Манікюр на зиму 2024: модні тренди та 125 фото ідей зимового дизайну нігтів + ​​добірка цікавих рішень та свіжих новинок

Манікюр на зиму 2024 – ТОП-10 останніх тенденцій зимового нейл-арту. 125 фото новорічного та святкового оформлення

Гарний манікюр на руках — одна з ознак доглянутих рук. Манікюр актуальний у будь-який період часу, єдине варто розуміти, що манікюр з пальмами та черепашками буде не надто доречним у зимовий період або навпаки – сніжинки в серпні.

Кожен рік з’являються нові варіанти оформлення нігтів, якісь кольори та тони стають популярнішими, а якісь малюнки відходять на другий план… Нижче представлені наймодніші фото зимового манікюру 2024 на різну довжину та форму нігтів.

Тенденції осіннього та зимового манікюру 2024 року

Основні тренди манікюру осінь та зима 2024 є як однотонне покриття, так і малюнки, а саме:

  1. Манікюр в один тон вважається мінімалістичним, але водночас милим та привабливим на вигляд. Серед тонів найбільш популярні: синій, червоний, бронзовий, срібний, сірий, чорний, бежевий та білий.
  2. Мармуровий – один із популярних манікюрів, який досить стильний на вигляд. Варто зазначити, що такий варіант манікюру підходить на будь-яку довжину нігтів і можна виконати у різних тонах.
  3. Манікюр з використанням блискіток як ніколи підходить на зимовий період часу. Лак з блискітками можна наносити як на один, так і на всі нігтики, при цьому вони не будуть зухвало виглядати.
  4. Градієнт – дуже цікавий варіант створення гарного манікюру на цей період. Варто зазначити, що такий манікюр досить стримано виглядає.
  5. Манікюр із зображенням різних геометричних фігур у яскравому або ніжнішому кольорі.
Манікюр з малюнками — один із найпопулярніших і найрізноманітніших варіантів, тому що можна створити унікальний малюнок або застосувати вже готові наклейки.