Макіяж на кожен день 2024: трендові та легкі варіанти макіяжу для карих, зелених, блакитних та сірих очей (техніка нанесення makeup)

Макіяж на кожен день: приклади створення стильного та красивого макіяжу. Покрокові фото-уроки повсякденного макіяжу

Природна краса залишається у тренді, і у 2024 р. Кожна жінка мріє виглядати красиво. За наявності косметичних засобів можна повністю перетворитись. Наші фото макіяжу на кожен день допоможуть зробити макіяж за кілька хвилин, приховати недоліки та підкреслити свої переваги.

Поділимося секретами, як покращити колір обличчя, підготуємо шкіру для макіяжу, приховаємо зморшки. Підкреслимо риси обличчя за допомогою рум’ян, тіней, підведенням для очей, губи помадою. Для сяючого кольору обличчя та бездоганного макіяжу необхідно підготувати шкіру.

Підготовка шкіри

Якщо ви добре підготували шкіру, це вже 50 % успіху. Косметика буде лягати краще, макіяж вийде красивіший і стійкіший.

  1. Очистіть обличчя вашим улюбленим засобом для вмивання, навіть якщо тільки прокинулися. Як би не було ліньки, завжди видаляйте макіяж перед сном. Якщо шкіра лущиться, використовуйте скраби, пілінги для вашого типу шкіри.
  2. За допомогою тоніка видаліть залишки миючих засобів. Тонік закриває розширені пори, що робить шкіру більш рівною.
  3. Нанесіть зволожуючу маску. Регулярно, 2-3 рази на тиждень використовуйте маски, що очищають, з фруктовими кислотами.
  4. Багато хто пропускає цей крок у догляді.Якщо є проблеми зі шкірою: тьмяний вигляд обличчя, зморшки, пігментація, постакне, розширені пори та прищі – використовуйте сироватку, яка вирішить цю проблему. До неї входять активні концентровані компоненти, вони проникають глибоко в шкіру та ефективно прибирають проблему, служать провідником для крему.
  5. Нанесіть зволожуючий крем, лосьйон або гель, залежно від типу шкіри. Як би запечатали інгредієнти у шкірі.

Розберемо покрокове нанесення макіяжу на кожен день. Для красивого макіяжу знадобиться якісна косметика та кисті для макіяжу.