Денний макіяж (145 фото): покрокове створення макіяжу для зелених, карих, сірих та блакитних очей. Уроки візажистів з нанесення косметики

Денний макіяж: як правильно зробити? Види та техніки макіяжу на кожен день з порадами щодо вибору косметики, 145 фото

Макіяж – це засіб, що допомагає підкреслювати індивідуальність і змінювати образ. Життя сучасних жінок відрізняється динамікою.

Прекрасній підлозі доводиться виявляти себе в різних амплуа протягом дня – на роботі доречний образ ділової жінки, образ студентки потребує певної помірності, а ввечері можна з’явитися у стилі «жінка-вамп».

Тому вимоги до макіяжу відрізняються. Те, що підходить для виходу ввечері, може вдень здатися зухвалим і навіть вульгарним. Відповідно макіяж денний відрізняється від вечірнього.








































В чому відмінність

Денний макіяж має на увазі створення природного образу, його відрізняють спокійні тони.

  • Потреба в денному макіяжі значно вища, ніж у вечірньому.
  • Його відносять до повсякденних видів та наносять для звичайних заходів – навчання, робота, прогулянки та шопінг, наприклад.
  • Однак не всі мають розуміння різниці. То в чому ж є основні відмінності?

Важливе завдання денного візажу полягає в тому, щоб створити природний образ з помірним використанням натуральних тонів, підкреслити індивідуальність та приховати недоліки.

Такий макіяж універсальний, він допомагає виражати настрій, пожвавлювати зовнішній вигляд у сірих буднях.

Правила денного візажу

Щоб створити гарний денний макіяж, необхідно дотримуватися певних правил, які полягають у наступному:

  • Природність – фундаментальне правило, яке полягає в тому, щоб косметика була якомога менш помітною на обличчі.
  • Доглянута шкіра – основа бездоганного макіяжу. Перед нанесенням косметичних засобів, не варто забувати про засоби догляду за шкірою обличчя.
  • Здорова шкіра. Харчування, шкідливі звички, обслуговування в косметологічних салонах все має значення. Хвору на шкіру не приховати навіть трьома шарами косметичних засобів.
  • Підбір відтінків косметики відповідно до свого кольоротипу. Слід знати, що та палітра, яка ідеальна для блондинок, не підходить брюнеткам.
  • Розтушовка – залізне правило. Кордонів між кольорами та відтінками не повинно бути видно, допускаються лише плавні переходи.
  • Відтіняти очі слід приглушеними тонами, максимально наближеними до природного кольору обличчя.
  • Брови варто трохи підкреслювати тінями, бажано під колір волосся.
  • Губи підкреслюються неяскравою помадою, тон якої ближчий до натурального. Можна використовувати напівпрозорий блиск. А ось яскравих відтінків варто уникати, якщо це не частина іміджу.
  • Акцент ставиться на чомусь одному. Це або очі, або губи.
  • Створюючи повсякденний образ, краще використовувати рівномірне природне освітлення, розташувавшись, наприклад, біля вікна.
  • Якщо не використовувати пудру, можна використовувати серветки, що матують, які необхідно брати з собою.

На фото денного макіяжу можна побачити різні варіанти та прийоми перетворення.




























Як зробити денний макіяж

Звичайно, візаж – це мистецтво. Однак, не всі і далеко не завжди мають можливість обслуговуватися у візажистів.

Навчитися робити денний макіяж у домашніх умовах доступно. Більше того, кожній жінці це вміння знадобиться. Тим більше, що процес цікавий, навіть творчий.

Що може знадобитися

  1. Тональні засоби із легкою напівпрозорою текстурою. Денне освітлення виявляє надмірності косметичних засобів на обличчі. Підійде використання відтінкових зволожуючих кремів, що вирівнюють колір, але не перевантажують шкіру.
  2. ВВ або СС креми, відмінність яких від інших засобів тонування полягає в тому, що вони лягають тонким шаром, але незважаючи на це, чудово вирівнюють рельєф шкіри, одночасно доглядаючи її, і мають хороші показники, що маскують.
  3. Застосування практично не видимого на шкірі тонального крему-кушона додасть ефекту сяйва обличчя.
  4. Якщо є проблемні ділянки (темні кола під очима, купероз або запалення), приховати їх допоможе консилер, який має щільну текстуру.
  5. Рум’яна кремові або гелеві підійдуть краще, зливаючись зі шкірою, вони виглядають органічно. Пудрові краще для вечірніх варіантів макіяжу.
  6. Бронзер теж може стати альтернативою рум’янам, додавши ефект засмаглої шкіри. Наносити його рекомендується на частини обличчя, що виступають – лоб, підборіддя, вилиці та спинку носа.
  7. Пудра, яка закріплює роль у денному візажі.Вона допоможе зафіксувати косметику на довгий час і виглядає природно під час денного освітлення. Компактна пудра поміститься у будь-яку сумочку, тому зручна.

Етапи підготовки шкіри

Перш ніж накладати косметику на обличчя, не варто забувати про базові правила. Шкіру необхідно підготувати.

Цей процес складається з кількох етапів:

  1. Очищення шкіри спеціальними засобами.
  2. Легкий пілінг для щоденного використання допоможе тональному засобу краще розподілитися на шкірі.
  3. Тонізація шкіри нормалізує показник pH і покращить проникаючу здатність засобів догляду.
  4. Сонцезахисні засоби варто використовувати навіть у холодну пору року. Влітку SPF-фактор має бути 30-50.
  5. Праймер – своєрідний бар’єр між декором та засобами для догляду за шкірою. Крім того, він добре утримує косметику, не даючи їй обсипатись.

Техніка виконання денного візажу

Після того, як дотримано правил підготовки шкіри обличчя, можна приступати. Техніка має певну послідовність. І так покрокове нанесення денного макіяжу:

Необхідно вирівняти тон обличчя, не забуваючи базове правило про рівномірне, бажано природне, освітлення. Черговість дій також важлива.

  • Коректор використовується першим. Якщо є прищі або запалені ділянки, треба нанести на них.
  • Консилер замаскує темні кола, якщо вони є під очима. Використовується після коректора.
























Тепер можна наносити тональну основу.Спонж бажано змочити, тоді покриття лягатиме тонким шаром, а межі не будуть помітні. Крем наноситься м’якими рухами масажними лініями – від центральної частини обличчя в сторони. Зворотні рухи можуть призвести до накопичення засобу носогубних складках.

  1. Щоб надати виразність погляду та витонченості рисам обличчя, брови коригуються у певній формі. Великим рисам відповідатимуть широкі брови, можна використовувати гель, що має воскову основу.
  2. Блідим бровам додадуть яскравість тіні, пудровий олівець або інші спеціальні засоби. Для того щоб брови виглядали природно, застосовується засіб не більше ніж на пару тонів темніший за натуральний колір.
  3. На цьому етапі підводяться очі та наносяться тіні. Колір тіней повинен підбиратися відповідно до типу зовнішності. Добре, якщо тони відносяться до єдиної колірної гами.
  4. Рум’яна накладаються на вилиці акуратною косою лінією у напрямку від вух до куточків губ і розтушовуються.
  5. Тушею фарбуються вії одним шаром, тоді вони виглядають природно.
  6. Закріплюючий етап – припудрювання. Ідеальним варіантом для денного макіяжу є розсипчаста пудра, яка має легку текстуру.

Завершує денний макіяж нанесення помади одним шаром, щоб уникнути надмірної насиченості. Для сухих губ підійде світлий бальзам або блиск із зволожуючими властивостями.

Переглянути роботу професійного візажиста можна на відео нанесення денного макіяжу.

Останні штрихи зроблено, денний макіяж завершено. Якщо все виконано правильно, зовнішній вигляд набув стриманої привабливості. Тепер можна вирушати у своїх справах, відчуваючи впевненість у тому, що зовнішність перетворилася на кращий варіант.

Фото денного макіяжу