Макіяж особи: як зробити? Покрокове керівництво з фото для початківців з основними правилами нанесення красивого макіяжу

Макіяж особи: головні етапи та порядок нанесення, 117 фото. Найкращі варіанти дизайну та секрети створення ідеального макіяжу

Нанесення макіяжу на обличчя – особливий ритуал, знайомий кожній жінці. Однак у багатьох сферах з’являються інновації, які дозволяють спростити процедури та зробити їх ефективнішими.

Аналогічно і в косметичній галузі: ринок постійно демонструє безліч новинок.

Сучасна інтерпретація макіяжу в обов’язковому порядку включає кілька базових правил попередньої підготовки:

  1. Правильний макіяж обличчя абсолютно немислимий без ретельного очищення шкіри. Умивання з пінкою, гелем або скрабом проводиться обов’язково.
  2. Зволоження шкіри дозволить створити ідеальний макіяж обличчя в домашніх умовах.
  3. Коригування форми брів має також проводитися на щоденній основі, щоб зберегти витончений вигин. Для круглої особи професіонали рекомендують брови зі зламом, при квадратному — у формі дуги з вигином, трикутне обличчя вимагає трохи піднятих брови, а щасливі володарки овальної особи можуть надавати своїм бровам будь-якої форми.
  4. Зволоження шкіри навколо очей дозволить уникнути пересушування чутливих ділянок і запобігає їх ранньому старінню.
  5. Не варто забувати і про губи: нанесення бальзаму, що доглядає, допоможе помаді краще пофарбувати губи, а блиск зробить губи більш чуттєвими.Експерти рекомендують використовувати ягідні, персикові та коралові відтінки дівчатам зі світлим волоссям. Брюнетки вільні зупинитися на будь-яких яскравих та екстравагантних кольорах.