Правильний манікюр (110 фото): вчимося робити самій собі в домашніх умовах по кроках стильний манікюр, легкі приклади та новинки дизайну

Правильний манікюр: інструкція з оглядом найпростіших моделей та секретами для початківців, як зробити гарний манікюр

Досить часто будь-яка модниця потрапляє в таке становище, коли на візит до манікюрного салону вона не має ні часу, ні грошей.

В той же час саме в таких ситуаціях нерідко з’ясовується, що вже завтра вранці треба буде з’явитися на важливому діловому чи світському заході, де крім гардеробу та зачіски обов’язково звернуть найпильнішу увагу на стан нігтів.

Правильний манікюр у домашніх умовах

У результаті доводиться ламати голову над тим, як правильно робити манікюр найпростішими підручними засобами прямо в готелі, орендованій квартирі або в санаторії на березі теплого моря.

При такому розвитку подій обов’язково виручить докладна інструкція, яка пояснює, які дії необхідно зробити, щоб у найкоротші терміни нанести правильний манікюр у домашніх умовах.

  • Як це не дивно звучить в епоху повсюдного панування модних салонів за нейл-артом, цілком гідний і навіть стильний манікюр вдасться зробити навіть за найскромнішого бюджету на косметику і практично при повному відсутності відповідних навичок.
  • Щоб переконатися в цьому, достатньо розглянути кілька фото правильного манікюру в Інтернеті та модних журналах.

Методики гігієнічного манікюру

Незалежно від того, який саме план було прийнято щодо декорування нігтів, – нанесення лаку, гелю або емалі, – все одно починатися процедура догляду та прикраси має з гігієнічного манікюру.









Не маючи можливості нанести правильний апаратний манікюр, у домашніх умовах або в поїздці є сенс скористатися однією з наступних двох методик:

  • Обрізний, при якому кутикула та бічні валики обробляються спеціальними ножицями або кусачками;
  • Європейської, яка має на меті розм’якшити кутикулу і зрушити її у бік нігтьової основи.

Підступність та непередбачуваність кутикули

При цьому бажано скористатися мудрою порадою: краще не братися за обрізний манікюр, якщо немає жодного уявлення про структуру кутикули та безпечну методику її обробки.

Взяти та просто видалити кутикулу абсолютно неприпустимо. Цій дії рішуче перешкоджають наступні дві міркування.

  1. На місці криво зробленого зрізу через кілька діб утворюються задирки і з’являться больові відчуття.
  2. Цей факт буде тим більше неприємний тому, що у вечір нанесення манікюру складеться враження, ніби всі процедури були зроблені бездоганно.
  3. На кожному пальці кутикула має особливу структуру і по-різному наближена до капілярів.
  4. Це означає, що, якщо на одному пальці шкіру вдасться зрізати без болю та мук, то на іншому цілком реальній виявиться небезпека завдати собі поранення.

Місце пошкодження пальця буде нити і боліти, а при поганому розвитку подій нагноиться, що вимагатиме негайного хірургічного втручання заради повного видалення гною.









Сухий та мокрий манікюр

Щоб уникнути такого розвитку подій, необхідно зробити собі правильний манікюр гель-лаком європейського типу. Він практично виключає небезпеку отримання тієї чи іншої травми.

Європейський манікюр поділяється на сухий та мокрий. Сухий наноситься із застосуванням спеціальних засобів для обробки кутикули, званих ремуверами. Другий робиться з використанням ванни, яка розм’якшує тканини.

Щоб зробити сухий манікюр, достатньо покрити спеціальним засобом кутикулу. Залишається витримати час, позначений фірмою-виробником, після чого зрушити кутикулу спеціальним апельсиновим стиком. Будь-які сумніви щодо того, що зробити це буде нескладно, розвіються після перегляду відео правильного манікюру.

Необхідний набір аксесуарів

Мокрому необрізному манікюру варто приділити дещо більше уваги.

Для його нанесення будуть необхідні:

  • Ємність із теплою водою. У похідних умовах можна скористатися чайним кухлем або тазиком. Бажано, щоб температура води була в інтервалі від 37 до 40 градусів;
  • Апельсиновий стик. Слід тримати напоготові дві-три такі палички. Справа в тому, що тепла вода досить швидко зруйнує цілісність стику;
  • Пилка для надання нігтьової пластини відповідної конфігурації. Для натуральних нігтів слід скористатися пилкою на 220 грит;

Слід також тримати напоготові два рушники, щоб швидко висушити шкіру на руках.









Проста послідовність дій

  1. Спершу необхідно створити пилкою потрібну конфігурацію. Це важливо зробити саме перед ванною, інакше доведеться мати справу з розм’якшеними нігтями, які обпилюванню практично не піддаються.
  2. Геометрія нігтя підбирається відповідно до його товщини і довжини. При нестачі часу досить просто злегка вкоротити нігтик. У цьому також є сенс, якщо він ще зберігає контури, отримані в манікюрному салоні.
  3. Далі необхідно тверезо оцінити стан бічних валиків. У тому випадку, якщо буде виявлено їхнє огрубіння, потрібно обережно обробити їх пилкою на 180 грит. Важливо, щоб вона в процесі роботи ніяк не торкалася нігтів.
  4. Потім треба помочити пальці у ванні від семи до десяти хвилин. Це дозволить суттєво розм’якшити кутикулу, що помітно спростить її усунення.
  5. Потім береться апельсиновий стик, і кутикула потроху зміщується у бік нігтьової основи. Не слід тиснути на паличку надмірно, інакше вона травмує і ніготь, і кутикулу. Цей алгоритм слід відтворити на всіх інших пальцях.

  6. Залишається старанно протерти руки рушниками.

Манікюр лаком у домашніх умовах

Кожній модниці треба вміти самій наносити вдома манікюр за допомогою простого лаку.При всьому тому, що все більше милих жінок захоплюється перманентним гель-лаком, є ще чимало і таких, які вперто користуються простим лаком і знаходять у ньому широкий ряд переваг.

  • Відповідно, логічно запитатиме, навіщо взагалі давати рекомендації щодо даної технології.
  • Адже вся процедура полягає в фарбуванні та сушінні.
  • Насправді грамотне покриття лаком передбачає дещо більше дій.

Довгана технологія нанесення манікюру в даному випадку збільшить термін служби лаку і зменшить травоматичний вплив на нігтик.









Набір для покриття покриття

Для технічно бездоганного нанесення манікюру в цьому випадку буде потрібно:

  • Рідина для знежирення, зняття липкості та дегідратації;
  • Грунтовка під лаковий шар, яка поглине всі незначні западинки та сформує площину для лакового шару;
  • Лак потрібного кольору, причому бажано вибрати його із категорії «фрі». Подібні покриття не містять активних речовин, що в’їдаються в ніготь і швидко руйнують зовнішній шар;
  • Ватний диск або серветки без ворсу;
  • Кристальний закріплювач лаку з ефектом сушіння;
  • Масло для кутикули. Бажано, щоб воно було натуральним та не містило мінеральних добавок. Лише в цьому випадку масло принесе очікуваний ефект: кутикула розм’якшиться і задирки не з’являться.

Не зайве також запастися рідкою стрічкою. Вона захистить шкіру поруч із нігтьовою пластиною і запобігає затікам лаку.


Фото правильного манікюру