Модний манікюр 2023: фото трендів та найкрасивіших новинок дизайну нігтів, модні техніки та стильні ідеї манікюру

Модний манікюр – повний гід за трендами сезону. Понад 200 фото-варіантів оформлення нігтів для повсякденного манікюру

Тенденції модного манікюру 2023 року не сильно змінилися в порівнянні з минулим роком. Найбільш серйозні зміни торкнулися актуальних відтінків, а решта складових красивого дизайну залишилася майже без змін.

Для того, щоб підібрати правильний образ для нігтів, потрібно враховувати дуже багато нюансів, тому що кожен із них тією чи іншою мірою впливає на зовнішній вигляд манікюру.

Модний манікюр поточного року просто завалений сміливими цікавими варіантами, які варто спробувати хоча б 1 раз.

Дизайнери активно використовують велику кількість допоміжного декору, різного роду стрази та блискітки, невеликі намистини, фактично все, що може потрапити під руку.

Дуже актуальна стилізація нігтів під будь-яку тематику з використанням відповідного декорування. Все це виглядає дуже красиво, але вимагає дбайливого догляду.

Простота – тренд манікюру 2023

У черговий раз одним із найбільш затребуваних напрямків у манікюрі стала простота.Це зумовлено тим, що жінки прагнуть максимально спростити своє життя, позбавитися всього, що їм може заважати і відволікати їх під час важливих справ.

Яскравий манікюр, безумовно, виглядає дуже красиво, проте він підходить далеко не для всіх заходів і не підходить для повсякденного носіння.

 • Як і минулого року, велику популярність мають ніжні, пастельні тони.
 • Вони підкреслюють жіночність і витонченість, дозволяють розкрити найсміливіші ідеї, при цьому зробивши їх ненав’язливими.
 • Такий манікюр ідеально доповнить фактично будь-який образ незалежно від загальної тематики.

Дуже популярний рожевий колір також тілесний, тому що в манікюрі вони вважаються базово-нейтральними. Такі нігті не впадають у вічі, вони візуально роблять пальці на руках довшими і тоншими, роблячи їх красивішими.

Тематичність

На фото модного манікюру видно, що великий вплив на вибір того чи іншого образу для нігтів впливає певна тематика, якою дотримується жінка. Зазвичай підбирають оптимальний манікюр для повсякденного носіння з огляду на власну зручність. Однак останнім часом стали популярними довгі нігті.

 • Вони довші за середні, з ними трохи незручно, проте виглядає це дуже красиво.
 • Варто враховувати той факт, що вони не підуть у тому випадку, якщо пальці рук і так довгі та тонкі.
 • З таким довгим манікюром вони будуть виглядати неприродно і сильно впадати у вічі, проте такий варіант все ж таки має місце серед модних тенденцій цього року.

Квадратний та однотонний

Важко сказати, що саме вплинуло на моду настільки сильно, що короткі квадратні нігті різко стали користуватися великою популярністю.

Бьюті-фахівці пояснюють це тим, що дівчата з кожним днем ​​намагаються відкривати для себе щось нове, вони поступово відходять від монотонного ритму життя, їм хочеться робити щось цікавіше.

 • Довгі нігті не завжди зручні для шукачок чогось нового, а ось короткі у квадратному дизайні підходять ідеально.
 • Вони не заважають, і при цьому виглядають доглянуто та дуже красиво.
 • Вибір дизайну в цьому випадку є абсолютно необмеженим, але найбільшою популярністю користуються базові тони, тому що вони добре підходять до всього.

Зазвичай це світлі відтінки: персиковий, фіолетовий, бірюзовий; але можна зустріти і темніші тони, наприклад темно-сірі, кольори деревини і навіть чорні.

Осінній манікюр

Осінь у Росії традиційно волога та прохолодна, тому варто подбати про те, щоб руки були у теплі.Це накладає свій відбиток на модний осінній манікюр. Враховуючи той факт, що дівчата будуть змушені носити рукавички, нігті не можуть бути більшими за середню довжину, тому що інакше вони будуть дуже заважати.

Перевага надається загостреному дизайну в сріблястих і золотистих тонах, вони ідеально описують осінню пору року. Перевага загостреному дизайну пояснюється зручністю, такі нігті мають менший ризик зачепитися за щось.Сміливий вечірній варіант

Модні новинки манікюру оновили насамперед вечірні дизайни нігтів. Як і раніше, перевага надається сміливим відтінкам, які зазвичай не використовують для повсякденного манікюру. Але є кілька суттєвих змін.

 • Цього року популярністю користуються незвичайні поєднання відтінків та фактур. Дуже популярний золотистий колір у сукупності з темними відтінками, тому що на їхньому фоні його добре видно.
 • Підбирати відтінок, що акцентує на собі, на нігтях варто виходячи з передбачуваного вбрання. Наприклад, якщо планується надіти кільця, то один із відтінків на нігтях повинен перегукуватися з кольором кілець, це допоможе досягти гарної гармонійності загального вигляду та стилю.
 • Необов’язково робити довгі нігті, якщо необхідно створити вечірній образ. Можна зосередитись на вже наявній довжині і просто перетворити її за допомогою додаткових засобів. Потрібно тільки визначитися з оптимальним дизайном, щоб нігті виглядали ідеально.


Дуже популярно стали вимальовувати якісь слова або цілі словосполучення на нігтях за допомогою спеціальних засобів. Це може стати дуже цікавим рішенням, наголосити на індивідуальності стилю дівчини.

На що звернути увагу

Розглядаючи наймодніші дизайни манікюру не рекомендується сліпо слідувати і робити такі самі нігті, це не допоможе створити бажаний, неповторний образ, який надовго запам’ятається оточуючим.

Найкраще використовувати модні тенденції як базу, від якої можна відштовхуватися, на якій можна скласти власний дизайн, який буде відповідати поточній моді.

Також варто враховувати, що модний манікюр гель-лаком може відійти від поверхні, якщо надати надто сильної дії на нігті. Кошти потрібно підбирати виходячи з умов, у яких будуть нігті.

Оптимальним варіантом буде використання засобів підвищеної стійкості та додаткове посилення нігтьової пластини, це допоможе захистити її від тріщин та заломів з необережності.

Фото модного манікюру 2023