Нарощування нігтів: техніка виконання, як самостійно наростити нігті в домашніх умовах гель-лаком (покрокова інструкція з фото)

Нарощування нігтів: покрокова технологія для початківців, види та етапи процедур на формах або тіпсах, 100 фото

Довгі акуратні нігтики – це чудовий атрибут, який чудово доповнює жіночий образ. Ось тільки не всі представники прекрасної жіночої статі можуть відростити такі нігті.

Іноді це обумовлено поганим здоров’ям нігтів, але в більшості випадків просто доводиться довго чекати, коли вони вже відростуть. Здорово, що існує маса способів нарощування нігтів, і зовсім не обов’язково йти в салон краси за цією послугою, адже нігті можна наростити і вдома.

У цій статті ми докладно опишемо процедуру нарощування нігтів для початківців, а також поділимося корисними порадами щодо догляду за ними.

Переваги та недоліки цієї процедури

Ви повинні розуміти, що самостійно нарощування вимагає граничної обережності та акуратності. Але крім цього, потрібно твердо вирішити, чи робите ви довгі нігтики чи ні, щоб визначитися з цим важливим моментом, нижче ми розібрали основні плюси та мінуси нарощування









Переваги нарощування

  • Легкість виконання. Наростити нігті зможе абсолютно будь-яка дівчина, потрібно лише підготувати все необхідне, а потім трохи попрактикуватися.
  • Можна замаскувати зайву рельєфність нігтьової пластини. Спеціальний акрил або гель дають можливість усунути всі нерівності, тому нігті стають рівними та красивими.
  • Міцність. Штучне покриття на нігтьовій пластині захищає він різних подряпин, сколів та інших ушкоджень. Якщо ви наростите нігті, то ваші нігтики не будуть ламатися і розділятися на шари.
  • Боротьба зі шкідливою звичкою. Якщо ви наростите собі нігті, то ви назавжди покінчите зі звичкою гризти нігті. Адже твердий гель погризти не так просто, та й сліди від зубів залишатимуться, якщо ви продовжите це робити, а це сильно зіпсує вигляд манікюру.

Головні недоліки нарощування

  • Завищена ціна. Хоч і ви робитимете вдома нарощування, але все одно вам доведеться витратитися на хороші гелі та необхідні інструменти, а також інше приладдя.
  • Погіршення здоров’я нігтя. Пов’язано це з тим, що акрил та різні гелі блокують надходження кисню до нігтя, тому під пластиною можуть утворюватися порожнечі, в яких добре розвиватимуться мікроорганізми та грибок.
  • Великі витрати за часом. Якщо в салоні вам можуть наростити акуратні нігтики за 50-60 хвилин, то вдома на цю процедуру у вас піде 2 або навіть 3 години. Звичайно, через 2-3 такі процедури, ви зможете суттєво скоротити цей час.

Нарощені нігті потребують регулярного коригування. Зазвичай таку процедуру треба проводити 1 раз на 2-3 тижні, тому що поступово вони підламуються, йдуть убік і втрачають колір.