Місячний манікюр: ТОП-20 модних трендів 2024. Огляд кращих фото-новинок та прикладів нігтів з френчем або шелаком

Місячний манікюр: стильні поєднання та оригінальні рішення (120 фото) + топові варіанти нейл-дизайну для нігтів

Елегантний і практичний місячний манікюр досі залишається одним із найбільш застосовуваних способів оформлення нігтів.

Це базовий манікюр, при якому лунка нігтьової пластини залишається незафарбованою або покривається іншим кольором лаку, виділяється малюнками, візерунками, стразами.

Трохи історії

Зародження місячного манікюру припало на 20-ті роки XX століття. Наступні два десятиліття цей варіант був найбільш популярним, потім любов до нього дещо пройшла, поступившись місцем новим способам прикраси нігтів.

У той час lunalu – основа нігтя (у перекладі «маленький місяць», що й дало назву манікюру) – залишалася природного кольору, лише в дуже рідкісних випадках її покривали безбарвним лаком.

Трохи пізніше, вже в 30-ті роки, завдяки розвитку косметичної промисловості лаки стали набувати нових яскравих кольорів, і модний місячний манікюр став ще помітнішим на пальчиках знаменитостей, що призвело до збільшення популярності цього виду прикраси нігтів.

>

Своєму другому народженню місячний манікюр завдячує Крістіану Діору, який продемонстрував його на черговому показі своєї нової колекції. Тому його часто називають манікюр від Діора.

Третя назва: Голлівудський (зворотний) френч з’являвся як протиставлення звичного французького манікюру.