Золотий манікюр: стильні поєднання кольорів та модні фото-варіанти дизайну нігтів (квадратних, круглих, овальних, довгих та коротких)

Золотий манікюр: модні мотиви та красиві поєднання, розкіш та бездоганний стиль для нігтів різних форм, 127 фото.

Сяйво дорогоцінного металу на нігтях так чи інакше вабить оточуючих. Золотий лак підходить для світських та вечірніх заходів.

Манікюр із золотом люблять зірки шоу-бізнесу, щоб підкреслити свою причетність до богемного середовища.

Типи лакових покриттів

Золоті лаки створюють різні ефекти на нігтях. Це відбувається через те, що лаки відрізняються між собою не лише за кольором, а й за консистенцією.

Зовнішній вигляд нігтів, покритий золотим лаком, залежить від типу рідини.

Наведемо три типи лаку, які можна нанести під час манікюру:

  1. Шіммер. Має у складі дрібні мерехтливі частинки. Виглядає досить непогано, тому підходить для створення основи та повсякденного носіння.
  2. Гліттер. Забезпечує сильне сяйво нафарбованим нігтям за рахунок присутності великих блискіток у складі рідини. Найкраще виділяти їм окремі області на нігтях і підбирати до вечірнього вбрання.
  3. Металік. Створює відлиту глянсову поверхню на нігтях, надаючи ефект золотих злитків.


Будь-яке лакове покриття з блискучими частинками має прозору рідку основу. Тому для зафарбовування блискітками усієї області нігтя цю рідину необхідно наносити шарами.

Окрім цього, нігті іноді покривають розсипчастими золотими блискітками. Сухими мерехтливими частинками посипають невисохлу поверхню нігтя, а потім покривають прозорим лаком для закріплення. Частинки можуть бути досить великими і мати форму лусочок.