Фото манікюру: 140 фото красивих та наймодніших новинок дизайну нігтів (овальних, круглих, гострих, квадратних, з френчем та гель-лаком)

Фото манікюру: сучасні ідеї з описом основних тенденцій вибору нейл-арту та переходу кольорів (140 фото-новинок)

Дівчина має бути витонченою, красивою та доглянутою. У ній має бути ідеально все, і манікюр не виняток. Манікюр повинен бути виконаний акуратно красиво, нігтики повинні бути ідеально підпилені.

Насамперед погляд падає на руки жінки. Саме з цієї причини необхідно стежити за манікюром, а дизайн має бути підібраний під ваш стиль та характер.

Наймодніший манікюр зображений на фотоНезважаючи на тенденцію в області манікюру, з кожним роком дизайни перевершують попередні, але неможливо перепробувати все.З великої кількості дизайнів дівчата виконують лише пару, які найбільше вподобали.

Нейл індустрія швидко розвивається. З’являються нові інструменти, елементи декору, які можна поєднувати між собою, створюючи неповторні дизайни. Майстри та клієнти, проявивши фантазію, створюють унікальний дизайн, що підходить тільки одній дівчині.

Детально розглянемо та представимо фото модного манікюру 2024Модні дизайни 2024

Французький манікюр:

 • Френч вважається класикою дизайну, його розробили понад 35 років тому. Він став улюбленим дизайном багатьох модниць.
 • Лінія посмішки класичного білого кольору, надає ніжності та витонченості образу.
 • З часом французький манікюр видозмінився, класична біла лінія посмішки зараз виконується в різних кольорах від найтемнішого, до найсвітлішого.
 • Французький манікюр поєднують із різними малюнками. Жінково він виглядає у поєднанні з вензелями.
 • Навіть лінія усмішки зараз виконується у вигляді градієнта, це можуть бути як кольори гель лаку, так і втирання.
Звична всім овальна лінія посмішки так само згодом змінилася, вона може бути як скошеною на одну строну, так бути у формі зигзагу. Все залежить від фантазії майстра.

Трендом 2024 року став френч, у якому лінії посмішки промальовані за допомогою металевого втирання.

Матовий дизайн

Матовий дизайн став трендом №1 у 2024 році. Матове покриття виглядає стильно та дорого. Відмінно підходить для стильних та сміливих дівчат. Матовий дизайн приваблює захоплені погляди та відмінно перетворює будь-який дизайн.

 • Матового ефекту досягають за допомогою топа з матовим ефектом або сам лак має матовий ефект.
 • Самі різні кольори добре виглядають під матовим топом і підходять на будь-яку форму нігтів, від довгого мигдалю до короткого квадрата.
 • Матовий ефект можна поєднувати з різними варіантами дизайну. Найпоширенішим стало поєднання матового топу та фольги.
 • Поєднувати можна і геометричний дизайн з матовим топом, у такому поєднанні геометрія виглядає по-новому.
Новий стиль дизайну тату виконують тільки з матовим покриттям.


У 2024 році актуальним вважається поєднання різних стилів та дизайнів. На матовому покритті за допомогою глянсового топу можна створювати різні малюнки. Найпопулярнішим вважається зображення крапель на матовому топі.

Стемпінг

Дизайн, відомий досить давно, але свою популярність він став набирати у 2020-2021. Для такого дизайну використовують спеціальні лаки або фарбу, перенести малюнок із металевої пластини за допомогою гель лак не вийде.Він користується популярністю завдяки швидкості виконання та різноманітністю малюнків.

 • Малюнки можуть бути різними, від малюнків кольорів, до аномалістичних принтів.
 • У продажу представлені різні варіанти.
 • Малюнок переносять із металевої пластини на ніготь за допомогою силіконового штампу.

Котяче око

Гель лаки котяче око були популярні і раніше, але раніше млинець виконували у вигляді зіниці кішки. У 2024 котяче око отримало нове життя. Майстри стали покривати нігті котячим оком, створюючи розсіяний відблиск. Надалі його доповнювали малюнком або залишали так, покриваючи топом.У 2024 році в моду увійшов не тільки розсіяний відблиск котячого ока, але й різні його варіанти, вигнутий відблиск і т.д.

Nude

До моди увійшов природний стиль і дівчата намагаються дотримуватися йому у всьому. У дизайні нігтів застосовують нюдові відтінки, найбільш наближені до природного кольору нігтів.

 • Нюдовий дизайн підходить для жінок різного віку.
 • Він може підходить для різних випадків життя.
 • Манікюр у стилі нюд виконують на нігтях різної довжини.


На фото короткий манікюр у стилі нюд виглядає не менш жіночно.

Яскравий дизайн

З настанням весни дівчата воліють у дизайні нігтів яскраві та соковиті кольори. Доповнюють їх квітковими малюнками. На яскравий манікюр можуть зважитися лише найсміливіші дівчата. Яскраве рішення в дизайні тішить око і підвищує настрій.


З яскравими кольорами майстри вигадують різні комбінації. Можна зробити градієнт у яскравих кольорах. Яскравий манікюр можна успішно доповнити матовим покриттям.


Акварельні плями

У 2024 році техніка акварельних плям знову користується популярністю. Вона популярна завдяки текстурі. Акварельні плями мають напівпрозору структуру, при нанесенні кількох кольорів їх межі стикаючись утворюють унікальний малюнок та колір.


За допомогою акварельних або як їх ще називають чорнильних плям, створюють різні малюнки, це може бути метелик або квіточки тощо. або чорнильними плямами заповнюють весь ніготь перекриваючи матовим або глянсовим топом. Доповнити дизайн можна різними малюнками.

Градієнт

Напевно найвідоміший і найпопулярніший вид дизайну, його виконують у найрізноманітніших колірних рішеннях. Це може бути перехід від камуфлюючої бази кольору.

Градієнт може бути виконаний як у двох кольорах, так і кількох. Головне завдання майстра, це робити плавний перехід між кольорами, без явних меж.

Універсальний дизайн

Блискачі стали одним з універсальних дизайнів на будь-який захід і для повсякденного образу. Блискітками можна покрити як весь нігтик, так і заповнити невеликі елементи дизайну, промалювати невеликі деталі.

Дуже ефектно виглядає розтяжка блискіток від кінчика до основи, виходить щось на зразок градієнта.


Стрази

Стрази можуть надати урочистості для святкового манікюру. Стразами можна розбавити та надати жіночності нюдовому манікюру.


Дорогі дами виявляйте фантазію та створюйте унікальні дизайни, які підходять тільки вам.

Фото манікюру