Правильний манікюр (110 фото): вчимося робити самій собі в домашніх умовах по кроках стильний манікюр, легкі приклади та новинки дизайну

Правильний манікюр: інструкція з оглядом найпростіших моделей та секретами для початківців, як зробити гарний манікюр

Досить часто будь-яка модниця потрапляє в таке становище, коли на візит до манікюрного салону вона не має ні часу, ні грошей.

В той же час саме в таких ситуаціях нерідко з’ясовується, що вже завтра вранці треба буде з’явитися на важливому діловому чи світському заході, де крім гардеробу та зачіски обов’язково звернуть найпильнішу увагу на стан нігтів.

Правильний манікюр у домашніх умовах

У результаті доводиться ламати голову над тим, як правильно робити манікюр найпростішими підручними засобами прямо в готелі, орендованій квартирі або в санаторії на березі теплого моря.

При такому розвитку подій обов’язково виручить докладна інструкція, яка пояснює, які дії необхідно зробити, щоб у найкоротші терміни нанести правильний манікюр у домашніх умовах.

  • Як це не дивно звучить в епоху повсюдного панування модних салонів за нейл-артом, цілком гідний і навіть стильний манікюр вдасться зробити навіть за найскромнішого бюджету на косметику і практично при повному відсутності відповідних навичок.
  • Щоб переконатися в цьому, достатньо розглянути кілька фото правильного манікюру в Інтернеті та модних журналах.