Красиві нігті 2024: топові ідеї та модні варіанти дизайну для повсякденного манікюру. 200 фото-новинок з унікальним оформленням

Гарні нігті: більше 200 фото актуальних новинок, що підходять під всі. Опис останніх трендів для довгих і коротких нігтів

Для більшості жінок – доглянуті руки, з модним манікюром – головна ознака краси, стилю та благополуччя. Ще якісь півстоліття тому салонний манікюр вважався розкішшю, доступною тільки дуже багатому прошарку суспільства. Сьогодні нейл-індустрія пропонує прекрасній половині людства безліч різноманітних матеріалів для цікавого дизайнерського оформлення нігтів.

Важливо, що здешевлення матеріалу призвело до того, що манікюр став доступним практично для будь-якої жінки. За прогнозами до 2024 року, ринок лаку для нігтів перевищить 15 мільярдів доларів США. І подібна тенденція зростання продажів збережеться на довгі роки.

Новітні віяння моди не оминули і представників сильної статі. Багато музикантів, представників богеми з’являються на світських вечірках з гарним дизайном нігтів та прикрасою на пальцях.

Мабуть, це ті з представників сильної половини людства, які повністю поділяють думку А.С. Пушкіна, що можна бути діловою людиною і думати про красу нігтів.