Машинка для манікюру: 9 кращих моделей апаратів та приладів з описом, які насадки та фрези потрібні для початківців

Машинка для манікюру: які бувають, який апарат для домашнього манікюру кращий? Види, вибір, насадки, використання

Якщо ви вирішили стати майстром з манікюру, вам обов’язково знадобиться машинка для манікюру.

Сьогодні ми детально розповімо вам про те, як правильно вибрати цей пристрій та як користуватися машинкою для манікюру.

5 важливих рекомендацій перед придбанням

Зверніть увагу на той момент, щоб вага ручки вага ручки апарата була до 200 г, інакше робота стане справжнім пеклом. Адже рука від тривалої роботи постійно втомлюватиметься.
Але й менше 100 грамів ручки не потрібно брати, оскільки швидше за все в такому пристрої встановлено занадто малопотужні двигуни.

  1. Попросіть продавця включити машинку в мережу, поступово розженіть апарат до максимальних обертів, при цьому ручку тримайте всього двома пальцями. Якщо сильних стрибків вібрацій ви не відчули, можна купувати такий апарат. Взагалі хороші виробники намагаються дбати про те, щоб вібрацій не було навіть на підвищених оборотах фрези.
  2. Якщо ви купуєте в інтернет-магазинах, то намагайтеся вибирати оплату при отриманні, тому що недобросовісні працівники пошти часто крадуть посилки.
  3. Радимо також оцінити довжину проводів, адже якщо вони будуть занадто довгими, то вони постійно чіплятимуться за різні елементи робочого столу. Але не забувайте про те, що вам потрібен не дуже короткий кабель для зручної роботи.
  4. Перед придбанням апарата варто уточнити, яким чином проводиться заміна насадок, бажано щоб механізм був швидкознімним. Бажано, щоб усі необхідні насадки вже йшли в комплекті, тому що це говорить про те, що виробник попередньо протестував їх на даному пристрої.
  5. Якщо ви хочете, щоб машина прослужила вам не один рік, варто уважно оглянути місця підведення електричного шнура до ручки. На самій ручці має бути спеціальна поворотна вставка або спеціальний компенсатор для захисту від перегинів.Якщо нічого такого на ручці ви не виявили, то такий кабель швидко перегнеться.

Оцініть якість фрез, що йдуть у комплекті, всі насічки повинні бути рівними, а абразивний матеріал не повинен відпадати з металевої основи.