Геометрія манікюру: модні малюнки та красиві візерунки. Актуальні рішення оригінального оформлення довгих і коротких нігтів (95 фото)

Геометрія манікюру – особливості вибору стилю, візерунка та малюнка. Підбірка найкращих новинок геометричного дизайну нігтів

Геометрія в дизайні нігті набирає популярності у 2023 році. Все частіше можна спостерігати подібний дизайн на нігтики прекрасних дам. Дизайн геометрія був відомий і кількома роками раніше, але не був таким популярним.

Мастерам початківців буде складно виконати манікюр геометрія на нігтях без знання технік і спеціальних матеріалів, які знадобляться для роботи.

Розберемо кілька хитрощів і технік із докладною послідовністю виконання. Які інструменти допоможуть вам намалювати чіткі та рівні лінії.

Геометрія в дизайні 2023

Дизайн геометрія став найпопулярнішим у 2023 році у поєднанні з мінімалізмом. Геометрія надає витонченості нігтикам. У мінімалізмі можна використовувати чіткі чіткі фігури, квадрат трикутник. Промальовувати різні лінії.

Для промальовування дизайну геометрії вам знадобляться різні кисті. Промальовувати тонкі лінії можна пензлем «волосок». Натискати на кисть не варто, набирайте небагато матеріалу, надлишок матеріалу та сильний натиск завадять вам намалювати тонкі та легкі лінії.

Уявимо вашій увазі фото геометрії манікюру у поєднанні з мінімалізмом.

 • Дизайн манікюру геометрія має безліч варіантів і один із них – це вертикальна смуга на нігтики.
 • Вона може бути самостійним дизайном і бути додатковим елементом декору.
 • Виконувати її можна в різних техніках, градієнті, фользі, втиранні, стразах, пісках, але важливо, щоб її межі були чіткими. Промальовувати лінію можна так само пензлем волосок.

Якщо ви все ж таки сумніваєтеся в тому, що зможете намалювати рівну лінію, зверніться до фольгованих смужок, які допоможуть задати межі лінії та заповніть порожній простір.

Класичним поєднанням у дизайні геометрія вважається білий та чорний колір. Популярними у 2023 році стали геометричні рослинні малюнки. Виконати їх уручну практично неможливо. На допомогу приходить стемпінг чи слайдери. На нігтях такий варіант дизайну виглядає ніжно та незвично.

Геометрію можна доповнити різними елементами ботаніки, такий стиль став популярним у 2023 році. Можна намалювати різні лінії та елементи геометрії та гармонійно доповнити їх листочками чи квіточками.


Поєднання геометрії та градієнта

Градієнт вважається трендом 2023 року, його можна перетворити та змусити грати новими фарбами. Додати градієнт можна додати геометрією.

На всіх нігтиках виконується класичний градієнт, від основи нігтя до торця. Далі вам необхідно скористатися фольгованими стрічками. Ними необхідно встановити контур вертикальної лінії. На ній варто виконати градієнт від торця до основи нігтя. Доповнити дизайн можна піском, надавши зворотному градієнту обсягу.

 • Виконувати можна не тільки вертикальний, а й горизонтальний градієнт. Можна не зупинятись на одній зворотній лінії градієнта.
 • Виконати кілька, такий дизайн виглядатиме цікавіше. Ця ідея манікюру геометрія є досить цікавою і незвичайною.
 • Ваші нігтики не залишаться поза увагою. На фото ви можете вивчити різноманітні види градієнта з геометрією.
 • Модний манікюр геометрія – це промальовування елементів геометрії з поступовим зменшенням інтенсивності кольору.
 • Виконувати такий градієнт можна у різних напрямках, все залежить від вашої фантазії.Виконати такий градієнт не складно, достатньо вибрати колір, що сподобався, і промалювати їм перший ряд фігур. Додати до нього трохи білої фарби промалювати наступний рядок. Подібні дії слід повторювати після промальовування кожного ряду.

Геометрія у поєднанні з Nude

Нюдовий манікюр стає дедалі популярнішим. Багато дівчат віддають перевагу більш спокійному дизайну в манікюрі, кричливим і викликаючим дизайнам. Поєднання геометрії з нюдом чудове рішення. Спокійні тони можна доповнити непомітним дизайном.

Протилежним нюдовому манікюру став смугастий манікюр геометрія 2023 року у поєднанні з яскравими кольорами. Для смугастого дизайну використовують пару нігтиків, попередньо ставлять невеликі точки для майбутніх ліній.

Основними кольорами, що використовуються для дизайну геометрія стали: червоний, рожевий, чорний, зелений, синій та білий.


У теплу пору року в дизайні використовують світліші відтінки гель лаку, доповнюючи їх геометричним малюнком.У холодну пору року красуні віддають перевагу темним відтінкам.

Дизайн зі смужками

Дизайн зі смужками вважається найпопулярнішим. Його виконують як у одному кольорі, і у різних. Товщина та кількість смужок змінюється залежно від вашої фантазії.

Він може бути як самостійний дизайн, так і комбінуватися з іншими дизайнами. Тонкими смужками можна доповнити дизайн із вензелями. Смужкам можна надати обсягу посипавши їх піском.

Місячна геометрія

Нові дизайни здебільшого беруть свій початок із класичних варіантів дизайну нігтів. Одним із таких став місячний дизайн, який зазнав деяких змін.

 • Стиль геометрії також наклав свій відбиток на місячний манікюр.
 • Класична лунка замінилася на трикутник.
 • Можна використовувати інші геометричні фігури для промальовування лунки, іноді її викладають стразами.
 • Для чіткості геометричних фігур також варто робити невеликі точки, які допоможуть намалювати рівну фігуру.

Геометрія з «битим склом»

Техніка битого скла стала досить популярною, взимку вона нагадує морозні візерунки на склі. Влітку майстри виконують з нею малюнок метелика.

Виконати геометричний дизайн із битим склом не складно. У продажу вже є нарізане бите скло, воно значно полегшує роботу.Потрібно викласти на нігтях необхідний геометричний малюнок та обвести контур.

Можна придбати бите скло, яке ви можете різати самі, підбираючи необхідний розмір та форму. Тут можна надати волю фантазії.

Прозорий манікюр + геометрія

Виконати прозорий манікюр із геометрією не складно, він відноситься до стилю мінімалізм. Нігтики покривають прозорою або камуфлюючою базою з кольором найбільш наближеному до натурального, покриття доповнюють геометричними елементами. Ви можете використовувати різні кольори залежно від пори року.Дизайн геометрія має безліч варіантів виконання, не обмежується кольорами. Геометричний малюнок може бути різним, все залежить від ваших уподобань та фантазії.

Фото геометрії манікюру