для майстрів-початківців, як навчитися робити, 105 фото

В останні роки з’явилося безліч салонів, приватних майстрів манікюру, але роблять погано і беруть дорого. Це з тим, що звані фахівці починають активну практику після нетривалого навчання дешевих курсах.

Деякі мають природний талант і швидко набираються досвіду. Тому можна знайти гідного помічника, але знову все спирається на вартість його послуг.

Вигідніше навчитися робити манікюр самої себе в домашніх умовах. Це гарантує здобуття задуманого результату, зайнятість цікавою справою та збільшення рівня самооцінки.

У деяких випадках хобі може стати приємним способом заробітку грошей завдяки великій кількості подруг і високому рівню якості роботи зі значними знижками.

З чого почати

Варто вивчити фото домашнього манікюру на основі робіт опублікованих аматорами. Це допоможе зрозуміти, як можуть виглядати нігті. Як правило, візуально виглядає набагато вигідніше, ніж праці майстрів із салону, оскільки жінка створює це для себе. Вона знає особисті переваги та характер.

Манікюр створений для себе наноситься з усвідомленням того, що очікуєш і з прицілом на передбачувану реакцію партнера та колег. Крім цього виключається халтура та нехтування заходами безпеки.













Домашня майстриня спочатку вивчить методи виконання роботи і потім перейде до безпосереднього виконання, оскільки дуже відповідально ставиться до цієї справи. Тому варто почати з теорії.

Розберемося в структурі нігтя:

  • Він складається з епоніхії або над нігтьової пластини;
  • Має матрикс;
  • Має кутикулу;
  • Необхідно усвідомити, де знаходиться ложе нігтя;
  • А де лунка?;
  • Що таке нігтьова пластина?;
  • Чим відрізняється бічний валик від тіла нігтя?;
  • Де знаходиться вільний край і пазуха нігтя?;
  • Чим відрізняється гіпохоній або під нігтьова пластина?

Коли всі ці питання не викликають складнощі, варто перейти до вивчення манікюрних інструментів.

Розглянемо інструменти для домашнього манікюру

Щоб забезпечити собі доглянуті нігті, варто ознайомитися з відео домашнього манікюру, але в цьому випадку зупинитися на вивченні техніки використання інструментів.

Які бувають інструменти для манікюру:

  1. Кніпстер на основі заточеного леза найпопулярніший інструмент. Він легко допомагає відкушувати шматочки зайвого нігтя. Використовується з кутом 90 градусів для попередження розшарування нігтьової пластини.
  2. Щипчики для роботи з кутикулою допомагають створити манікюр. Варто орієнтуватися на модель невеликого розміру, щоб зручно тримати без дискомфорту в процесі експлуатації.
  3. Пушер або тример, як правило, двосторонній на основі металевого сплаву. По одному боці має лопатку для зсуву кутикули. З іншого боку має гостру основу для очищення бруду під нігтем або тонкого шару кутикули, якщо вона приросла до пластини нігтя.
  4. Манікюрні ножиці. Прямі моделі для створення довжини та красивої форми нігтя, закручені для позбавлення кутикули.
  5. Апельсинова паличка на основі м’якого та надійного матеріалу допомагає позбутися кутикули без пошкодження нігтьової поверхні.
  6. Паличка на основі 180 Грит допомагає створювати привабливу форму для нігтів.
  7. Пила для полірування нігтів на основі різних видів зернистості, дозволяє виконувати шліфування нігтьової пластини. Але не варто часто її використовувати. Достатньо 1 — 2 процедур протягом місяця.

Крім цього, знадобиться миска з великим обсягом, чистий рушник, засіб для зняття застарілого лаку, ватний тампон, спеціальне зволожуюче масло. Для виконання необрізного манікюру до списку додається рідина для пом’якшення кутикули.

Вчимося виконувати обрізний манікюр

Після того, як нігті підготовлені і мають правильну форму, необхідно розмістити пилочку навпроти нігтьової пластини, щоб простими рухами позбутися відпилених шматочків.









Якщо підібрана підходяща форма можна зробити ніготь візуально, більш довгим, а пальці значно витонченішими. Важливо враховувати, що красивіше виглядає, коли всі нігті мають однакову форму і розмір.Тепер розглянемо покрокову інструкцію правильного манікюру в домашніх умовах на основі використання шелаку.

Як робити за етапами:

  1. Вимиваються руки з милом і необхідно зняти застарілий лак з нігтів.
  2. На столі розташовується рушник, і ставиться миска наповнена теплою водою. До неї можна додати рідке мило.
  3. Починаємо виконання манікюру від лівої руки у випадку, якщо домашній майстер має робочу праву руку.
  4. Руки опускаються в миску і витримуються кілька хвилин.
  5. З води виймається лише мізинець. Він витирається рушником. Тримером відсувається кутикула, але не далі за основу нігтя.
  6. Очищає нігтьову пластину від грубої шкіри.
  7. Використовуються щипчики для кутикули або манікюрні ножиці, завдяки інструменту виконується акуратне зрізання кутикули.
  8. Ідентична процедура повторюється з іншими пальцями.
  9. Все те саме виконується з іншою рукою.
  10. Нігті витираються і наноситься спеціальна олія на кутикулу. Необхідно ретельно втирати у всі пальці.
  11. У разі відмови від кольорового лаку використовується базове безбарвне покриття для захисту від порошків або миючих засобів.

Фактично робота виконана. Залишається почекати, поки висохне і можна милуватися результатом.

Виконаємо необрізний або апаратний манікюр

Домашній апаратний манікюр зазвичай відрізняється відсутністю відповідного інструменту.Але це не критична проблема, бо це проста процедура. Вона відрізняється безпекою, оскільки кутикула не обрізається, а трохи зсувається убік.

Сутність зводиться до того, що не потрібно обрізати кутикулу, її розм’якшують і зсувають убік. Для цього використовується ремувер, засіб виготовлений з перевагою лугу чи кислоти.

Рада: Кислотний ремувер забороняється витримувати на кутикулі, більше, 2 хвилин. Лужні різновиди менш агресивні, тому ефект з’являється на 15 – 20 хвилин використання.

До початку процедури необхідно вимити руки, і насухо протерти. Цього разу не доведеться здійснювати замочування кистей у воді.

Як виконувати:

  • Ремувер наноситься на кутикулу;
  • Від мізинця на основі спеціалізованого керамічного копитця або апельсинової палички, необхідно зрушити шкіру та прочистити пластину нігтя;
  • Прибираємо підготовлену шкіру. Починаємо створювати вибрану форму нігтя;
  • Необхідно вимити руки. Нігті витираються ватним тампоном змоченим у спиртовому розчині. Це допоможе забезпечити знежирення пластини нігтя;
  • Наноситься стандартний або безбарвний лак.

Основна перевага даної процедури полягає у відсутності болю та дискомфорту, пов’язаних з процесом позбавлення від кутикули. І значно зменшено ризик інфікування.

Вчимося забезпечувати стійкість лакового покриття

Ми вже розібралися, як зробити манікюр у домашніх умовах різними методами та набором інструментів. Але як забезпечити стійкість лакового покриття?

  • Жінки, як правило, самостійно створюють манікюр для тривалої експлуатації. Відразу зазначимо, що не обрізний метод сприяє безболісному нанесенню, але й тривалому збереженню лаку в порівнянні з підходом обрізу виконання цієї роботи.
  • Справа в тому, що відполіровані нігтьові пластини краще і довше тримають лак. Але важливо стримуватись, щоб уникнути пошкодження нігтів. Перед виконанням цієї процедури обов’язкове спиртове знежирення.
















Але якість лаку теж має значення. Найвигідніше придбання коштів виготовлених відомими брендами. Для збереження характеристик лаку необхідно зберігати його в темному і прохолодному місці. Для цього підійде холодильник.

Рада: Перед використанням забороняється трясти флакон з лаком. В іншому випадку покриття буде затьмарено появою бульбашок. Але варто покатати ємність у долоні перед використанням.

Самонадіяно розраховувати на один шар лаку, але 3 вже надто багато. Два шари – оптимальний варіант. Для початку основа або захисне покриття, а потім основний шар. Після цього додається закріплювач і через 15 хвилин можна займатися щоденними справами.

Не можна забувати про використання спеціального крему.

  • Він ретельно втирається у всі нігті. Тепер ми усвідомимо, як самостійно виконати якісний манікюр у домашній обстановці без допомоги збоку.
  • Але варто спиратися на ще одну пораду: роботу по дому вигідніше виконувати в рукавичках, оскільки ця хитрість збереже манікюр на більш тривалий термін.
  • Щоб манікюр мав візуальне враження свіжого, необхідно покривати його закріпителем 1 раз протягом 3 днів.

Фото домашнього манікюру