Геометрія манікюру: модні малюнки та красиві візерунки. Актуальні рішення оригінального оформлення довгих і коротких нігтів (95 фото)

Геометрія манікюру – особливості вибору стилю, візерунка та малюнка. Підбірка найкращих новинок геометричного дизайну нігтів

Геометрія в дизайні нігті набирає популярності у 2024 році. Все частіше можна спостерігати подібний дизайн на нігтики прекрасних дам. Дизайн геометрія був відомий і кількома роками раніше, але не був таким популярним.

Мастерам початківців буде складно виконати манікюр геометрія на нігтях без знання технік і спеціальних матеріалів, які знадобляться для роботи.

Розберемо кілька хитрощів і технік із докладною послідовністю виконання. Які інструменти допоможуть вам намалювати чіткі та рівні лінії.

Геометрія в дизайні 2024

Дизайн геометрія став найпопулярнішим у 2024 році у поєднанні з мінімалізмом. Геометрія надає витонченості нігтикам. У мінімалізмі можна використовувати чіткі чіткі фігури, квадрат трикутник. Промальовувати різні лінії.

Для промальовування дизайну геометрії вам знадобляться різні кисті. Промальовувати тонкі лінії можна пензлем «волосок». Натискати на кисть не варто, набирайте небагато матеріалу, надлишок матеріалу та сильний натиск завадять вам намалювати тонкі та легкі лінії.

Уявимо вашій увазі фото геометрії манікюру у поєднанні з мінімалізмом.

  • Дизайн манікюру геометрія має безліч варіантів і один із них – це вертикальна смуга на нігтики.
  • Вона може бути самостійним дизайном і бути додатковим елементом декору.
  • Виконувати її можна в різних техніках, градієнті, фользі, втиранні, стразах, пісках, але важливо, щоб її межі були чіткими. Промальовувати лінію можна так само пензлем волосок.

Якщо ви все ж таки сумніваєтеся в тому, що зможете намалювати рівну лінію, зверніться до фольгованих смужок, які допоможуть задати межі лінії та заповніть порожній простір.

Класичним поєднанням у дизайні геометрія вважається білий та чорний колір. Популярними у 2024 році стали геометричні рослинні малюнки. Виконати їх уручну практично неможливо. На допомогу приходить стемпінг чи слайдери. На нігтях такий варіант дизайну виглядає ніжно та незвично.

Геометрію можна доповнити різними елементами ботаніки, такий стиль став популярним у 2024 році. Можна намалювати різні лінії та елементи геометрії та гармонійно доповнити їх листочками чи квіточками.