Золотий манікюр: стильні поєднання кольорів та модні фото-варіанти дизайну нігтів (квадратних, круглих, овальних, довгих та коротких)

Золотий манікюр: модні мотиви та красиві поєднання, розкіш та бездоганний стиль для нігтів різних форм, 127 фото.

Сяйво дорогоцінного металу на нігтях так чи інакше вабить оточуючих. Золотий лак підходить для світських та вечірніх заходів.

Манікюр із золотом люблять зірки шоу-бізнесу, щоб підкреслити свою причетність до богемного середовища.

Типи лакових покриттів

Золоті лаки створюють різні ефекти на нігтях. Це відбувається через те, що лаки відрізняються між собою не лише за кольором, а й за консистенцією.

Зовнішній вигляд нігтів, покритий золотим лаком, залежить від типу рідини.

Наведемо три типи лаку, які можна нанести під час манікюру:

  1. Шіммер. Має у складі дрібні мерехтливі частинки. Виглядає досить непогано, тому підходить для створення основи та повсякденного носіння.
  2. Гліттер. Забезпечує сильне сяйво нафарбованим нігтям за рахунок присутності великих блискіток у складі рідини. Найкраще виділяти їм окремі області на нігтях і підбирати до вечірнього вбрання.
  3. Металік. Створює відлиту глянсову поверхню на нігтях, надаючи ефект золотих злитків.






Будь-яке лакове покриття з блискучими частинками має прозору рідку основу. Тому для зафарбовування блискітками усієї області нігтя цю рідину необхідно наносити шарами.

Окрім цього, нігті іноді покривають розсипчастими золотими блискітками. Сухими мерехтливими частинками посипають невисохлу поверхню нігтя, а потім покривають прозорим лаком для закріплення. Частинки можуть бути досить великими і мати форму лусочок.

Види золотого манікюру

Дизайн золотого манікюру буває не лише однотонним. Але, так чи інакше, золотий манікюр насамперед має на увазі відповідне лакове покриття, що мерехтить дорогоцінним блиском.

Лак золотого кольору може мати різну фактуру. Він буває глянцевим, матовим, що складається з дрібних блискіток.

  • Для щоденного манікюру золотий надто розкішний.
  • Тому покривати одразу всі нігті золотим блиском варто лише на вечірні заходи.
  • На кожен день підійде варіант манікюру із золотим нігтем.
  • Всі інші нігті при цьому забарвлюються у скромніші кольори.
  • Можливо зробити і навпаки зробити золотими всі нігті на руці, крім одного або двох.






Для любителів золотого блиску на нігтях придумано багато різноманітних дизайнерських ідей. Наприклад, можна зобразити на нігтьових пластинах золотистий візерунок, при цьому покриваючи нігті лаком іншого кольору.

Гідний і при цьому класичний приклад такого дизайну – лаконічний манікюр із золотими смужками.

Форма нігтів

Золотий манікюр на короткі нігті виконується у вигляді френча, візерункового втирання, вертикальних смуг. Додавання на нігті фольги, блискіток, простих малюнків також може бути доречним, але важливо не перестаратися і правильно створити акцент.

Цей дизайн може виглядати красиво та акуратно. На коротких нігтях важливо не створити нагромадження деталей.

  • На довгих нігтях можна сильніше розгулятися у плані дизайну.
  • Тут доречні великі блискітки, помітні прикраси, дзеркальна поверхня, візерунки, що кидаються в очі.
  • Але однотонна класика, як і раніше, виглядає найвдаліше, можливо в поєднанні чорним або червоним кольором на інших нігтях.






Способи декору

Щоб прикрасити нігті золотом, можна використовувати технологію втирання. Даний метод дозволить легко створити золотистий візерунок на поверхні нігтів, який довгий час не з них сходитиме і радуватиме власника металевим відблиском. Послугу золотого втирання пропонують майстри у манікюрних салонах.

  • На золотому фоні можна зобразити різні візерунки. Це можуть бути темні плями, смужки чи крапки. Нігті можна зробити двоколірними, створивши градієнтний або різкий перехід від золотої поверхні до іншого кольору. Наприклад, пишність золота непогано поєднується з ніжністю молочного відтінку.
  • Якщо ще один варіант манікюрного дизайну можна використовувати фольгу. Цим декоративним матеріалом покривають всю поверхню нігтя, або окремі лунки. Шматочки золотої фольги можна наклеїти на нігті будь-якого відтінку, додавши золоті акценти манікюру.
  • Коштовне мерехтіння золота іноді створюється рахунок додавання конфетті, гліттера, страз на поверхню нігтів під час манікюру. Ці елементи успішно поєднуються з френчем, омбре та іншими лаконічними варіантами манікюрного дизайну.






При створенні розкішного золотого манікюру нігті доречно інкрустувати нігті коштовним камінням. Як альтернатива використовується мікробісер різних відтінків.

Цими дрібними прикрасами можна декорувати лише одну ніготь, половину нігтя або тонку смужку на нігтьовій пластині. Іноді це виглядає дуже екстравагантно, але мода не стоїть на місці у своїх експериментах.

Колірні сполучення

Золоте покриття вдало поєднується з чорним, білим, червоним та багатьма іншими кольорами. Простір для експериментів нічим не обмежений, крім фантазії нейл-майстрів, але ці варіанти є найбільш класичними.

  • Червоний, вишневий, бордовий, винний та інші відтінки червоного створюють королівське враження від манікюру. Можливі варіанти манікюру – створення вертикальної або горизонтальної золотої смужки на червоному тлі, різкий перехід між червоною та золотою половиною нігтя, золоте втирання на червоній основі.
  • Поєднання чорного із золотим виглядає найбагатше і розкішніше. Цей стильний манікюр підійде для спеціальних урочистих церемоній. Це найбільш зручний спосіб підкреслити віп-статус носія манікюру. Зобразимо на чорних нігтях строгий золотий візерунок, рівні смужки, великі лусочки, золоті зірки.
  • Білосніжний, бежевий та інші відтінки білого теж підходять для поєднання із золотом. У пастельне біле тло гармонійно впишеться невелике золоте напилення, хвилясті блискучі смужки, градієнт, френч.















Блиск і пишність золотого покриття створять враження розкоші та багатства. Цей манікюр призначений для того, щоб сяяти на святах, але окремі золоті деталі можна включити у повсякденний образ.

Щоб вибрати свій варіант, варто окинути поглядом фото золотого манікюру.






Фото золотого манікюру